Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 01:18:28

dziwna sprawa ;/ własnie przejrzałam jego/jej aukcje...

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 01:21:23

Cytat
anetajachera30
ja wplacalam na
Angelika Wróbel ul matejki 9c/4 63-600 kepno mbank 86 1140 2004 0000 3902 5926 2981
hmmm....
Cytat
nadia2009
z tego co przezczytalam to pod bizuteria ma podpisane,ze sprzedaje np.zloty lancuszek za zlotowke(po zmarlej zonie)a pod plaszczykami pisze jakby byl kobieta..ale jaja

babochłop



W Kępnie nie ma ulicy Matejki !!!! sprawdziłam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-09 01:25 przez muonika.

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 01:30:51

juz sam podpis pod tym lancuszkiem jest podpadajacy... darowizna w postaci zlotego lancuszka ??? hahaha i ten podatek od darowizny... jakis bajkopisarz tam siedzi.. i prosi tylko o smsy bo zajmuje sie dzieckiem...
no mi wyglada na osobe okolo 17-25 lat kiepsko rozgarnieta w swiecie...a ceny... hmmm wyprodukowanie plaszcza jednego wyniesie wiecej niz 10 zl...paranoja...

Dziewczyny nie dajcie sie... idzcie z tym na policje...

Dlatego ja nigdy nie kupuje czegos co podpadajaco jest zbyt tanie...

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 01:34:18

Cytat
lena-222
juz sam podpis pod tym lancuszkiem jest podpadajacy... darowizna w postaci zlotego lancuszka ??? hahaha i ten podatek od darowizny... jakis bajkopisarz tam siedzi.. i prosi tylko o smsy bo zajmuje sie dzieckiem...
no mi wyglada na osobe okolo 17-25 lat kiepsko rozgarnieta w swiecie...a ceny... hmmm wyprodukowanie plaszcza jednego wyniesie wiecej niz 10 zl...paranoja...

Dziewczyny nie dajcie sie... idzcie z tym na policje...

Dlatego ja nigdy nie kupuje czegos co podpadajaco jest zbyt tanie...


ten łancuszek na zdjęciu wygląda jak taki kupowany na bazarze z rolki ...
ogólnie jedna wielka ściema ...
czemu wpłacając nie sprawdzacie w szukacz.pl adresu czy w ogóle taki istnieje??? przecież to nic nie kosztuje

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 01:47:29

Cytat
muonika
ten drugi portal , pewnie ten na ib...., nie ma żadnej weryfikacji. Policja nic nie da ...
Ja już widziałam tam buty Zara od producenta za 30 zł plus wysyłka 5 zł - od razu były to podejrzane. Producent Zary to Hiszpania a wysyłka butów to przynajmniej 11 zł.
Także widziałam sporo butów H&M za 20 zł i szczerze, dziwi mnie to, że jestescie niektóre takie naiwne i ciągle się nabieracie ...
Jak pytam czy może mi wysłac dwie pary za pobraniem z możliwościa otwarcia najczęsciej dostaje odpowiedź nie więc dziękuję nie korzystam ...
Cytat
anetajachera30
Cytat
martusia23
caly czas pisze z ta osoba i zapewnia mnie ze to sciema wiec zobaczymy jesli jutro paczka do mnie nie dojsdzie to sie wku***

zwrócie tez uwagę, że często te dziewczyny są z jakiś dziwnych miejscowości. Małych, nie znanych wiosek więc raczej daleko im do producenta a tymbardziej do sklepu. Szkoda, że ciągle się na to nabieracie. Chyba w sklepie nawet nie ma płaszczy za 50 zl z przecen. Poza tym na allegro poszłyby jak świece bułeczki ale nie może tam wystawić bo musić mieć weryfikację więc korzysta się z portali takich jak ten na "ib..."

Jak nie da? Zgłoście sprawę na POLICJĘ !!!
Oni po numerze konta dojdą kto to jest tak naprawdę. Wcale nie musi być zweryfikowany, by go oskarżyć o wyłudzenie !!
Brak weryfikacji to dodatkowy dowód na to, że to oszust !!
Za zamówienie 2 głupich pizz za 30zł i nie odebranie ich - jeśli właściciel pizzerii zgłosi to na policję - czeka wyłudzacza sprawa!!

Nie odwlekajcie tego! Przecież to Wasze pieniądze!!

P.S.
Wielkie dzięki za ostrzeżenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-09 01:50 przez danlov.

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:36:27

fakt jest ze ona nadal wystawia te swoje tanie rzeczy, wczoraj znów wystawiała płaszcze - hmmm...

zweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:42:22

jeżeli paczka nie dojadzie to idźna policję...w końcu zakupy przez internet to też zawieranie jakiejś umowy a ta osoba ją złamała

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:47:08

wspolczuje.... choc ja nie trafilam jeszcze na nieuczciwego sprzedawcę , to zaczynam sie przekonywac do zakupow w sklepach, gdzie wszystko dotkne, zobacze i przywioze do domu, a przez internet widze ze coraz gorzej....

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:54:16

Ja jak widzę oryginalne buty, płaszcze, ciuszki gdzie cena jest sporo poniżej rynkowej, że tak powiem to wiadomo że coś nie halo, więc albo jest używany, albo jakiś skradziony, albo tego nie ma ... Warto zawsze spytać czemu cena taka itp.

