Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-27 15:20 przez kamilka1321.

JA byłam z mężem 7,5 roku, a małżeństwem byliśmy tylko 9 miesięcy. Niestety nie było nam dane więcej czasu... mąż zmarł 3 miesiące temu..:(((

jesteśmy ze sobą 9 lat po ślubie 4 lata

Cytat
patrycjadrywa
JA byłam z mężem 7,5 roku, a małżeństwem byliśmy tylko 9 miesięcy. Niestety nie było nam dane więcej czasu... mąż zmarł 3 miesiące temu..:(((

ale złośliwość losu. współczuje kochana!

Po ślubie 17 lat minęło w lutym. A znamy się całe życie... ( chodziliśmy razem do jednej klasy przez całą podstawówkę)

My z narzeczonym jestesmy 4 lata razem:) a w przyszlym roku ślub:) i wymarzona dzidzia:))

razem 11 lat,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 10:08 przez evitka27.

My z mezem wlasciwie znamy sie od dziecka(choc mieszkalismy od siebie 150km), spotkalismy sie po 11 latach i cos miedzy nami "zadzialalo",ale para bylismy dopiero 7 miesiecy pozniej. Z malzenstwem poszlo szybciej bo 3 m-c pozniej powiedzielismy sobie TAK w USC. 17czerwca tego roku bedziemy obchodzic nasze 10-lecie malzenstwa,a wczorej bylismy u ksiedza w sprawie slubu koscieknego:))

Razem jesteśmy 3 lata i 4 mc po ślubie 6 mc :)

we wrzesniu minie 3 lata od kiedy jestesmy razem, a 13 czerwca rok od kiedy jestem szczesliwa mezatka:))

Razem jesteśmy 9 lat a w sierpniu będziemy obchodzić 5 rocznicę ślubu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-06 12:41 przez juleczka330.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Cytat
patrycjadrywa
JA byłam z mężem 7,5 roku, a małżeństwem byliśmy tylko 9 miesięcy. Niestety nie było nam dane więcej czasu... mąż zmarł 3 miesiące temu..:(((
wyrazy współczucia

Jeśli chodzi o związek to jesteśmy 2,5 roku
a po ślubie 2 lata i 2 miesiące.

Cytat
ewili
13 lat i jakieś 7 msc. Po ślubie niecałe 2 lata świeżo upieczone małżeństwo chacha.

To bardzo podobnie jak u mnie - 14 lat razem, 2 lata po ślubie.
Dodam jeszcze że razem z mężem pracujemy ( jakieś 10 lat ) więc praktycznie 24h na dobe się widzimy i jest SUPER.

12 lat razem, a po ślubie 8 lat;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czysty spontan :)