Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOLACJA WALENTYNKOWA

04 lut 2010 - 11:22:45

Witam
Zastanawiam się co można robić w walentynki , za którymś razem opcja kino itp. już mi się znudziła zastanawiłam się nad kolacją. Co by tu przyrządzić? może macie jakieś dobre przepisy
aaa
i mój luby
nie jada:
-owoców morza
-grzybów
-szpinaku
up:]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-04 11:45 przez Justa1300.

KOLACJA WALENTYNKOWA

04 lut 2010 - 23:35:36

Cytat
Justa1300
Witam
Zastanawiam się co można robić w walentynki , za którymś razem opcja kino itp. już mi się znudziła zastanawiłam się nad kolacją. Co by tu przyrządzić? może macie jakieś dobre przepisy
aaa
i mój luby
nie jada:
-owoców morza
-grzybów
-szpinaku
up:]

Spagetti, lasagnie, ronzego rodzaju zapiekanki. Często robie takie kolacje. W ym roku chyba też bo pomysł€ na prezent nie mam ;p

KOLACJA WALENTYNKOWA

04 lut 2010 - 23:56:35

aaa ja robie spaghetti , ofc po bolońsku . :) zamawiam z allegro 30 balonów serduszka, porozwieszam w całym pokoju. nakryje ładnie stół, świecie itp :d wiecie o co chodzi.. i dam mu prezent :d

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:00:00

Moja przyjaciółka zawsze robi swojemu lasagnie i jest wniebowzięty. ;)

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:00:30

tez myslam nad kolacja ale u niego raczej bedziemy wiec nie mam jak przygotowac stolu itp. wiec pomyslam ze zrobie sesje zdjeciowa i najladniejsze zdjecie dam jemu w prezencie :) co wy na to ? doby pomysl?

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:02:45

najlepszy i lekkostrawny jest ryz z kurczakiem i sosem slodko kwasnym :)) nie ma po tym daniu uczucia ciezkosci i mozna winko wypic no a pozniej wiadomo co ;)

Cytat
tenebris
Moja przyjaciółka zawsze robi swojemu lasagnie i jest wniebowzięty. ;)

tłuste i ciezkostrawne, nieodpowiednie danie na noc walentynkowa ;)
Cytat
edka2121
tez myslam nad kolacja ale u niego raczej bedziemy wiec nie mam jak przygotowac stolu itp. wiec pomyslam ze zrobie sesje zdjeciowa i najladniejsze zdjecie dam jemu w prezencie :) co wy na to ? doby pomysl?

dobry ale dosc oklepany :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 00:05 przez creed.

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:06:21

Tiramisu:P na deser:)))
w takich duzych lampkach na wino zrob ten deserek swietnie wyglada i super smakuje;)

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:13:52

tiramisu na deser to swietny pomysl :)

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:17:47

kurcze u mnie kolacja odpada :( to ja juz nie wiem co jak nie zdjecie :D HELP

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:23:02

Chinszczyzne <mnaim> polecam :) ja i moj facet uwielbiamy :)
ryz
piers z kurczaka
i paczuszka sosu chinskiego jakiegos knorra albo winiar :) mniam
polecam


a na deser jakies loddddyyy :0 z owocami i bita smietanka :) w polewie :) i takie rureczki :)

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:23:22

my zazwyczaj po kolacji nie mamy już ochoty na deser ;p

tez nie mam pomyslu na prezent. Nigdy nawet sobie specjalnie prezentow nie robilismy. Tylko karteczki. Najczesciej własnoręcznie robione, ale ile mozna karteczki rozdawac. Zdjecia tez juz byly. Chociaż można byłoby odświeżyć stare foto na nowsze....

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 00:23:47

najpiekniejsze prezenty sa wtedy kiedy zrobisz cos sama :) wtedy wiadomo ze poswiecilas swoj czas :) powinnas sama zrobic kartke walentyknowa, ja czesto robie sama :) w te walentynki rowniez zrobie :)))))

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 01:06:05

Najlepszym prezentem walentynkowym jesteśmy my same, dlatego proponuję obwiązać się kokardą i dać się rozpakować ;) próbowałam i mój facet był bardzo zadowolony z prezentu :)

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 03:31:49

Mój piękny na Walentynki zażyczył sobie jako prezent... GRĘ EROTYCZNĄ xD

Więc szukam po allegro hehe. Myślę, ze dodam do tego czekoladę do malowania ciała i będzie git.

U mnie kolacje odpadają, bo codziennie je jemy ;)
Codziennie przy świeczkach itd... Więc wydaje mi się oklepane - w moim przypadku... ;(
Kino tak samo, choc wybiorę się na "Zaręczyny po Irlandzku" i "Walentynki" - a co !!

KOLACJA WALENTYNKOWA

05 lut 2010 - 04:35:48

na kolacje mozesz zrobic Enchiladas...TUTAJ PRZEPIS ariba! ;);) !!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradźcie :D