Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

26 paź 2009 - 19:32:39

Mieszkam w miescie, z którego mam dość niedaleko zarówno do Łodzi, jak i Częstochowy. Poleccie mi gdzie moge wybrac sie w tych 2 miastach, aby kupic ladna sukienke i buciki na studniowke. Bardzo mi sie to przyda, gdyz to cale zamieszanie z ta impreza przyprawia mnie juz o zawrot glowy :))
chodzi mi o sukienki w podobnym stylu jak na zdjeciach





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-26 19:39 przez madziulekk23.

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

26 paź 2009 - 21:02:45

witaj, skoro mieszkasz niedaleko Łodzi polecam Manufakturę, jest tam sporo markowych i fajnych sklepów , gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz tego też ul. Piotrkowska ( na której dawno nie byłam ;)) . Pozdrawiam:)

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

26 paź 2009 - 21:05:38

ostatnia sukienka BOSKA!!!!!!!!

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

26 paź 2009 - 21:07:06

a ja polecam pod częstochową Konopiska! Jest to wioseczka krawców mają tam takie bazarki "centrum odzieżowe" i sukienek pod dostatkiem, jak np będzie ci za długa to na miejscu skracają i robią drobne przeróbki. A ceny tez baaaardzo korzystne

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

26 paź 2009 - 21:24:31

no to ja radzę na Ptaka się przejechać, w samej Łodzi to niby jest Manufaktura i Galeria Łódzka ale takich ciuchów jak Ty poszukujesz to tam nie znajdziesz, wiem, bo sama właśnie poszukuję sukienki na ślub siostry i nie ma nic ciekawego :) więc polecam Ptaka tam na pewno będzie coś bardziej zbliżonego. Są też mniejsze domy handlowe na osiedlach w których widziałam ładnych parę kiecek np. C.H. Batory przy Rondzie Inwalidów w Łodzi albo Magda na Piotrkowskiej. tam są ładne kiecki :)

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

11 lis 2011 - 14:51:07

sprawdz na www.larobes.pl

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

11 lis 2011 - 14:55:08

Łódź, i moim zdaniem to nie prawda że w centrach nie znajdziesz sukienki.
Ja widziałam sporo, tylko moim zdaniem wybierz się do Portu łódź ( obok Ikei) albo Galerii łódzkiej.
Manufaktura jest duża ale po pierwsze jest w niej zawsze tłum-po drugie czesto z tego powodu nie ma rozmiarów i ciuszki są przebrane.W porcie za to nie ma ludzi i zawsze jest to co chce;)
No a w galerii łódzkiej jest New look, mają ładne sukienki.
Na ulicy Piotrkowskiej są też fajne outlety np Vero mody, ostatnio kupilam tam czerwone rurki za 29 zł;)

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

17 paź 2013 - 14:07:45

Hej, a wiecie gdzie może gdzie teraz można kupić fajną sukienkę na studniówkę. Termin się zbliża, a ja nic nie mogę znaleźć.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

05 gru 2013 - 15:16:58

A sprawdź na http://gdzieobejrze.pl może znajdziesz tam odpowiedni sklep, który będzie w Twojej okolicy.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

SUKIENKA NA STUDNIOWKE- GDZIE KUPIC?

09 sie 2018 - 10:46:02

Sprawdź sukienki na Impress Me :) mają duży i fajny wybór ciuszków na stronce :) Ceny jak dla mnie są okej, bo warto mieć kilka porządnych sukienek w szafie :) polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skrot CZARNEJ LISTY - nicki