Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:37:52

jeżeli babcia nosi biżuterię to może jakiś komplecik z ładnymi kamieniami,jakiś łańcuszek długi z ładną dużą zawieszką albo taki fajny dłuższy sweter ale też musisz wiedzieć jaki kolor babcia preferuje i do tego kwiata w tym samym kolorze i już:)moja mama ma parę lat mniej i też jest babcia ale ona to ze wszystkiego się cieszy:)

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:43:31

Tak czytam i widzę, że niektóre kobietki naprawdę przesadzają:) 58 to jeszcze bardzo młoda osóbka:) moja babcia ma 70 lat i razem z siostrą zrobiłyśmy w internecie na stronie fotojokera kalendarz A3 z naszymi zdjęciami i teraz ma niedługo do nas przyjść. Ale to jest prezent dla Babci i Dziadka razem.

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:49:17

Fajnie, że ciągle sypią się pomysły - chociaż Babcia już dawno po urodzinach ;) Przydadzą się, bo niedługo Dzień Babci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 22:29 przez pretty_woman.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:58:03

fajna apaszka czy szal nigdy nie jest zła. a jesli babcia jest staromodna myśle że prawidziwe truuskawki lub dżemik wystarczą :P jak w seksmisji ;D

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

01 cze 2011 - 10:32:45

Ktoś tu zaproponował perfumy - ale ja bym z takim prezentem nie ryzykowała ) Kwiatki za to jak najbardziej i ewentualnie coś co babci może przydac się w kuchni (jeśli np. lubi piec czy gotować) - mnie urzekł zestaw: Czajnik HAEN CK-1000 Shanghai Plus
+ imbryk i 4 czarki do herbaty (z magicznej planety) bo ma super kolorystykę oraz piękny motyw kwiatowy.

Co na prezent dla babci?

01 cze 2011 - 10:36:23

zdjęcie wszystkich wnuków w ramce :)

Co na prezent dla babci?

01 cze 2011 - 10:39:09

Njalepszy pomysl to ten telefon dla starszych ludzi.... LOL

Moja mama matyle lat i lubi telefony z nowinkami technicznymi, zalamalaby sie jakby ktos jej dal taki wielgasny aparat dla osob starszych!

Co na prezent dla babci?

01 cze 2011 - 10:41:33

NALEWKA BABUNI :)))))))))))

Co na prezent dla babci?

01 cze 2011 - 10:42:27

całkiem świeży wątek... ;)

Co na prezent dla babci?

04 cze 2011 - 12:27:03

Na dzień babci postanowiłam sprezentować mojej coś niestandardowego. Otóż wybrałam najładniejsze zdjęcie mojej rodzinki z dziećmi i mężem i wysłałam do galerii internetowej time4art, która wydrukowała moje zdjęcie na płótnie i podrasowała kolory za naprawdę niewielkie pieniądze. Co więcej obraz miałam w domu 24 h po złożonym zamówieniu :) Moja babcia jest zachwycona i myślę, że to lepszy prezent niż mydło/krem który może kupić sobie sama. :) Dodaję linka jeśli ktoś byłby zainteresowany, ja szczerze polecam :)
www.time4art.pl


Co na prezent dla babci?

04 cze 2011 - 12:36:20

Postawiłabym na biżuterię, filiżankę z pyszną kawką czy herbatką albo książkę. Chociaż babcia mojego chłopaka, która ma 60 lat, bardzo lubi kosmetyki, takie luksusowe balsamy, żele pod prysznic, płyny do kąpieli. Wg mnie powinnaś zapytać rodziców swojego chłopaka. Oni na pewno coś wymyślą :)

i znów ktoś stare wątki niepotrzebnie odgrzebuje... ech.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 12:37 przez martus2411.

Co na prezent dla babci?

08 lip 2011 - 13:15:08

Ja bym Ci poleciła coś z drobiazgów do domu.Znalazłam fajny sklep internetowy jak szukałam prezentu, pamiątki na ślub siostry.W swojej ofercie mają rzeczy grawerowane w krysztale .Super jest róża przestrzenna, wiem że na życzenie klienta grawerują napisy.Jeżeli jesteś zainteresowana wejdź na ich stronę Zresztą mają jeszcze inne fajne rzeczy.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 13:24 przez AnkaTym.

niezweryfikowana
Posty: 778
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

08 lip 2011 - 13:18:18

Myślę, że kwiaty i jakąś fajną książkę...


http://forum.szafa.pl/9/3900725/jestem-sztynym-gburem.html

Co na prezent dla babci?

13 lip 2011 - 10:25:55

Zazwyczaj dla babci kupuję kwiaty (albo cięte albo doniczkowe) lub przygotowuję coś samodzielnie, na przykład: rysuję portret ;) Czasami przygotowuję też album zdjęciowy albo po prostu wsadzam zdjecie rodzinne w ładną ramkę. Myślę, że babci mogą spodobać się też serwetki ale takie ładne, koronkowe - ręcznie robione. Babcie zazwyczaj lubuja się w takich rzeczach ;)

Co na prezent dla babci?

13 lip 2011 - 10:43:48

korale

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziwna ''przypadłość''