Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:12:30

a gdzie sie z tym zglosic?! bo ja nie mam kompletnie pojecia, glupio mi troche i nie chce z siebie zrobic idiotki jakiejs, ktoras moze wie?

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:20:18

Może nie jestem zbyt odkrywcza bo pewnie już niejedna osoba to zrobiła ale wydaje mi się, że o każdej takiej sytuacji przede wszystkim powinno się powiadomić administratora tamtego portalu a nawet innych, podając nick(i) lub numer konta (tu akurat nie jestem pewna czy można). Z tego co wiem mogą zablokować takiego użytkownika, a przynajmniej obserwować. Oczywiście jeżeli się potwierdzą przypuszczenia co do tej osoby.

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:20:42

Racja, to na pewno oszustka. Jakiś tydzień temu pokazywała buty Zary za 30-35zł, że niby ceny hurtowe i wgl... Mnie też kusiło, żeby coś kupić, ale jak to przemyślałam to doszłam do wniosku, że to niemożliwe, żeby buty w sklepie kosztowały około 200zł a w hurtowni 30!
To jest niemożliwe, więc dziewczyny uważajcie na nią!

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:23:44

dokładnie!
A przesyłka płaszcza 5zł!!!
To już powinno dać do myślenia....
Za 5zł to wysyłam zwykłym poleconym np bluzeczkę dziecięcą, bo większe i cieższe rzeczy (a płaszcz niewątpliwie taki jest) to przesyłka kosztowałaby jakieś 11zł!!!
Wy się na to nabieracie, a ktoś inny się dorabia:)
Więcej rozwgi i zdrowego rozsądku, a nie będzie wątków typy "zostałam oszukana"
Powodzenia Dziewczyny!!!

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:24:03

juz zgalszam administratorowi, zablokowal ja, pisal meile, ale ona usunela konto, i administrator powieidzal ze juz wiecej zrobic nie moze, ze musze to zglosic policji,ale ja nie wiem co i jak, jak sie zabrac za to..

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:32:18

Cytat
madlenkam
juz zgalszam administratorowi, zablokowal ja, pisal meile, ale ona usunela konto, i administrator powieidzal ze juz wiecej zrobic nie moze, ze musze to zglosic policji,ale ja nie wiem co i jak, jak sie zabrac za to..
Weź dowód nadania perfum i Jej dane, dane portalu na którym zawierałaś transakcje ... przedstaw całą sytuację a resztę dowiesz się od policjanta...
Przede wszystkim bądź stanowacza, ponieważ policja nie chętnie zajmuje się tego typu sprawami...
Zgłoś sprawę, policjant przyjmie zawiadomienie i trochę to potrwa, ale być może jest więcej oszukanych osób przez tą użytkowniczkę, więc sprawa się szybko wyjaśni a Ty otrzumasz jakąś rekompensatę za szkodę

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:33:42

kurde dziewczyny wspolczuje wam , ja zostalam 2 razy oszukana na szafie przy wymianie i najgorsze jest to ze przez małolaty wiec poprostu wstyd!

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:47:16

Policja, policja i jeszcze raz policja. A dla tych co staciły kasę: zawiadomcie urząd skarbowy! przecież ta osoba na bank nie odprowadza podatku choć powinna. A wszystkie wiemy, że w tym kraju lepiej mieć na karku oddział komandosów niż kochanego fiskusa. to ją/ jego załatwi lepiej niż ewentualny wyrok w zawiasach czy grzywna.a skarbówkę można zawiadomić anonimowo;). pozdro

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:55:59

Dziewczyny sprawdzałam na portalu mc, nie ma tam użytkowniczki o nicku monopoluf.

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:57:12

Cytat
iwcia_r
http://monopoluf.ibutik.pl/ - jej płaszcze

Patrzac na te plaszczyki w dodatku NOWE ewidentnie widac ze zostalyscie oszukane takie plaszczyki za 30 zl....ja bym sie nie dala nabrac bo cena jest wyjatkowa niska az za niska ja kdla mnie wspolczuje...kiolejna oszustka

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:57:43

sadze ze kasa poszla sie jeb***.choc poczekam do jutra jesli nie dojdzie co ma dojsc to niewiem.osoba ma zablokowane konto w tym momencie:P
ja stracilam tylko 43zł ale w tym momencie to nie takie tylko
juz mi sie od rana cisnienie bez kawy podnosi

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 11:08:14

jezdy, normalnie szok. nie rozumiem takich ludzi.
pozniej przez takich malo ludzi chce sie wymieniac czy kupowac, bo wszyscy sie boja oszustwa:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry horror na depresje