Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:13:38

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:17:28

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 12:18 przez Agatt91.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:19:42

dziwnie sformułowany ten wątek, ale fakt, że 1zł bodajże (tyle ja płaciłam za weryfikacje, nie wiem jak jest teraz) to naprawdę niewiele... założenie konta w mBanku to kwestia kilku minut, a wszystkie dokumenty przychodzą poprzez kuriera prosto do domu o wyznaczonej porze. Więc jak dla mnie tłumaczenie się tym, że się nie ma konta w banku jest kompletnie głupie...

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:20:45

No właśnie:) Trzeba mieć swoje konto bankowe:) a niektóre dziewczyny go nie maja i nie chca miec bo wydaje sie im niepotrzebne i dlatego sa niezweryfikowane:)

A my zweryfikowane wcale nie musimy z takimi osobami sie wymieniac:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:20:46

Nieprzejście procedury weryfikacji bankowej skutkuje brakiem dostępu do niektórych części serwisu w tym do wystawiania przedmiotów na sprzedaż i wymianę.
Zakaz ten dotyczy CAŁEGO SERWISU SZAFA.PL
Krótko mówiąc:
WYSTAWIANIE RZECZY NA SPRZEDAŻ/WYMIANĘ PRZEZ OSOBY NIEZWERYFIKOWANE SKUTKUJE CZASOWĄ BLOKADĄ KONTA.



--------------------------------------------------------------------------------

Korzystając z Serwisu Szafa.pl Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.

W wypadku naruszenia przez Użytkownika, postanowień niniejszego Regulaminu, jego Konto może zostać tymczasowo zablokowane. Jeżeli naruszenie ma rażący charakter lub jeżeli Użytkownik w przeszłości był już upominany za łamanie postanowień Regulaminu, Konto Użytkownika może zostać trwale zablokowane lub usunięte.

Użytkownik, którego Konto zostało usunięte nie będzie miał możliwości założenia nowego Konta

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Codziennie poświęcamy mnóstwo czasu na zgłaszanie ciuszków umieszczonych na sprzedaż/wymianę przez osoby niezweryfikowane. Zostają wykasowane, a szafowiczki dostają blokadę.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:20:54

Też mnie to bardzo zastanawia... Jednak ja przyjmuje zasadę że nie wymieniam się z osobami niezweryfikowanymi , ew. mogę rzecz sprzedać.

a no i z tym sms-em to się pomyliłaś ponieważ trzeba mieć własne konto w banku i z niego przelać pieniądze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 12:22 przez luminelle.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:21:38

Cytat
Agatt91
cos Ci sie powalilo :D jakiego smsa? przeciez to trzeba przelew w banku zrobic ze DSWOJEGO WŁASNEGO konta ":D
ja osobiscie od niezweryfikowanych nie kupuje i sie z nimi nie wymianiam, ale im sprzedaje np. jeżeli chcą, bo wysylam po wplacie kasy :P
dokładnie. nie doczyta i proszę - teraz będzie wprowadzać innych w błąd - wątek bez sensu.
Cytat
monipolka
Nieprzejście procedury weryfikacji bankowej skutkuje brakiem dostępu do niektórych części serwisu w tym do wystawiania przedmiotów na sprzedaż i wymianę.
Zakaz ten dotyczy CAŁEGO SERWISU SZAFA.PL
Krótko mówiąc:
WYSTAWIANIE RZECZY NA SPRZEDAŻ/WYMIANĘ PRZEZ OSOBY NIEZWERYFIKOWANE SKUTKUJE CZASOWĄ BLOKADĄ KONTA.



--------------------------------------------------------------------------------

Korzystając z Serwisu Szafa.pl Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.

W wypadku naruszenia przez Użytkownika, postanowień niniejszego Regulaminu, jego Konto może zostać tymczasowo zablokowane. Jeżeli naruszenie ma rażący charakter lub jeżeli Użytkownik w przeszłości był już upominany za łamanie postanowień Regulaminu, Konto Użytkownika może zostać trwale zablokowane lub usunięte.

