Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Razem 12 lat
Po ślubie 8 lat

:)
:)
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-07 14:24 przez sobalinka.

Już prawie 6 lat, a we wrześniu trzecia rocznica ślubu:)

i juz wszystkie mamuski sie wpisały?

A my znamy sie z moim mężem 2,5 roku a po slubie jesteśmy 2 lata-to był strzał w 10 :).Miłosc od pierwszego wejrzenia,wspólne decyzje aby byc razem a bardzo chcielismy aby nasze uczucie było zalegalizowane.Do dziś jest tak jak od pierwsego dnia.Byłam wcześniej w zwiazku i mam córeczke 10 lat ale nie bralismy slubu,on zginał jak mala miała 2 latka.Przez ok 7 lat byłysmy same.Teraz uwazam że szkoda zycia na zastanawianie sie,że trzeba je brać całymi garsciami i zgodnie z uczuciami.Nasz ślub był najwspanialsza decyzja w moim życiu no i oczywiscie macierzyństwo.

No to chyba pobiłam rekord 17 lat po ślubie a znamy się ojej już nawet nie pamiętam jak długo mam wrażenie ,że całe życie i jest fajnie (miłość od pierwszego wejrzenia).....mamy dzieci i to dużo :)

WITAM JA JESTEM ZMOIM MEZEM 18 LAT , PIEKNA PELNOLETNOSC!

13lat po ślubie a wcześniej 8lat razem 21lat znajomości

7lat razem a 02czerwca będzie 3 lata po ślubie

7 lat razem po ślubie 4 minął w lipcu:)

Ja z mężem znam się od urodzenia-jesteśmy ze sobą 5 lat a 19 lipca dwa lata po ślubie ;)

my jesteśmy ze sobą 7 lat a małżeństwem w październiku minie 3 lata dokładnie w ten sam dzień nasz córcia skończy 2 latka:)bo uradziła się dokładnie w pierwszą rocznice naszego ślubu ;)

4 listopada bedzie 7 lat a slub moze w przyszlym roku wezmiemy

23 listopada - 25 rocznica ślubu :)

jesteśmy razem od mojej 14-tki :) znamy się 10 lat - 3 latka po ślubie (dokładnie dziś świętujemy- takze ja tu tylko na chwilkę.... ;)

w sierpniu minie 11 lat bycia razem, 4,5 roku po ślubie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czysty spontan :)