Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Cytat
serwandesa
tak to sa 3 osoby w jednej osobie jak duch swiety, oj dziewczyny chyba trzeba przykladac dowody osobiste zasiadajac do komputera to bylo by najlepsze rozwiazanie a co z innymi osobami ktore mnie bronia jest ich wiecej ;) one te sa w spisku i oszukuja :)
ja nie zbiedneje a Pani B nie wzbogaci sie na moje rzeczy w ktorej jest w posiadaniu i nie chce zwrocic ja rzeczy Pani B nie posiadam a ona sobie przywlaszczyla moja i jak kto bedzie obiektywny w tej sprawie szkoda ze zadna nie pisze na temat;]


Szafowiczka wyraźnie zaznaczyła, ze kurtkę zostawia jako dowód w sprawie, więc w tej chwili nie odda Ci jej. Przecież zadna normalna osoba nie pozbedzie się dowodu:) Myślę, ze jak sprawa się zakonczy to kurtke odzyskasz.

Cytat
serwandesa
chyba Pani B. nie zna przykazan bozych "nie kradnij"

Taaak. Przykazania Boże to podstawa !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:21 przez aaire.

wtedy to ja tej kurtki nie potrzebuje jaki dowod co dowodem bylaby gdyby sama wyslala do mnie przedmiot i wtedy miala roszczenia ze ta wymiana jest dla niej krzywdzaca w takim razie niech ona wysle mi swoje dowody czemu sprawa nei jest traktowana na rowni??????????
dowodem na co ze ma rzecz a ja mam fige z makiem to jest dowod?? jak by mi cos nie pasowalo odeslalbym to a nie robila problem komus kto zostal oszukany bo nie dostal przedmiotow pani b.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:21 przez serwandesa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

Przestańcie wtrącać teraz w to wszystko Boga...

Cytat
kashmir082
Przestańcie wtrącać teraz w to wszystko Boga...

DA! On przecie niewinny! Nie on wysłał kurtkę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:21 przez aaire.

Cytat
Ms_Seniorita
Cytat
blacklilith
No wlasnie bronia jej osoby ktore maja od niej komentarze (tylko ) i te same rzeczy mialy w szafie

Przepraszam bardzo, ale ja z tą dziewczyną nie mam nic wspólnego zatem dlaczego chcesz mnie do niej podczepić i oczernić?


n ie chodzi tu o Ciebie zupełnie przepraszam złe to wyraziłam , chodzi o sobe ktora ma tylko komentarze od tej kretaczki

kretaczka jest ktos kogo przetrzymujesz rzecz???????????
kretaczka jestes ty ponewaz swoich przedmioto nie wyslalas i jeszcze sma ocenilas swoje rzeczy ze to buble tylko dla dziewczyn z szafy ktorych nie stac na takie rzeczy jakie ty masz upokazasz sama siebie

Skoro moderatorzy wiedzą kto kłamie to dlaczego ten watek nie zostanie zamknięty? Tylko bez sensownie dalej prowadzi tu się dyskusja i jedna oczernia drugą.

Ech... Rjebjata, paszli wy spać!

jedyne czgo zarzadala to zwrotu swojej rzeczy poniewaz znam jej wartosc i fakt ze moglam ja sprzedac podkreslam sprzedac komus kto bylby wdzieczny i zadowolony (kilka kurtek sprzedalam pozytywne komentarze mam od tych osob) a nie wyslalam komus kto prosil mnie o wymiane rzecz za ktora nie mam nic to ja jestem oszustka ? ja zadam tylko zwrotu swojej wlasnosci niczego wiecej nie chce od Pani B. tylko swojej wlasnosci bo szkoda bylo mojego czasu, pieniedzy, nerwow, pradu, paliwa i stania w kolejce na poczcie
paciemu?
jesli mi cos nie odpowiada bo wydaje mi sie ze tak naprawde jedynym problemem jest fakt ze ta kurtka okazala sie na Pania b. za mala bylo odwrocenie uwagi i najlepej jest kogos oczernic i znalesc problem ktorego nie ma zeby tylko zwrocic kurtke nie na swoj koszt albo ja sobie zostawic bo to najbardziej prawdopodobna przyczyna tego wszystkiego;]


jak Pani B. powinna byc nazwana osoba ktora wzbogadza sie na kims wyludza i nie chce zwrocic mojej wlasnosci nie moge tego zrozumiec ja bym oddala rzecz wlascicielce jak by byla taka jak opisuje ja Pani B;) ale Pani B. napisala otwarcie ze kurteczka jest bardzo ladna i bardzo jej sie podoba;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:34 przez serwandesa.

z głupimi to się nie dyskutuje. zarządaj zwrotu swoich rzeczy i tyle.

Cytat
serwandesa
jedyne czgo zarzadala to zwrotu swojej rzeczy poniewaz znam jej wartosc i fakt ze moglam ja sprzedac podkreslam sprzedac komus kto bylby wdzieczny i zadowolony (kilka kurtek sprzedalam pozytywne komentarze mam od tych osob) a nie wyslalam komus kto prosil mnie o wymiane rzecz za ktora nie mam nic to ja jestem oszustka ? ja zadam tylko zwrotu swojej wlasnosci niczego wiecej nie chce od Pani B. tylko swojej wlasnosci bo szkoda bylo mojego czasu, pieniedzy, nerwow, pradu, paliwa i stania w kolejce na poczcie
paciemu?


Po pierwsze zwroce Ci kurtke ale na Twoj koszt . Bo za Twoje kretactwo nie bede placic

Po drugie widocznie ktos dał sie nabrac na te Twoje kurteczki stad pozytyw.

