Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywoływanie Duchów

28 lis 2009 - 15:20:22

Witajcie , ostatnio mam taki problem . W moim domu chyba straszy . Mam duży dom i czasem moze moze cos spaść bo moze być przecią , ale u mie chyba naprawde os jest . Moj pokój jest ostatni w głebi korzytarza , jest to najzimniejszy pokój w całym domu , i ostatnio siedząc wieczorem przy komputerze miałam takie wrazenie ze ktoś na mnie patrzy , ale nikogo nie było . Nawet rodzice nie wiedzieli co jest ze w mooim pokoju jest tak zimno , tata sprawdzał grzejniki i okna ale wszystko ok. MIałam dwie takie okropne sytuacje , że do tej pory sie boje . Kiedyś brałam kąpiel w wannie i nagle sam kurek zaczoł sie odkrecać i nie wiedziałam co sie dzieje , pomyślałam ze poprostu jest za wysokie cisnienie któe odkreca wode , potem znowu zaczeła sie odkrecac , zawłałam tate , rozkrecił cały zawór i wszystko było ok , wiec położyłam sie z nowu , sytuacja powturzyła sie jeszcze dwa razy potem ustało . II sytuacja i która równierz przytrafiła sie mojej cioci to , kiedyś byłam w łazience , nagle z dużą siłą otworzyły sie drzwi , myślałam ze wyrwie z futryny , wybiegłam szybko , ale próbowałam jakoś to wytłumaczyc , moze przecią a moze moje psy chciały wejsc , no ale mam sznaucera miniaturke wiec chyba taki drobny piesek nie byłby w stanie tak odepchnąć drzwi , posprawdzałam okna ale były pozamykane a mojej cioci pzydarzyło sie kiedyś , ma ona w kuchni takie drewniane fredzelki w kuchni zamiast drzwi , któegoś dnia siedziała na krześłe i te freczelki zaczeły sie pokurzać , ale to normalne i nic dalej siedziała nagle te fredzle zaczełay sie tak porzuszać jak ktośby je poprostu kopał , popychał . Dwa lata temuy w miom domu umarła moja babcia , ale nie myśłe ze to ona , chyba nie chciałaby mie przestraszyć . Co wy o tym myślice , powonnam sprawdzic kto to jest
Moze poprostu jestem przewrazliwiona , ale bardzo sie boje . Miałyście podobne historie ??
Moja mama na poczatku mi nie wierzyła , powiedziała ze zmyśłam , ale ostatnio powiedziała ze tez czuje obecnosc kogoś kogo niekt z nas nie widział .
Czasami w całym domu mrugaja swiatła , w jendym pokoju jest mgła , taka jak od ppierosów , ale nie czuc zapachu tylko taki jest widok ze prawie nic nie widac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 15:25 przez Paulinka181992.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ooooooooostatki !co robicie