Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:36:28

jedne słowo przychodzi mi na myśl: O K R O P N E !!!!

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:36:42

bez komentarza;/

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:38:22

być może taka kultura, ja na to nie mogę patrzeć- już nie mówię o tym, że to "pedofilia", to po prostu jest nienaturalne i niesmaczne...

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:38:27

te nauczycielki chyba maja jakieś chore fantazje,skoro naklaniają te dzieci to tak obleśnego tańca..

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:39:37

taki taniec super, uwielbiam tanczyc, ale od 18 lat, to co sie tam wyprawia to juz odchyly

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:39:43

SICK O__o jestem w szoku

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:39:53

trzymajcie Mnie bo zaraz z krzesła zlecę !!! jak tak można, rozumiem taniec tańcem ... ale takie ruchy to dla osób starszych a nie dla przedszkolaków. a stare baby stały i rechotał y.

zweryfikowana
Posty: 604
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:39:58

hahahaha ten "taniec " nazywa sie daggarin i pochodzi z jamajki . lol fakt moze dla 5latkow to trooooche za wczesnie zeby go tanczyly ;)... ale coz kiedys bylo nie do pomyslenia zeby 15 latki uprawialy ze soba seks..... teraz to "norma" ;)










Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 13:45 przez SupaFlyGirl.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:40:17

Cytat
ilayla
być może taka kultura, ja na to nie mogę patrzeć- już nie mówię o tym, że to "pedofilia", to po prostu jest nienaturalne i niesmaczne...
dokladnie, chyba mam podobne odczucia..

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:40:20

a dziwicie się że tak tańczą? wszędzie emanuje sex, w telewizji, Czy w teledyskacz pary tańczą tango???? nie, tańczą właśnie tak więc dla tych dzieciaków to nie jest nic złego . Przecież nawet w bajkach sa elementy seksualne, dziewczynay mają ogromny biust i sterczące sutki,
Uważam że warto uswiadamiac dziecko o własnej seksualnosci ale bez przesady, wszystko w swoim czasie i stopniowo. Dawno się oglądało bolka i lolka a teraz same azjatyckie bajki które nie uczą niczego tylko walki i sexu. Niestety dzieci teraz nie sa w stanie oddzielić rzeczy dobrych od niestosownych.... przykre bo za kilkanaście lat nikogo nie będzie dziwiło chodzenie nago po ulicy i uprawianie seksu wszędzie gdzie się da w obecności publiczności

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:50:02

totalny szok,normalnie zamurowało mnie i to wszystko pod okiem nauczycielek

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:54:04

Cytat
aska-206
a dziwicie się że tak tańczą? wszędzie emanuje sex, w telewizji, Czy w teledyskacz pary tańczą tango???? nie, tańczą właśnie tak więc dla tych dzieciaków to nie jest nic złego . Przecież nawet w bajkach sa elementy seksualne, dziewczynay mają ogromny biust i sterczące sutki,
Uważam że warto uswiadamiac dziecko o własnej seksualnosci ale bez przesady, wszystko w swoim czasie i stopniowo. Dawno się oglądało bolka i lolka a teraz same azjatyckie bajki które nie uczą niczego tylko walki i sexu. Niestety dzieci teraz nie sa w stanie oddzielić rzeczy dobrych od niestosownych.... przykre bo za kilkanaście lat nikogo nie będzie dziwiło chodzenie nago po ulicy i uprawianie seksu wszędzie gdzie się da w obecności publiczności
jeśli dzieci nie są w stanie oddzielić rzeczy dobrych od złych to powinni być rodzice którzy teoretycznie to potrafią... warto uświadamiać swoje dzieci ale w odpowiedni sposób

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 13:59:29

OBRZYDLIWOŚĆ!CZASY STAROŻYTNEJ ROZPUSTY POWRACAJĄ!JAK MOŻNA NA TO POZWALAĆ!
NIE ROZUMIEM...
CO POTEM...
GWAŁTY, PROSTYTUCJA, ABORCJE, SAMOBÓJSTWA...
CO SIĘ DZIEJE Z LUDŹMI:((((?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.287

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:01:19

Coś okropnego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Ostatni list do ukochanego"