Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na prezent dla babci?

13 lip 2011 - 10:47:34

WIBRATOR!

Co na prezent dla babci?

13 lip 2011 - 10:51:55

są takie ładne filiżanki

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 5/5

Co na prezent dla babci?

13 lip 2011 - 10:57:26

Ja odrazu pomyslałam o obrazie na ściane jakims duzym i ładnym ; ] ale widze ze tutaj już podali dużo fajnych propozycji ; ] np tą porcelane ; ] albo ten zestaw witamin ; ] Kiedyś moja babcia dostała taką dużą czerwoną butelke witamin do picia . ... ;]

Co na prezent dla babci?

13 lip 2011 - 10:59:28

Dajcie spokój to wątek z listopada

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Co na prezent dla babci?

18 sie 2011 - 16:59:34

To co że wątek się długo ciągnie. Temat jest ponadczasowy, a nie jedna z nas ma problem z wyborem prezentu dla dziadków. Tak jak ja właśnie teraz. Nie chce obdarowac babci chłopaka co prawda, lecz swoją własną gdyż kończy za miesiąc 80 lat. No i mam dylemat. W zeszłym roku sprezentowałam dziadkom mojego męża drzewo genealogiczne http://coloraf.pl/drzewo+genealogiczne.html. Pomysł się przyjął, choć nie wiem czy go znow powtórzyc w przypadku moich dziadków. Tamtej strony nie widzieli więc może jednak ? :) Wszelkie leki, maści, ręczniki, posciele, filiżanki itp odpadają. Tylko to przychodzi mi na myśl.

Co na prezent dla babci?

18 sie 2011 - 17:01:51

obrus czy jakas serweta na stół, albo ten pomysl z kubkiem i herbata , lub jakis ładny kwiat w doniczce

niezweryfikowana
Posty: 931
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

18 sie 2011 - 17:04:56

Cytat
roxanka
Za niedługo moja mamuśka będzie miała 58 lat :) więc to jeszcze młoda kobieta. Może jakieś ładne filiżanki, biżuterię, kapelusiki, szaliki, sweterek, ciepłe kapie bo idzie zima, kosmetyki, witaminki i coś dla serduszka, korale :)


A moja babcia ma 88 lat i jeszcze reguluje brwi i robi hennę i najchętniej by się na blond zrobiła, już nie wspomnę o tym że codzienne wklepuje różne rodzaje kremów i się delikatnie maluje, góra jej dają 70 lat bo ma chyba z 5 zmarszczek. Lubi się ubierać modnie, z\szczególnie korale, spódnice, ładne sweterki i zawsze kapelusze wszelkiego rodzaju, bo chustki powiedziała że nigdy nie założy :) więc to zależy od osoby i babci co lubi i jaka jest :D

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Co na prezent dla babci?

30 wrz 2011 - 22:29:51

mnie chyba najbardziej podoba się pomysł z filiżankami, może coś takiego http://wiano.eu/view/229 spodoba się twojej babci?? moim zdaniem liczy się przede wszystkim gest i drobny upominek :D

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

05 lip 2012 - 20:00:03

zależy jaka ta babcia jest ;) ile ma lat i co lubi, moja niedługo ma urodziny i wymarzyła sobie żeby jej kupić masażer do stóp, więc nie ma wyjścia tylko jej trzeba będzie kupić taki, nawet fajny wypatrzyłam na avans.pl

Co na prezent dla babci?

05 lip 2012 - 20:08:02

Cytat
monis8989
kup jej fajny obrusik i kwiaty najlepiej róze albo gozdziki napewno sie ucieszy :)
Tylko nie goździki. Ona pamięta te kultowe kwiaty PRL-u. Ja jestem niewiele od niej młodsza i chciałabym np dostać olejny obraz MAKI. Albo piękną filiżankę, obserwuję akurat taką na All ale facet chce za nią 300 zł.

Dopiero teraz zauważyłam, że to wątek z ubiegłego roku, po co takie odświeżać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 20:10 przez mimi2506.

Co na prezent dla babci?

05 lip 2012 - 20:13:39

Łoooł, 58 lat babcia ! :d moja mama ma tyle :D

Byłam ostatnio na ur babci mojego chłopaka, kupiłam kwiatka w doniczce ;) i starczyło :D

Co na prezent dla babci?

07 sie 2012 - 12:47:37

Witam, moim zdaniem dla babci pięknym prezentem byłby amulet ziołowy taki jak ten: amuletarnia
w woreczku znajdują się wymieszane zioła - woreczek ładnie pachnie i wygląda. Dodatkowo, można go kupić w mieszance, mającej pomóc zachować zdrowie lub przynieść szczęście.
Pomysł uroczy i dodatkowo zostanie przez babcie na pewno doceniony - w końcu pochodzi ona z pokolenia, dla którego "te sprawy" (magia, zioła) były na porządku dziennym.
inne pomysły to: drewniana cukiernica, piękne ceramiczne donice na kwiaty albo jeszcze lepiej na zioła, szkatułka na biżuterię

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Co na prezent dla babci?

04 sty 2013 - 13:30:38

Choćby - http://prezentmarzen.com/masaz-relaksacyjny-w-warszawie/ Moim zdaniem powiniście szukać prezentu klimatycznego, spełaniającego oczekiwania. Tak aby nie wiązał się z pracą i wtedy babcia będzie zadowolona. Ona też chce odpocząć, mieć jakąś nagrodę za lata trudów ;-)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Co na prezent dla babci?

28 cze 2013 - 10:02:22

A może słoik dobrego miodu? Np. Manuka z Nowej Zelandii, pyszny i super zdrowy - do tego jakaś herbata np. z róży i komplecik jak się patrzy:)

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

23 sie 2013 - 11:05:12

Może jakąś dekorację do mieszkania? Babcie na pewno lubią kwiaty!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Claire's