Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jedzą dzieci!!!

23 paź 2009 - 01:56:25

o mój bożeeeeee?!!!!?!!!!!!!?!! Okropne!!!!! Kiedyś o tym słyszałam ale dopiero teraz zobaczylam zdjecie. Nie wiem czy w to wierzyc. Mam nadzieję że to zwykła bujda.. chociaz juz sie o takich rzeczach slyszalo... ;/

Jedzą dzieci!!!

23 paź 2009 - 02:07:56

dlatego jedzą bo tam można mieć tylko 2 dzieci

Jedzą dzieci!!!

23 paź 2009 - 03:04:35

zwracam się do moderatorów z prośbą aby usuwali brutalne treści i drastyczne zdjęcia i filmy z tego forum, po filmie z feralnym skokiem do wody i widokiem rozpołowionej twarzy, nodze zjadanej przez białe robaki, zaawansowanej grzybicy stóp przyszła kolej na następne szokujące widoki, zaczynam się zastanawiać co z dziećmi na tym portalu, które nie powinny być świadkami tego typu obrazów...

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 00:20:43

Cytat
LenkaohLenka
zwracam się do moderatorów z prośbą aby usuwali brutalne treści i drastyczne zdjęcia i filmy z tego forum, po filmie z feralnym skokiem do wody i widokiem rozpołowionej twarzy, nodze zjadanej przez białe robaki, zaawansowanej grzybicy stóp przyszła kolej na następne szokujące widoki, zaczynam się zastanawiać co z dziećmi na tym portalu, które nie powinny być świadkami tego typu obrazów...

to może zabrońmy wstawiania zdjęć bluzek w dużym dekoltem i bielizny? żeby sobie dzieci dziwnych rzeczy nie wyobrażały?
w końcu to forum o wszystkim, jeśli siedzą na nim DZIECI, nie NASTOLATKI, to chyba pilnują ich rodzice? nie pilnują? ich sprawa, że dzieciak ma potem zrytą banię przez takie materiały. w końcu wszystko będzie tematem tabu w tym za*****m kraju =='

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 00:22:45

Nie lubię skośnookich!!!!

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 00:23:06

o boże to nie moze byc prawdą, jezu ten świat schodzi na psy,,,

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 00:44:17

O tym to słyszałam już kupe lat temu..Nie wiem chyba na religii jak nic nie pokreciłam kolega czytał artykuł. Ponoć w Chinach lekarza namawiają pacjentki to jak najpóźniejszego usuwania płodu/dzieci. Wszystko to potem jest przewożone ciężarówkami nie jako płody tylko jako odpady i sprzedawane tu i ówdzie. Robią z tego kremy jakieś maście, i wspomniane tutaj zupki i inne jedzenie. Ponoć właśnie ma się to przyczyniać do dłuższej młodości - już dokładnie nie pamiętam o co im chodziło....Nie jestem rasistką ale Chińczyków naprawdę nie lubie (tych żyjących w Chinach i praktykujących te barbarzyńskie rzeczy) to jest dla mnie chory kraj...

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 00:54:18

Cytat
Asia0702
Nie slyszalam o tym... okropne jest to co sie tam dzieje!!! a i jeszcze dzieci tam potwornie gloduja!!! chodza po ulicach takie niczyje, biedne, brudne, glodne ;(
a co, byłaś tam?
w cudzym oku się widzi drzazgę a we własnym - pnia nie zauważają. a w Polsce to mało brudnych cyganiątek na dworcach siedzi? zauważa je ktoś? nikogo nie obchodzą.
a wypowiedź autorki wątku zahacza o rasizm. skośnoocy? ciekawe, co by powiedziano, gdyby kogoś z Polaków nazwano białą mordą lub Lachem

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 01:04:56

Co kraj,to obyczaj,he,he. Dziewczyny,po pierwsze,nie wierzmy we wszystko,co podaja nam media. Po drugie,nie krytkujmy innego narodu nie znając jego historii,kultury,mentalności. W niektórych zakątkach świata ludzie są oburzeni,że my jemy krowy. Osobiście ciężko mi uwierzyc w przeczytaną tu wiadomośc,ale uwarzam,że każda narodowośc ma inne podejście do życia i ma do tego prawo.

Jedzą dzieci!!!

24 paź 2009 - 01:31:19

Kuźwa,ja już chyba nigdy zupy nie tknę...Nawet ugotowanej przez siebie;/
Słyszałam że jedzą psy,koty i że niby jak się urodzi dziewczynka to ją zabijają,no ale takie coś.................masakra;/

Jedzą dzieci!!!

20 lip 2011 - 17:51:08

chinczycy/koreanczycy/mongoly to zbrodnicza hybrydowa rasa z ksiezyca, od 13000 lat nas (bialych) morduja/jedza, Adam i ewa to wlasnie pierwsza para chinczykow spreparowana do zycia na ziemi przez ich tzw boga yahwe=sin=zion ktory tak naprawde jest przedstawicielem rasy reptylianskiej (chodzacych jaszurow), dlatego skosni wygladaja jak jaszczurki bo posiadaja geny reptylianow i niestety nasze
a tu jak wyglada mamusia reptylka

http://www.greatdreams.com/reptlan/Ubaid1.jpg

dla anglojezycznych wiecej tutaj

hellenandchaos.blogspot.com

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co mam zrobić? Pożyczka w rodzinie bez zwrotu:(