Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

18 kwi 2011 - 21:01:29

[]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 23:41 przez czarnykwarc.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

20 kwi 2011 - 07:55:08

Cytat
beluskowa
nie wydałabym na ciuchy tak dużo,jesteście nie poważne,ciekawi mnie tylko czy to jest wasza zarobiona kasa czy ciągniecie od mamusi,mniejsza o to szkoda by mi było wydać na spodnie 100zł a co dopiero po tyle kasy,ja uwielbiam ciucholandy są tanie i lepsza ciuchy bo widać jakie mają materiały,zresztą sama mam ciucholand także nie potrzebuje ale jakbym miała się ubierać to wolałabym sobie zamówił 10 kilo używanej odzieży pierwszej klasy i ile bym miała za tą kase co wy wydajecie,ciuchy nie są najważniejsze...

Wydaje mi się, że każdy ma prawo decydować na co wydaje swoje pieniądze (czesto zarobione przez siebie!) .
Więc niech każdy zajmie się sobą, a gadki moralne zostawi dla siebie:) Pozdrawiam

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

20 kwi 2011 - 14:09:55

Zależy w tym miesiący wydałam ponad 1000zł, ale zdarzają się miesiące gdzie nie kupuje nic.
Teraz miałam taki okres bo schudłam i trzeba było wymienić pare rzeczy.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

21 kwi 2011 - 13:19:00

hej
MIESIĘCZNIE WYDAJĘ OD 300 -700 ZŁ NA CIUCHY , OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE SĄ MI POTRZEBNE . MÓJ MĄŻ JAK NA RAZIE
ŻYJE W BŁOGIEJ NIEŚWIADOMOŚCI , INACZEJ DAWNO PRZYPŁACIŁ BY TO ZAWAŁEM .

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

23 kwi 2011 - 20:32:55

niekiedy w granicach nawet 500 zł np . przed zima i wgl . a niekiedy to gdzies 50-100 zł . ;d
no najbardziej sie oplaca w croppie itd.kupowac po przecenie bo w sklepie jest powieedzmy ze nawet 200% ceny ktora sa warte xd .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 20:37 przez anonimka1997.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

26 kwi 2011 - 17:42:23

3/4 mojej kasy miesięcznie. Sama jedzenia nie kupuje, bo po co. Jestem zakupoholiczką, sama się w to wpędziłam, ale cóż.....

Cytat
J-and-J
Zależy w tym miesiący wydałam ponad 1000zł, ale zdarzają się miesiące gdzie nie kupuje nic.
Teraz miałam taki okres bo schudłam i trzeba było wymienić pare rzeczy.

Nic?? Ja to bym nie wytrzymała chyba :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 17:43 przez Mjolner.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

26 kwi 2011 - 18:35:58

Róóóóżnie , zależy od sezonu ;P
Proszę o pomoc : http:// forum.szafa.pl/48/3370112/_subject_.html

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

28 kwi 2011 - 01:14:49

Cytat
beluskowa
nie wydałabym na ciuchy tak dużo,jesteście nie poważne,ciekawi mnie tylko czy to jest wasza zarobiona kasa czy ciągniecie od mamusi,mniejsza o to szkoda by mi było wydać na spodnie 100zł a co dopiero po tyle kasy,ja uwielbiam ciucholandy są tanie i lepsza ciuchy bo widać jakie mają materiały,zresztą sama mam ciucholand także nie potrzebuje ale jakbym miała się ubierać to wolałabym sobie zamówił 10 kilo używanej odzieży pierwszej klasy i ile bym miała za tą kase co wy wydajecie,ciuchy nie są najważniejsze...

jednym szkoda, drugim nie
ja wydaję pieniądze zarobione przeze mnie, czasem żeby wydać 1000zł wystarczy kupic 2 rzeczy a pieniędzy juz nie ma.jedni kupują taniej, inni drożej a o gustach sie nie dyskutuje, tak samo jak nie zagląda się do nie swojego portfela.ja lubię kupować nie tylko sobie, ale dzieciom i mężowi równiez a pieniądze sie rozpadają. czasem na jeden wypad może nawet 2 tys. nie starczyc

niezweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 1/5

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

28 kwi 2011 - 09:17:58

ja stanowczo za dużo wydaję na buty i sukienki - dwie moje największe słabości!

--------------------------------------------------------------------
Z kodem: 10b69123 zniżka na torebki ze strony: etorebka.pl

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

28 kwi 2011 - 10:19:51

Ja zazwyczaj wydaje ok. 150 zł miesięcznie na takie zachciankowe rzeczy i bielizne, a biustonosze strasznie drogie niestety są:p a 2 miesiące w roku po ok 700-800-przed zimą i latem robie liste rzeczy które naprawde potrzebuje, wcześniej zbieram pieniązki no i kupuje tak jak teraz- buty, z 2 spódniczki, marynarke, nową torebke, 2 blezerki i jakieś koszulki no i kasa niestety jakoś zlatuje a wcale to jakaś masa rzeczy nie jest i są to rzeczy w rozsądnych cenach..

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

29 kwi 2011 - 00:11:11

Jak tak czytam ile niektóre z was wydają na ciuchy to od razu myślę o całej masie innych, świetnych rzeczy które ja za takie kwoty mogłabym mieć ;) Nie że potępiam, po prostu nie rozumiem.
Bywają miesiące, że nie kupię żadnego ciuchu i nie cierpię z tego powodu. Zresztą od dłuższego czasu przeprogramowałam się na kupowanie ciuchów na allegro i będąc w centrum handlowym, nawet jeśli idę tam z zamiarem kupna czegoś, to jakoś trudno mi się odnaleźć :P
W tym miesiącu kupiłam sobie 2 t-shirty i spodnie, za co w sumie zapłaciłam 50 zł.Szok! :P

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

30 kwi 2011 - 00:41:21

Ja również wydaje ok. 100-150zł na mc. Wystarczy na kilka fajnych rzeczy ;]

zweryfikowana
Posty: 167
Ostrzeżenia: 1/5

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

30 kwi 2011 - 13:01:49

u mnie to jest roznie.
jednego miesiaca na ciuchy nie wydam nic (chodz teraz to juz nie realne bo ciagle siedze na szafie:D )
A drugiego wydam nawet i pare tysiecy. (sezonu zwłaszcza zimowego)
w pazdzierniku ubieglego roku wydalam wlasnie chyba najwiecej
bo kupilam buty ugg (1190zł)- złote tarasy na przeciwko roxy
Kurtke roxy (899zł) - nowa kolekcja galeria mokotów- na przeciwko Calvin klein
I Adidasy lacoste ( 459zł)
nie wspominam o ciuszkach takich jak sweterek czy bluzeczka bo one nie maja tutaj wartosci.

U mnie to jest naprawde bardzo róznie.

________________________________________
pomóżcieee :

http://forum.szafa.pl/16/3464176/paka-ciuchow.html

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

30 kwi 2011 - 17:46:54

bardzo różnie.

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???

02 maj 2011 - 14:40:07

około 400:) wszystko co biorę, dlatego część zostawiam w domu żeby nie wydać całej gotówki jaką posiadam:) a latem to około 800, ale są wyprzedaże to się opłaca (przynajmniej tak sobie wmawiam)

następna dyskusja:

"czy jestem narcyz"