Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na prezent dla babci?

15 sty 2014 - 19:26:06

Mam w planach właśnie kupić swojej babci bukiet kwiatów a do tego pewnie jakieś wedlowskie czekoladki kupię.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Co na prezent dla babci?

06 kwi 2021 - 13:28:51

Moja babcia ma niedlugo urodziny i zastanawiam się co jej sprezentować.... Niestety ale jak sie jej zapytam co chce dostać to dostaję odpowiedź, ze niczego nie potrzebuje....

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Co na prezent dla babci?

06 kwi 2021 - 14:02:32

Może dobry miód (na przykład sidr) i zestaw herbat dobrej jakości...

Jeśli chcesz podarować coś materialnego, to może jakaś ładna ceramika? Polecam przejrzeć sobie jaka ceramike ma Bolesławiec. Nie jest tania, ale jest ręcznie malowana, nigdy nie wychodzi z mody i jest to swego rodzaju inwestycja oraz pamiątka na przyszłość.
Szczególnie piękne są ich filiżanki ceramiczne: https://andyceramika.pl/filizanki-spodki -




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-15 13:41 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Co na prezent dla babci?

07 lip 2021 - 11:06:33

Przyjedz do niej i powiedz, że ja kochasz ;) wypij z nią kawę lub herbatę i porozmawiaj- to będzie najlepszy prezent dla niej.

Jeśli jednak chcesz podarować coś materialnego to dobrą opcja moze być
komplet kapci
cieplutki koc
ewentualnie różaniec w formie obrączki


Co na prezent dla babci?

28 lip 2021 - 10:18:27

Ciekawym prezentem może być przeżycie. Lot balonem, motolotnią czy wyjście na masaż. To prezenty, które z pewnością znajda uznanie w oczach obdarowanej osoby. Taki prezenty ma GoldenGift.Jeśli mowa o biżuterii to naprawdę ładną i delikatną ma Dedicante. Zawsze można ofiarować album na zdjęcia z drewnianą personalizowaną okładką.
Poza tematem. Polecam atrakcje nadająca się na upominek jazda czołgiem Mają więcej ciekawych atrakcji. Warto skorzystać, bo ceny są atrakcyjne. Szczerze polecam!!

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Co na prezent dla babci?

02 sie 2021 - 14:53:45

Teraz złożyliśmy się kuzynosywem i kupiliśmy zestaw złotej biżuterii. Do tego daliśmy foto książkę na każdej stronie zdjęcie wnuka z rodziną (co prawda to na 80 urodziny ale prezent fajny) . Fajne widziałam torby np na zakupy na kółkach ciągnie się jak walizka bardzo przydatne. Starsza sąsiadka ma i jest zachwycona. Kocyk też kiedyś kupowałam moja babcia uwielbia siedzieć pod kocem. Jeśli babcia jest religijna, mozna jej podarować jakiś gadżet religijny. Może różaniec na rękę https://www.meritohurt.pl/gadzety-chrzescijanskie/rozance-na-reke.html ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-11 12:20 przez nataliii23.

Co na prezent dla babci?

08 sie 2021 - 23:45:24

moja to pewnie by sie ucieszyla z włóczki i nowych szydelek :D

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Co na prezent dla babci?

09 sie 2021 - 18:39:38

pantera haha jak ja to dobrze rozumiem, moja mnie uszczesliwia szaliczkami i sweterkami na zime a im bardziej jaskrawe kolory tym lepiej. na szczescie ma zapas wloczek wiec nowych jej nie trzeba :D ja kupuje swieczki :D pokazalam jej jakie moga byc piekne kolorowe i pachnace i teraz kupuje jej tylko to

Co na prezent dla babci?

10 sie 2021 - 15:51:34

moja tez lubi swieczki :) wogole cala nasza damska czesc rodziny uwielbia swieczki :D jakie firmy kupujesz moze masz cos czego nie znam?

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Co na prezent dla babci?

15 sie 2021 - 14:52:19

kiedys z woodica kupowalam ale cos z jakoscia jest niehalo bo zbyt szybko sie wypalaja a ceny nie sa niskie, teraz kupuje yankee candle https://www.notino.pl/yankee-candle/?exp=yanke%20candle

Co na prezent dla babci?

23 sie 2021 - 09:33:40

jakieś ziółka :)

Co na prezent dla babci?

23 sie 2021 - 10:57:23

A może coś w stylu folkowym? Świetnie sprawdzi się coś związanego ze strojem regionalnym. Wzory ludowe to ciekawa opcja motywu na ubraniach.

Co na prezent dla babci?

13 wrz 2021 - 14:53:44

A może coś do wystroju domu? Ja ostatnio mojej mamie kupiłam razem z rodzeństwem taką piękną ławeczkę :)
Była zachwycona, zobacz sobie tutaj:
https://rey.net.pl/produkt/elegancka-lawka-szezlong-i-w-kolorze-choco-zlote-dodatki/

Co na prezent dla babci?

14 wrz 2021 - 08:53:32

Możemy podarować oczywiście ciepłe życzenia... które będą najważniejsze! :)
Ale prezent zawsze jest taką "kropką nad i" więc ja ze swojej strony mogę zaproponować jakiś fajny zegarek z czytelnym cyferblatem. Babcia też może być przecież "na czasie" :)
Stronka zegarownia.pl ma wiele fajnych propozycji, ostatnio zakupiłam tam prezent dla swojej dość wymagającej babci. :)

Co na prezent dla babci?

21 wrz 2021 - 11:44:01

kupić możecie naprawdę ładną i delikatną grawerowaną biżuterię od Dedicante. Ceny mają atrakcyjne. Mają spory wybór. Jest to sklep godny polecenia.
Poza tematem. Polecam stronę http://expert-budowlany.pl/ Jest tam wszystko zebrane w jedno miejsce. Przeczytacie o ogólnie mówiąc budowlance. Jest sporo przydatnych informacji. Szczerze polecam i zachęcam do lektury.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozciągnąć ubranie?