Po trzecie sprawa zglosozna administacji i poki co kurtka jest dowodem
tego ze chcialas mnie oszukac , ze byłabym stratna, ze wprowadzilas mnie w blad



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:35 przez blacklilith.

Cytat
annabeth
z głupimi to się nie dyskutuje. zarządaj zwrotu swoich rzeczy i tyle.



no wlasnie od pocztku nie chcialam dyskutowac tylko chcialam z powrotem towar dlatego tez dalam sie sprowokowac i nie bylam mila ale to chyba rozumiale jestem stratna ale nie kazdy to rozumiem na pewno nie Pani B. na ktorej zyczenie wyslalam kurtke
Cytat
blacklilith
Cytat
serwandesa
jedyne czgo zarzadala to zwrotu swojej rzeczy poniewaz znam jej wartosc i fakt ze moglam ja sprzedac podkreslam sprzedac komus kto bylby wdzieczny i zadowolony (kilka kurtek sprzedalam pozytywne komentarze mam od tych osob) a nie wyslalam komus kto prosil mnie o wymiane rzecz za ktora nie mam nic to ja jestem oszustka ? ja zadam tylko zwrotu swojej wlasnosci niczego wiecej nie chce od Pani B. tylko swojej wlasnosci bo szkoda bylo mojego czasu, pieniedzy, nerwow, pradu, paliwa i stania w kolejce na poczcie
paciemu?


Po pierwsze zwroce Ci kurtke ale na Twoj koszt . Bo za Twoje kretactwo nie bede placic

Po drugie widocznie ktos dał sie nabrac na te Twoje kurteczki stad pozytyw.

Po trzecie sprawa zglosozna administacji i poki co kurtka jest dowodem
tego ze chcialas mnie oszukac , ze byłabym stratna, ze wprowadzilas mnie w blad




ty stratna??????????? ty chyba nie wiesz co piszesz albo sie nie wyspalas????????

stratna jestem i bylam ja sluchaj niech terz wszystkie dziewczyny przeczytaja to ja przezd zakupem wyslalam ci wymiary, odpowiedzialam ci na kazde pytanie, wyslaam dodatkowo na email zdjecia kurtki na osobie bo o to mnie prosilas bylam mila i robilam wszystko na twoje pstryk zgodzilam sie na wymiane za bransoletke z metalu i jakis lancuszek z metalu , prosilam o zdjecia takowych przedmiotow to nawet nie raczylas mi ich wyslac w opisie twojej bransoletki bylo napisane ze brak jest kilku cyrkonii ale pozniej okazalo sie ze nie jest brak kilku tylko kilkunastu bo az 18 sztuk napisalam ci ze czuje sie zawiedziona ze az 18 sztuk bo bylo napisane ze kilku ale jakos to przelknelam bo moim hobby nie jest uprzykzanie zycia innym osobom tak jak tobie! dostalam kilka wiadomosci od osob z ktorymi robilas wymiany z zalami i opowiesciami do czego jetes zdolna i jak bardzo perfidna ! nikt ie nie mylil ! a na domiar tego nie wyslalas przedmiotow w ustalonym terminie ja bylam uczciwa i slowna ja nie mam czarnej listy do dzis do kiedy umiescilam na niej ciebie jestes konfliktowa klotliwa i kopiesz pod ludzmi dolki jedyne na co cie stac to madrowanie sie i tworzenie wlasnego wyimaginowanego wiata w ktorym to ja ciebie oszukalam wysylajac kurtke nowa kurtke i nie pisz mi tu o jakis cudach bo pomyle ze sama ja uszkodzilas ja sama jutro wysle administarcji i jazdej innej osobie ktora mnei o to poprosi zdjeci innych kurtek bo tak jak mowialam mam ich wiecej nie jest to moja prywatna rzecz tylko towar ze sklepu



zalecam ci jeszcze znalesc w slowniku co oznacza bycie kretaczem!



ha i jeszcze jedno twierdzisz ze bylabys stratna to dlczego napisal mi ze twoje zeczy to buble ktore po 2 miesiacach uzytkowania wyrzucasz albo dajesz na szafe gdzie takie jak ja nie kupia sobie nowej bo ich nie stac tylko chc twoja uzywana????
mnie stac na nowa ale ciebie widze nie bardzo stac na zwykla kurtke i nie masz honoru i odwagi przyznac sie ze w tym swietle to ty jestes oszustka bo ciekawe jak ja bym byla w posiadaniu twoich bubli i zobaczyla je na zywo chociaz i tak odbiegaly od rzeczwistosci co wtedy by bylo
oto kopia emaila do Pani B.:


* Re: Chanel kurtka biała
*
7 października 2009 15:03

* Do:Justyna ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)>
*
Data:
7 października 2009 15:03



liczylam ze wysle mi Pani inne zdjecia niz te dodane w aukcji i miala Pani policzyc braki cyrkonii



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:52 przez serwandesa.

Według mnie od samego początku rozwiązanie było oczywiste: nie podoba się to zwracasz i tyle :). Wychodzi, że żadna z Pań nie jest bez skazy.

nia 7 października 2009 20:19 Justyna _ ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)> napisał(a):

Na 495 cyrkonii brakuje 18
ma 11 rzedow ( bo wczesniej napisalam ze 10 _)

W dniu 7 października 2009 15:03 użytkownik marthusssia1 ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)> napisał:

liczylam ze wysle mi Pani inne zdjecia niz te dodane w aukcji i miala Pani policzyc braki cyrkonii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wczorajsze Halloween :)