Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

27 minut temu

Druk ścienny

35 minut temu

Nowy samochód

55 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

08 lis 2009 - 21:55:30

W sobotę idę na urodziny babci mojego chłopaka. I mam problem bo nie wiem co jej kupić Chcemy z chłopakiem poskładać się po połowie. Pytałam go co jego babcia lubi i w ogóle, bo zna ją przecież bardziej ode mnie, ale on jak to facet nie wie. Więc zwracam się z prośbą o pomoc do was. Może wy podsuniecie mi jakieś pomysły. Co wy kupujecie swoim babciom? Dodam, że ma ona 58lat ;)

Co na prezent dla babci?

08 lis 2009 - 22:00:09

Zazwyczaj babcie ju wszystko mają :)
Może jakiś sweterek , bluzke?

Co na prezent dla babci?

08 lis 2009 - 22:02:46

moze jakis film muzyczny cos ala stare kino ?? albo jakas dobra ksiazka , mozesz tez kupic fajny kubek i do tego herbate ale taka sypana nie z torebek np. w swiecie herbat i do tego jakas konfiturka :)

Co na prezent dla babci?

08 lis 2009 - 22:04:45

moja mama uwielbia filiżanki i ogólnie porcelanki. może coś w ten deseń? Ciocia zresztą też ma bzika na tym punkcie

Co na prezent dla babci?

08 lis 2009 - 22:11:46

58lat.... to jeszcze młoda kobitka;) w zależościod upodobań propnuje biżuterie albo kubek z ciekawa herbatkajak zaproponowano wyzej:)

Co na prezent dla babci?

08 lis 2009 - 22:12:31

ja mojej zwykle kosmetyki, ale to jest nowoczesna babcia, więc mam lekko;)

Co na prezent dla babci?

10 lis 2009 - 10:04:58

Za niedługo moja mamuśka będzie miała 58 lat :) więc to jeszcze młoda kobieta. Może jakieś ładne filiżanki, biżuterię, kapelusiki, szaliki, sweterek, ciepłe kapie bo idzie zima, kosmetyki, witaminki i coś dla serduszka, korale :)


A moja babcia ma 88 lat i jeszcze reguluje brwi i robi hennę i najchętniej by się na blond zrobiła, już nie wspomnę o tym że codzienne wklepuje różne rodzaje kremów i się delikatnie maluje, góra jej dają 70 lat bo ma chyba z 5 zmarszczek. Lubi się ubierać modnie, z\szczególnie korale, spódnice, ładne sweterki i zawsze kapelusze wszelkiego rodzaju, bo chustki powiedziała że nigdy nie założy :) więc to zależy od osoby i babci co lubi i jaka jest :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-10 10:07 przez roxanka.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

30 gru 2010 - 14:19:54

Skoro się składacie, a babcia jest jeszcze w dość młodym wieku to może dobrym wyborem będzie jakiś masaż albo pobyt w spa? Zobacz są na tę ofertę: http://www.primaveraspa.pl/szczegoly-nowosci&subgo=174&tytul=Prezent%20dla%20babci%20i%20dziadka.html Myślę, że takim prezentem nie pogardzi żadna kobieta, bez względu na wiek.

Co na prezent dla babci?

30 gru 2010 - 14:23:09

jakies ladne perfumy lub bluzke albo bizuterie

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:25:32

http://roxanne.pl/prezent_dla_babci.php - kilkanaście ciekawych pomysłów

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:28:00

hehhe a dlaczego ty masz sie skladac do prezentu skoro idziecie go jego babci,,, oj oj...
nie wiem co mozna kupic moze kwiaty i dobrego winacza albo bombonierke;)

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:29:58

Cytat
Nikunia
moja mama uwielbia filiżanki i ogólnie porcelanki. może coś w ten deseń? Ciocia zresztą też ma bzika na tym punkcie

fajne sa takie dwie filiżanki ze spodkami rozne wzory i kolory i ładnie zapakowane

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:30:23

kup jej fajny obrusik i kwiaty najlepiej róze albo gozdziki napewno sie ucieszy :)

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:35:27

o kurde moja mama ma 57 :D
z tej stronki roxanne fajny ten pojemnik na miód i te czekoladki, myślę że czekoladki najlepszy pomysł :) od Ciebie a chlopak-wnuczek niech da kwiatka:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-06 10:37 przez 6MoNi9.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla babci?

06 sty 2011 - 10:39:37

58 lat to z nazwy babcia ale nie z wieku..nie przesadzajcie z niektorymi propozycjami.moja mam jest w tym wieku i napweno nie jest babcią pod tym wzgledem choc wnuki ma:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?