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:54:49

hej! sluchajcie ja tez zostalam oszukana na innym portalu, mozliwe ze mowimy o tym samym, ale przez inna uzytkowniczke, sluchajcie, bo nie wiem co robic..... jakies pare mniesiecy temu wymienilam sie za perfumy chanel ( ktore wycenilam na 170zl) w zamian za kilka rzeczy od pewnej uzytkoniczki, perfumy wyslalam, i kiedy pisalam wiadomosci, czy uzytkowniczka rowniez wyslala, nie odpisywala i nie poajwiala sie na portalu. Minely prawie 2 tyg i nadal nic ( koemnatrze miala pozytywne). Napisalam do administratora, powiedzial ze sie tym zajmie, nagle po 2 tyg napisala do mnie, ze miala duzo na glowie i nie wyslala rzeczy, a ze perfumy juz do niej dotarly. Powiedziala ze sa cale rozlane i nie wysle mi rzeczy. Powiedizalam jej ze to niemozliwe gdyz byly bdb zabezpieczone, gdyz nie pierwszy raz wysylalam perfumy. On a powiedziala ze nie wysle mi rzeczy, skasowala konto, a administrator powieidzal ze moge zglosic to na policje gdyz oni nic wiecej nie zrobia, ze maja dowody rozmow i transakcji ze mna , ja zkoleji mam dowod nadania przesylki. Jednakze nic nie zrobilam, bo ni ewieidzlam jak sie za to zabrac i czy jest sens.. kurde 170 zl to jednak sporo nie? poradzcie co robic? jezeli gdzies to zgloic to gdzie? licze na awas dziewcyzny!

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:55:03

Cytat
jeanny88
wspolczuje.... choc ja nie trafilam jeszcze na nieuczciwego sprzedawcę , to zaczynam sie przekonywac do zakupow w sklepach, gdzie wszystko dotkne, zobacze i przywioze do domu, a przez internet widze ze coraz gorzej....

no dokładnie, co chwile na szafie tematy, że ktoś kogoś oszukał i to coraz to na większą skale... Też zaczynam się przekonywac do zakupów w sklepach, może i jest drożej i ciężej znalezc coś fajnego (a jestem bardzo wybredna) ale przynajmniej mogę to zmierzyc, dotknąc i miec pewnosc, że po zapłacie pieniędzy mam tą rzecz...

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:56:19

Wcześniej były buty zary ,oczywscie zadnej realnej fotki cena 30zł.Wydawało mi sie to jakies podejrzane.Do tego tłumaczenie że były zakupione w centrum handlowym do butiku zeby zobaczyć czy sie sprzedadzą.A potem te płaszcze znowu po 30zł.Coraz wiecej oszustów na tych portalach.Ze tez ludzie nie maja wogóle sumienia.Powodzenia dziewuszki

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:57:27

Cytat
madlenkam
hej! sluchajcie ja tez zostalam oszukana na innym portalu, mozliwe ze mowimy o tym samym, ale przez inna uzytkowniczke, sluchajcie, bo nie wiem co robic..... jakies pare mniesiecy temu wymienilam sie za perfumy chanel ( ktore wycenilam na 170zl) w zamian za kilka rzeczy od pewnej uzytkoniczki, perfumy wyslalam, i kiedy pisalam wiadomosci, czy uzytkowniczka rowniez wyslala, nie odpisywala i nie poajwiala sie na portalu. Minely prawie 2 tyg i nadal nic ( koemnatrze miala pozytywne). Napisalam do administratora, powiedzial ze sie tym zajmie, nagle po 2 tyg napisala do mnie, ze miala duzo na glowie i nie wyslala rzeczy, a ze perfumy juz do niej dotarly. Powiedziala ze sa cale rozlane i nie wysle mi rzeczy. Powiedizalam jej ze to niemozliwe gdyz byly bdb zabezpieczone, gdyz nie pierwszy raz wysylalam perfumy. On a powiedziala ze nie wysle mi rzeczy, skasowala konto, a administrator powieidzal ze moge zglosic to na policje gdyz oni nic wiecej nie zrobia, ze maja dowody rozmow i transakcji ze mna , ja zkoleji mam dowod nadania przesylki. Jednakze nic nie zrobilam, bo ni ewieidzlam jak sie za to zabrac i czy jest sens.. kurde 170 zl to jednak sporo nie? poradzcie co robic? jezeli gdzies to zgloic to gdzie? licze na awas dziewcyzny!

oczywiście, że to sprawa dla policji!! 170zł to bardzo dużo!! niech sobie dziewczyna nie myśli, że jej prezent zrobiłaś za 170zł:/

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 09:58:27

Cytat
sexy_ciuszki
Cytat
jeanny88
wspolczuje.... choc ja nie trafilam jeszcze na nieuczciwego sprzedawcę , to zaczynam sie przekonywac do zakupow w sklepach, gdzie wszystko dotkne, zobacze i przywioze do domu, a przez internet widze ze coraz gorzej....

no dokładnie, co chwile na szafie tematy, że ktoś kogoś oszukał i to coraz to na większą skale... Też zaczynam się przekonywac do zakupów w sklepach, może i jest drożej i ciężej znalezc coś fajnego (a jestem bardzo wybredna) ale przynajmniej mogę to zmierzyc, dotknąc i miec pewnosc, że po zapłacie pieniędzy mam tą rzecz...

DOKŁADNIE. ja też jestem wybredna, ale niestety w sklepie zobaczysz wszystko ,a przez internet niestety nie... ja dziś kupiłam na all sukienkę H&M , ale wcześniej ją zobaczyłam w sklepie i przymierzyłam, była nieco tańsza więc wzięłam, ale to sprawdzony sprzedawca więc się nie boję... a tu na szafie rzeczywiście masakra, szczególnie ta ostatnia sprawa z butami mnie zszokowała...

OSZUKANA NA INNYM PORTALU

09 lut 2010 - 10:00:52

dobrze ze ostrzegacie :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE