Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:43:54

Może jakieś korale albo berecik:P

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 11:00:36

Moja babcia zawsze cieszy się z prezentu typu kawa jacobs zielona:D Polecam;) plus kwiaty. I z głowy:)

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 11:06:30

Ja bym kupiła jakieś fajne perfumy i kwiatki :)

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 11:08:10

Powiem czego NIE kupować na pewno Geriavitu, ciepłych kapci, kremu na zmarszczki, alkoholu. Moja by chciała książki, dobre perfumy, i ma bzika na punkcie torebek i pięknej porcelany. Są takie sklepy Villa Italia w dużych centrach handlowych z dość drogą , ale elegancką porcelaną. Nie lekceważcie babć i dziadków. Są niezbędni do życia i zawsze można na nich liczyć.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 10:22:36

Według mnie to wszystko zależy od babci, niektóre właśnie cieszą się z nowych ciepłych kapci czy jakiegoś witalnego tonika. Ja zastanawiam się czy nie podarować swojej właśnie czegoś praktycznego i ładnego w eleganckim stylu. Mam na oku taką na ludową nutę owalna frywolitkę: http://wiano.eu/view/586. Czy myślicie, że będzie to dobry prezent?

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 10:32:12

ja mojej kupuję kubek/ ładnego kwiata doniczkowego/ jakąś ciekawą herbatę/ koszulę nocną/ coś do ubrania

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 10:41:14

ja zwykle jakis kosmetyk i "bombonierke":P

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 10:41:20

Co wy myślicie że kobieta 58 letnia ucieszy się z chustki czy kubka ?hhaa to młoda jeszcze osoba kup jej torebkę lub ładną białą koszulę > Co innego 70 lub80 latka !

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 10:43:55

polecam dla babci lampe solną (sama kupiłam, babcia jest zachwycona)- super światło, cena od 50 zł, mało żre prądu i jonizuje powietrze

Cytat
superba
Według mnie to wszystko zależy od babci, niektóre właśnie cieszą się z nowych ciepłych kapci czy jakiegoś witalnego tonika. Ja zastanawiam się czy nie podarować swojej właśnie czegoś praktycznego i ładnego w eleganckim stylu. Mam na oku taką na ludową nutę owalna frywolitkę: http://wiano.eu/view/586. Czy myślicie, że będzie to dobry prezent?

no, nie wiem, jeśli jest amatorką, ja w każdym razie , bez względu na wiek załamałabym się dostawszy obrus/serwetę czy co to tam jest.
Cytat
o_ou
Moja babcia zawsze cieszy się z prezentu typu kawa jacobs zielona:D Polecam;) plus kwiaty. I z głowy:)

nie ma to jak się nie wysilać, babcie pija kawy, ale kawę , to można kupić bez okazji na prezent kawę to nie bardzo
kwiaty zawsze są mile widziane,
ale nie mozna tak babci na odwal się traktować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 10:47 przez matylda_jasmin.

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:02:52

Witam wszystkich
Ja mojej babci ostatnio kupiłam fajne ciasteczka w Kauflandzie za 30zł w takim ładny metalowym pudełku slicznie wyglądały i smakowały :-) do tego kwiatki i będzie git ;-p

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:03:05

A ja uważam, że najlepsze są prezenty praktyczne dlatego najczęściej kupuję mojej babci pościel albo ręczniki. Ostatnio widziałam ładne komplety pościeli flanelowej i satynowej na kamai.pl Tam jest bardzo duży wybór wzorów, więc z pewnością każdy coś sobie tam dopasuje dla siebie. Poza tym takich produktów nigdy za wiele w domu.

zweryfikowana
Posty: 221
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:09:15

Kup taki telefon komórkowy specjalnie dla starszych ludzi. Fajna sprawa:D

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:09:22

Cytat
katka28
A ja uważam, że najlepsze są prezenty praktyczne dlatego najczęściej kupuję mojej babci pościel albo ręczniki. Ostatnio widziałam ładne komplety pościeli flanelowej i satynowej na kamai.pl Tam jest bardzo duży wybór wzorów, więc z pewnością każdy coś sobie tam dopasuje dla siebie. Poza tym takich produktów nigdy za wiele w domu.

a Ty ucieszyłabyś się gdybyś w prezencie dostała pościel albo ręcznik i to jeszcze w dniu Twojego święta?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 11:10 przez matylda_jasmin.

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:18:24

jak niewiadomo co kupic-to najlepiej zestaw np plyn do kapieli,zel pod prysznic i mydlo np dove,palmolive,nivea -wszyscy tego uzywaja do tego ladna swieczka zapachowa i prezent z glowy,

zweryfikowana
Posty: 221
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

11 sty 2011 - 11:20:34

Cytat
polabb
Co wy myślicie że kobieta 58 letnia ucieszy się z chustki czy kubka ?hhaa to młoda jeszcze osoba kup jej torebkę lub ładną białą koszulę > Co innego 70 lub80 latka !

Chyba to te gorsze dni... w każdym poruszonym wątku się czepiasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 11:22 przez silver_tear.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze naj...