Użytkownik, którego Konto zostało usunięte nie będzie miał możliwości założenia nowego Konta

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Codziennie poświęcamy mnóstwo czasu na zgłaszanie ciuszków umieszczonych na sprzedaż/wymianę przez osoby niezweryfikowane. Zostają wykasowane, a szafowiczki dostają blokadę.
taaaaak? zgłaszałam ciuszki pewnej użytkowniczki, która mnie oszukała z kupnem (chciała kupić ciuch ode mnie, zaakceptowałam ofertę a ona odpowiedziała milczeniem - ani kasy ani odzewu)- miała około 100 sztuk na sprzedaż i jakoś nikt jej konta nie zablokował. Wniosek - REGULAMIN JEST DLA PICU



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 12:25 przez puchuskubatek.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:23:35

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 12:25 przez Sylwusia_xD.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:23:49

ja choć sama jestem zweryfikowana, nie mam nic do osób niezweryfikowanych, z tego względu, że jest tu dużo osób niepelnoletnich, które nie mają własnego konta - sama pewnie gdybym była w ich wieku także nie miałabym własnego konta bankowego;) a jak czasy pokazują, na szafie są oszustki zarówno niezweryfikowane jak i zweryfikowane, więc jak dla mnie to żaden problem. jak komuś to przeszkadza to niech nie kupuje, nie wymienia się, nie sprzedaje od niezweryfikowancyh i po problemie;)

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:25:52

Jak dla mnie po założeniu konta na szafie powinien być określony czas na weryfikację, jeśli osoba tego nie zrobi to konto zostanie usunięte. Wybaczcie,ale tłumaczenie,że nie macie konta w banku jest bezsensowna, bo w większości banków założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne i wcale nie trzeba osiągać dochodów. Nastolatkom wystarczy,że raz na jakiś czas dostaną kieszonkowe od rodziców na konto. Proste.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:25:58

ja też nie wiem juz wogole nic o tej weryfikacji bo jak ktos chce oszukac to czy jest zweryfikowany czy tez nie to i tak to robi!!! ja płacilam za weryfikację i czy jestem chroniona od oszustw-no nie!!! bo Oni nic nie mogę zrobić.Osobe niezweryfikowany powinny mieć zakaz komentowania, forum,wystawiania ciuchów ,powinny miec tylko wgląd na szafę taki próbny czy im sie spodoba jak tak to wtedy konieczna weryfikacja,żeby funkcjonować.Nie wiem czy sie nie poplątałam bo pogoda robi swoje :-/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:27:41

Cytat
Watacukrowa88
ja choć sama jestem zweryfikowana, nie mam nic do osób niezweryfikowanych, z tego względu, że jest tu dużo osób niepelnoletnich, które nie mają własnego konta - sama pewnie gdybym była w ich wieku także nie miałabym własnego konta bankowego;) a jak czasy pokazują, na szafie są oszustki zarówno niezweryfikowane jak i zweryfikowane, więc jak dla mnie to żaden problem. jak komuś to przeszkadza to niech nie kupuje, nie wymienia się, nie sprzedaje od niezweryfikowancyh i po problemie;)

Osoba niepełnoletnia moze mieć BEZPŁATNE konto bankowe, więc nie ma trłumaczenia, ze nie może się zweryfikować, ponieważ jako niepełnoletnia nie założy konta w banku:)

Poza tym jeśli raz zweryfikuje się z własnego konta i okarze się oszustką to drugi raz nie bedzie mogła zweryfikować się z tego konta, a przed weryfikacją można było zakładać kilkanaście kont......

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:28:29

Treść posta została usunięta automatycznie

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:29:38

Cytat
Watacukrowa88
ja choć sama jestem zweryfikowana, nie mam nic do osób niezweryfikowanych, z tego względu, że jest tu dużo osób niepelnoletnich, które nie mają własnego konta - sama pewnie gdybym była w ich wieku także nie miałabym własnego konta bankowego;) a jak czasy pokazują, na szafie są oszustki zarówno niezweryfikowane jak i zweryfikowane, więc jak dla mnie to żaden problem. jak komuś to przeszkadza to niech nie kupuje, nie wymienia się, nie sprzedaje od niezweryfikowancyh i po problemie;)
ja teraz zatwierdzam ofertę od osoby nieweryfikowanej dopiero jak pieniążki są na koncie. Nie wymieniam się, nie kupuję. No może zrobiłabym wyjątek dla osób które znam z forum, ale dla własnego bezpieczeństwa wolę nie zawierać transakcji z niezweryfikowanymi i tyle.
Chociaż może niektóre mogłyby się zweryfikować, gdyby administracja docisnęła, kto wie.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:30:02

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gg pomocy ?