Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:10:08

jezeli masz co do nich watpliwosci , to moze poprostu doszyj jakas koronke ?

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:11:07

Te są jeszcze w porządku ;]

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:12:24

są ok, wszystko co powinno być zakryte to jest.
Chodź w nich spokojnie, a jak kogoś to rusza, to niech nie patrzy i już

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:15:43

Cytat
-gabriellla-

Chodź w nich spokojnie, a jak kogoś to rusza, to niech nie patrzy i już

Uwierz mi, ze chciałabym, ale się nie da nie patrzeć, gdy idzie taki goły tyłek przed Tobą. To co, mam iść w drugą stronę? Czy może oczy dłońmi zasłonić? Niech pokazują te laski tyłki we własnych sypialniach przy tych, którzy chcą je oglądać, a nie na ulicy. Idąc Twoim tropem mężczyźni mogliby chodzić z penisami na wierzchu i też przecież można nie patrzeć, nie? No ale nie da się nie widzieć.

Jak już napisałam, jak ktoś lubi być pośmiewiskiem to przecież nikt mu nie zabroni. Jednak szorty dłuższe o 2 czy 3 cm, na pewno nie sprawiłyby że komuś będzie już za gorąco, a zakryłyby co trzeba.

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:17:02

na basen czy plaże ok , tak na co dzien koło domu to tez ujda , ale smigac po miescie czy do sklepu to jak dla mnie za krótkie , troche mnie to razi jak dziewczyny swieca głymi posladkami w miejscach publicznych gdzie nie wypada az sie tak negliżowac , no ale ja juz stara wiec moze i moje poglady sa staroswieckie :P

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:24:15

Jak widzę jak ktoś ma takie lub krótsze na spodenki na ulicy to wygląda to według mnie prostacko i wulgarnie, ale jak widzę takie jak na tym zdjęciu to mi się tylko śmiać chcę. Nie nosiłabym ich na twoim miejscu choćby z powodu tego, jak wyglądają z profilu. Odstający brzuch (no sorry wygląda jakbyś miała schowanego członka) i brak tyłka wygląda jeszcze gorzej w nieodpowiednio krótkich spodenkach niż ktoś szczupły z pośladkami.

Idiotyczne są teksty typu "nie podoba się to nie patrz". Dobrze, że cały świat nie jest taki głupi, bo by wszyscy chodzili nago. Chcą robić wiochę swoim brakiem gustu to niech to robią w swoim domu, a nie wymuszają taki widok na innych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-21 13:28 przez ludziorka.

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:29:09

Cytat
agrafka4
Cytat
tacozujegume
widziałam dziewczyny w krótszych, i to nie na polu
to wcale nie powód żeby też takie ubierać.

no jasne, że nie mówie tylko że dziewczyny się nie czają i chodzą z dupskiem na wierzchu a te jeszcze ujdą

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:34:42

Są za krótkie troszkę. Doszyj jakąś koronkę przy kieszonce z przodu i przy nogawkach :D

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:34:50

Poszło nie po myśli autorki i skasowała treść. Brawo. :)

za krotkie szorty

21 kwi 2014 - 13:37:55

Autorko, nie wiem czy wiesz, ale zdjęć nie da się usunąć z internetu. Może je skasowałaś z wątku, ale teraz są w sieci i sobie będą wędrować w nieskończoność... :)

Dajcie spokój już z tą koronką. Ile można.

następna dyskusja:

Pasuje?