Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:06:35

piosenka fajna z teledysku , lubie taką . alle kurde ! dla mnie to jak zwerzęta ten taniec ;p bez kitu ;p;p

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:08:04

Dziewczyny ja słyszałam ,że właśnie w ameryce południowej ten taniec jest wręcz rozsławiany i od małych lat uczą dzieci właśnie go,więc nie mówcie,że nauczycielki się nudziły czy coś poprostu oni uważają to za normalną nauke tańca, U nas natomiast takie praktyki są potępiane.. Z czego wcale się niedziwie;/ szok jak dla mnie;/

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:08:15

Zgadzam się anetapawloska. Brak słów...

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:09:49

o kurde przesada to by było lekko powiedziane...
to jakaś pedofilia...

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:11:30

NIE WIEM CZY NIEKTORE Z WAS zwrocily uwage !!!!

ten taniec to jest normalny i naturalny taniec z Kuby, Dominikany itp... widze tu standardowy REGGAETON i elementy DANCEHALLU u nas moze to szokowac i tylko dorosle dziewczyny i mezczyzni tancza ... z czego wiele osob nie zna tych "tanców"

dla sprostowania oba style sa to typowo uliczne tance..... ktore staja sie w naszym kraju corac bardziej popularne

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:12:13

tam jest inne życie, faktycznie dla nas to szokujące, ale trzeba przyznać ,że dzieciaki świetnie się ruszają do tego super się bawią, a poza tym oni mają to we krwi

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:16:39





dla niektorych bachata tanczona przez dzieci tez moze byc niesmaczna :D a jednak oni sie ucza swojego tanca wyrastajac na swietnych tancerzy..

a tu macie ragaeeton tanczony przez doroslych w konkursie






sama takze tancze i sie uczylam jakis czas temu tego stylu ale nie nadazam za ukladami wole szalec solo... tyle energii, sprytu, zwinnosci i kondycji potrzeba ze wiele z nas by nie dalo rady



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 14:19 przez thundercat85.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:17:04

okropne a co bedzię za kilka lat masakra

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:17:24

ja też jestem w szoku,nie chciałabym żeby mój prawie 6-letni synek tak tańczył,oh,straszne

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:23:18

szok,szok ,szok i matki na to spokojnie patrzą.Zgadzam się ze stwierdzeniem ze jest to film dla pedofili.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:24:01

o jaa. ;D no przypuszczam, że za jakieś 3 lata chłopcom bd się to mega podobać. ;p

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:26:34

Zacznijmy od tego ze to calkiem inny kraj nie polska... w polsce duzo rzeczy jest dla nas nie do przyjecia....

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:29:28

Toż takich to powinni zamykać!

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:30:08

halooo panie przeczytajcie sobie moja odpowiedz nie znacie kultury a czujecie sie obuzone ;/// hehe dobre





coz dancehall tez jest szokujacy :D :P LOL.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 14:34 przez thundercat85.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:30:20

Cytat
Doma9916
Zacznijmy od tego ze to calkiem inny kraj nie polska... w polsce duzo rzeczy jest dla nas nie do przyjecia....
Może to i mądre stwierdzenie ...
Ale i tak nie ma sie co dziwić, że później pedofilia się szerzy i wogóle No ale to inny kontynent, inne zwyczaje i oni tam różnie tańczą
Pewnie zaraz będę zjechana za to co napiszę, ale przynajmniej jak będą starsi to już będą znać różne pozycje xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Ostatni list do ukochanego"