Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:37:57

Zakładam ten wątek drugi raz, mam nadzieje, że tym razem nie zostanie skasowany.
Śledziłam wątek dotyczący butów od martusiiek, który (przynajmniej dzisiaj) nie został zamknięty i w którym szafowiczki jak widzę poruszyły niebo i ziemie w walce o swoje.
Myślę, że paradoks jest taki, że macie "szczęście", że jest aż tak dużo. Je jestem sama wraz z drugą szafowiczką.

Zostałam oszukana przez czarnulkexS. Sprawę zgłosiłam do administracji, zgłosiłam na czarną listę i NIC.

Sprawa w skrócie wygląda tak, kupiłam w grudniu u niej płaszczyk za 90zł, w opisie było napisane, że płaszczyk jest nowy z metkami, zdjęcia też yły wykonane tak, że nie wyglądał on na używany.
Miała 10pozytywnych komentarzy..
Przesyłka nie dochodziła, kontakt z szafowiczką był zerowy, nie chciała wysłać potwierdzenia nadania. Męczyłam ją wielokrotnie, prosiłam. W końcu napisałam jej, że chcę rozwiązać sprawę ugodowo, więc proponuje jej takie rozwiązanie, że jeśli nie wysłała nam rzeczy to niech je wyśle (dałam jej na to kilka dni) i prześle potwierdzenie nadania, bo jeśli nie to sprawe zgłaszamy do administracji, wystawiamy lipę i zgłaszamy na czarną liste. Wreszcie obydwie dostałyśmy przesyłki, które wysłane zostały 27stycznia, a nie w grudniu tak jak było mówione.
Wszystko było by ok, gdyby nie stan rzeczy, które dostałyśmy.
Mój płaszczyk, który miał być nowy z metkami okazał się cały zmechacony, brudny, z plamkami, z naderwanym guzikiem. Zrobiłam oczywiście zdjęcia tego co dostałam.
Druga szafowiczka dostała także torebkę niezgodną z opisem.

Zarządałam zwrotu pieniędzy, to oczywiście zostałam zjechana na całego. Szafowiczka stwierdziła, że nie odeśle pieniedzy, bo zwrotów nie przyjmuje i ma to gdzieś bo i tak kasuje konto.
Kiedy powiedziałam, że tak tego nie zostawie i jeśli administracja mi nie pomoże to najpierw skontaktuję się na nk z jej rodziną i znajomymi. Odpowiedziała mi, że jeśli tak zrobie odwdzięczy się tym samym imoich znajomych będzie gnębić. No dajcie spokój.. I kazała mi już do siebie nie pisać, bo wyjeżdża.


Jakbyście to rozwiązały?
Bardzo proszę o niekasowanie wątku, chociaż przez jakiś czas.

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:42:08

był już ten wątek nudne to się już robi

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:43:00

ja tam bym ją odwiedziła skoro tak :olewająco" podchodzi do sprawy.. bo nawet policja się tu na nic nie zda

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:46:03

paaatim niestety za daleko mieszka

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:46:33

niestety ale nic już nie wskórasz szkoda nerwów

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:48:53

Właśnie weszłam na profil szafowiczki i co, okazało się, że oszukała kolejną osobę. Jest już nas w sumie 3. Ktoś jeszcze? :(

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:51:38

Macie jeden wątek od tego, po co to kolejne zakładać.. Wszystko wszystkim, ale troche przesada, kto Ci tu niby pomoże w odzyskaniu kasu.????
Jeśli masz dane, zasuwaj na policję, oni są od tego, żeby się zająć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-04 10:53 przez natijack.

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:52:23

wydaje mi się, że nic nie zrobisz już w tej sytuacji.
i tak jak ktoś stwierdził - szkoda nerwów..

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:52:31

tak się składa, że dziewczyny pomagają. Właśnie dostałam pw od jednej szafowiczki która udzieliła mi bardzo dobrą rade.

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:53:51

ja bym ją męczyła i tak na ten naszej klasie bo 90 zł to jednak nie sa małe pieniądze.. zresztą widze, ze nie oszukała tylko jednej osoby więc może warto się zebrać i zgłosić sprawę na policję, bo inaczej będzie czuła się bezkarna...

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:55:11

Cytat
MagdaR-S
paaatim niestety za daleko mieszka

ja jezeli kupuje to tylko u osób które maja dużo pozytywnych komentarzy, przykro mi może kogos w ten sposób urażę ale większe zaufanie mam do takich szafowiczek !

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:55:29

To działaj, skoro Ci udzieliła radę, a najlepszym wyjściem, skoro chcesz odzyskać kase, zgłoś policji

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 10:56:50

Jedz do niej odbierz kase zwracajac plaszcz
i tyle
Przeciez tutaj na forum nikt tego za Ciebie nie zrobi

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 11:00:52

jaka jest łączna kwota zakupu? zgłosiłabym sprawę na policję - o wyłudzenie i oszustwo. zrobiłam tak z pewną allegrowiczką - szybciutko wszystko mi zwróciła. ona myśli, że jest bezkarna, ale się myli

pomożcie odzyskać pieniądze

04 lut 2010 - 11:01:02

Cytat
natijack
Macie jeden wątek od tego, po co to kolejne zakładać.. Wszystko wszystkim, ale troche przesada, kto Ci tu niby pomoże w odzyskaniu kasu.????
Jeśli masz dane, zasuwaj na policję, oni są od tego, żeby się zająć

Dokładnie, masz pełne dane (robiłaś wpłatę za płaszczyk) więc jeśli chcesz odzyskać kasę i się zemścić to tylko policja Ci pomoże! Zgłość tą sprawę!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOLACJA WALENTYNKOWA