Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

54 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Cytat
kochatka
No to Pani Serwandesa straciła na wiarygodności... Oj, nieładnie, nieładnie.


wlasnie wychodza powoli klamstwa tej osoby , na priv nic nie trzymało sie kupy ciagle pisala inne wersje

w opisie napisane bylo ze kilku
blacklilith pisz na temat co nabralas wody w usta i brakuje ci kretaczej odpowiedzi ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:56 przez serwandesa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

Dość tego. Temat zamykam, skoro sprawa jest zgłoszona administracji, to administracja to rozstrzygnie, a nie kłótnie i oczernianie się na forum, które do takich praktyk nie służy...

Pozdrawiam i Dobrej nocy życzę.

Cytat
serwandesa
nia 7 października 2009 20:19 Justyna _ ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)> napisał(a):

Na 495 cyrkonii brakuje 18
ma 11 rzedow ( bo wczesniej napisalam ze 10 _)

W dniu 7 października 2009 15:03 użytkownik marthusssia1 ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)> napisał:

liczylam ze wysle mi Pani inne zdjecia niz te dodane w aukcji i miala Pani policzyc braki cyrkonii


zanim umowilysmy sie na wymiane

napisałam Ci :

blacklilith
14-10-2009 12:06
prosze o jakas decyzje czy rezygnujesz , bo mam chetna a poki co mowilam ze juz zajete . Jak bedziesz chciala zrezygnowac , to wystawisz oferte swoja ponownie

napisałas:

nie nie chce rezygnowac tylko jestesm troche zawiedziona jesli chodzi o bransoletke bo w opisie napisalas ze brakuje kilku cyrkonii a okazuje sie ze az 16;( hm

blacklilith
15-10-2009 11:20 jak ja wystawilam bylo kilka, widocznie jeszcze pare wylecialo....poza tym informuje Cie przed wyslaniem zeby nie bylo pozniej nieporozumiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

machloje ka44