Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

22 minut temu

elektryka sklep

28 minut temu

wakacje last minute

43 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

18 kwi 2011 - 21:01:29

[]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 23:41 przez czarnykwarc.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

20 kwi 2011 - 07:55:08

Cytat
beluskowa
nie wydałabym na ciuchy tak dużo,jesteście nie poważne,ciekawi mnie tylko czy to jest wasza zarobiona kasa czy ciągniecie od mamusi,mniejsza o to szkoda by mi było wydać na spodnie 100zł a co dopiero po tyle kasy,ja uwielbiam ciucholandy są tanie i lepsza ciuchy bo widać jakie mają materiały,zresztą sama mam ciucholand także nie potrzebuje ale jakbym miała się ubierać to wolałabym sobie zamówił 10 kilo używanej odzieży pierwszej klasy i ile bym miała za tą kase co wy wydajecie,ciuchy nie są najważniejsze...

Wydaje mi się, że każdy ma prawo decydować na co wydaje swoje pieniądze (czesto zarobione przez siebie!) .
Więc niech każdy zajmie się sobą, a gadki moralne zostawi dla siebie:) Pozdrawiam

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

20 kwi 2011 - 14:09:55

Zależy w tym miesiący wydałam ponad 1000zł, ale zdarzają się miesiące gdzie nie kupuje nic.
Teraz miałam taki okres bo schudłam i trzeba było wymienić pare rzeczy.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

21 kwi 2011 - 13:19:00

hej
MIESIĘCZNIE WYDAJĘ OD 300 -700 ZŁ NA CIUCHY , OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE SĄ MI POTRZEBNE . MÓJ MĄŻ JAK NA RAZIE
ŻYJE W BŁOGIEJ NIEŚWIADOMOŚCI , INACZEJ DAWNO PRZYPŁACIŁ BY TO ZAWAŁEM .

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

23 kwi 2011 - 20:32:55

niekiedy w granicach nawet 500 zł np . przed zima i wgl . a niekiedy to gdzies 50-100 zł . ;d
no najbardziej sie oplaca w croppie itd.kupowac po przecenie bo w sklepie jest powieedzmy ze nawet 200% ceny ktora sa warte xd .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 20:37 przez anonimka1997.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

26 kwi 2011 - 17:42:23

3/4 mojej kasy miesięcznie. Sama jedzenia nie kupuje, bo po co. Jestem zakupoholiczką, sama się w to wpędziłam, ale cóż.....

Cytat
J-and-J
Zależy w tym miesiący wydałam ponad 1000zł, ale zdarzają się miesiące gdzie nie kupuje nic.
Teraz miałam taki okres bo schudłam i trzeba było wymienić pare rzeczy.

Nic?? Ja to bym nie wytrzymała chyba :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 17:43 przez Mjolner.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

26 kwi 2011 - 18:35:58

Róóóóżnie , zależy od sezonu ;P
Proszę o pomoc : http:// forum.szafa.pl/48/3370112/_subject_.html

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

28 kwi 2011 - 01:14:49

Cytat
beluskowa
nie wydałabym na ciuchy tak dużo,jesteście nie poważne,ciekawi mnie tylko czy to jest wasza zarobiona kasa czy ciągniecie od mamusi,mniejsza o to szkoda by mi było wydać na spodnie 100zł a co dopiero po tyle kasy,ja uwielbiam ciucholandy są tanie i lepsza ciuchy bo widać jakie mają materiały,zresztą sama mam ciucholand także nie potrzebuje ale jakbym miała się ubierać to wolałabym sobie zamówił 10 kilo używanej odzieży pierwszej klasy i ile bym miała za tą kase co wy wydajecie,ciuchy nie są najważniejsze...

jednym szkoda, drugim nie
ja wydaję pieniądze zarobione przeze mnie, czasem żeby wydać 1000zł wystarczy kupic 2 rzeczy a pieniędzy juz nie ma.jedni kupują taniej, inni drożej a o gustach sie nie dyskutuje, tak samo jak nie zagląda się do nie swojego portfela.ja lubię kupować nie tylko sobie, ale dzieciom i mężowi równiez a pieniądze sie rozpadają. czasem na jeden wypad może nawet 2 tys. nie starczyc

niezweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 1/5

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

28 kwi 2011 - 09:17:58

ja stanowczo za dużo wydaję na buty i sukienki - dwie moje największe słabości!

--------------------------------------------------------------------
Z kodem: 10b69123 zniżka na torebki ze strony: etorebka.pl

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

28 kwi 2011 - 10:19:51

Ja zazwyczaj wydaje ok. 150 zł miesięcznie na takie zachciankowe rzeczy i bielizne, a biustonosze strasznie drogie niestety są:p a 2 miesiące w roku po ok 700-800-przed zimą i latem robie liste rzeczy które naprawde potrzebuje, wcześniej zbieram pieniązki no i kupuje tak jak teraz- buty, z 2 spódniczki, marynarke, nową torebke, 2 blezerki i jakieś koszulki no i kasa niestety jakoś zlatuje a wcale to jakaś masa rzeczy nie jest i są to rzeczy w rozsądnych cenach..

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

29 kwi 2011 - 00:11:11

Jak tak czytam ile niektóre z was wydają na ciuchy to od razu myślę o całej masie innych, świetnych rzeczy które ja za takie kwoty mogłabym mieć ;) Nie że potępiam, po prostu nie rozumiem.
Bywają miesiące, że nie kupię żadnego ciuchu i nie cierpię z tego powodu. Zresztą od dłuższego czasu przeprogramowałam się na kupowanie ciuchów na allegro i będąc w centrum handlowym, nawet jeśli idę tam z zamiarem kupna czegoś, to jakoś trudno mi się odnaleźć :P
W tym miesiącu kupiłam sobie 2 t-shirty i spodnie, za co w sumie zapłaciłam 50 zł.Szok! :P

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

30 kwi 2011 - 00:41:21

Ja również wydaje ok. 100-150zł na mc. Wystarczy na kilka fajnych rzeczy ;]

zweryfikowana
Posty: 167
Ostrzeżenia: 1/5

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

30 kwi 2011 - 13:01:49

u mnie to jest roznie.
jednego miesiaca na ciuchy nie wydam nic (chodz teraz to juz nie realne bo ciagle siedze na szafie:D )
A drugiego wydam nawet i pare tysiecy. (sezonu zwłaszcza zimowego)
w pazdzierniku ubieglego roku wydalam wlasnie chyba najwiecej
bo kupilam buty ugg (1190zł)- złote tarasy na przeciwko roxy
Kurtke roxy (899zł) - nowa kolekcja galeria mokotów- na przeciwko Calvin klein
I Adidasy lacoste ( 459zł)
nie wspominam o ciuszkach takich jak sweterek czy bluzeczka bo one nie maja tutaj wartosci.

U mnie to jest naprawde bardzo róznie.

________________________________________
pomóżcieee :

http://forum.szafa.pl/16/3464176/paka-ciuchow.html

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

30 kwi 2011 - 17:46:54

bardzo różnie.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

02 maj 2011 - 14:40:07

około 400:) wszystko co biorę, dlatego część zostawiam w domu żeby nie wydać całej gotówki jaką posiadam:) a latem to około 800, ale są wyprzedaże to się opłaca (przynajmniej tak sobie wmawiam)

następna dyskusja:

"czy jestem narcyz"