Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z obecnym partnerem 11 miesięcy :)) Chyba mam najmniejszy staż :) A z exmężem bylam 7lat, 3 lata po ślubie małżeństwo się rozpadło....

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat razem, 5 po slubie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Znamy się prawie 14 lat. Byliśmy "parą" przez ok 1,5 roku w czasach podstawówki. Potem nasze drogi się rozeszły. Po 10 latach odnaleźliśmy się dzięki portalowi nasza klasa (chociaż nasze rodzinne domy dzielą zaledwie 4 km :D) Ja byłam wówczas zaręczona i za pół roku miałam brać ślub, a On był w 5 letnim związku. Spotkaliśmy się na kawie, potem drugiej i... stwierdziliśmy że nie możemy bez siebie żyć. W ciągu miesiąca wywróciliśmy nasze dotychczasowe życia do góry nogami - ja zerwałam zaręczyny, On rozstał się z dziewczyną i tak razem jesteśmy 2 lata i 5 miesięcy, a małżeństwem od 20 miesięcy i mamy cudownego 14 miesięcznego synka i jedyne czego żałuje, to tych 10 lat bez siebie :D

o kurczę nusia to nieżle ;pp naprawdę wywróciliście swoje życie do góry nogami ,plus za odwagę no ale miłość może wszystko :))


ilmina to tak jak i my 17 lipca :)

Z partnerem jestem już 8 lat.Nie mamy ślubu,ale myślę,że za rok - dwa lata to się zmieni:)

28 sierpnia minie 6 lat jak jestesmy razem a 29 października 5 rocznica ślubu ;-)

W związku 7 lat . a w małżeństwie ponad 2 lata, ale ten czas leci ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-07 09:33 przez martita12.

Poznaliśmy się 141 miesięcy temu (dokładnie za 3 dni), a akurat dziś mija 115 miesiąc naszego małżeństwa.

17 i pól roku razem, a 12 lat w małżeństwie i z roku na rok coraz bardziej szczęśliwi.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

W związku prawie 11 lat a w kwietniu minęła nam 9 rocznica ślubu

W związku prawie 7,5 roku, a w lutym minęła nam 6 rocznica ślubu.

w listopadzie będzie 3 lata znajomości a 20 czerwca pierwsza rocznica ślubu:)

Razem 13 lat a po ślubie 7 lat:)

Ogólnie razem 10 lat (po ślubie 6) :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czysty spontan :)