Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:26:20

Witajcie dziewczęta..:) Wpadłam gdzieś ostatnio na taki wątek, ponieważ nie znalazłam takiego tutaj może uda się go jakoś rozkręcić i kogoś zachęci?:) Sprawa wygląda następująco, często znajdujemy u kogoś w szafie rzecz która wpada nam w oko jednak cena naszym (subiektywnym) zdaniem jest nieodpowiednia, również czasami tak mam ale wiadomo.. same nie lubimy wiadomości z propozycją ceny innej niż taką którą wystawiłyśmy.. więc zabawmy się!! Zaglądamy do szafy użytkowniczki wyżej, proponujemy w odpowiedzi swoją cenę (wraz z nazwą przedmiotu) i czekamy na odzew sprzedającej jeżeli jest zainteresowana:)


Widzę, że jakieś zainteresowanie już jest


Dziewczyny, jeżeli jesteśmy zainteresowane wpisujemy nick, nazwę rzeczy, naszą propozycję cenową i... czekamy na odzew!!!!:)


Nie wstawiajcie linków tylko wpisujcie nazwę rzeczy!! bo nas tu zablokują)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 13:17 przez aneek89.

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:28:04

u mnie będzie ciezko bo mam większe rozmiary :P

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:29:53

ojj tam.. trzeba próbować:) może a nóż, widziałam, że tam wątek cieszył się dużym powodzeniem i było trochę transakcji dzięki niemu.. może u nas zadziała:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 11:30 przez aneek89.

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:37:27

Cytat
mysia666
u mnie będzie ciezko bo mam większe rozmiary :P

szorty asos fajne ;P

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:42:08

będzie cięzko bo koleżanka wyżej nie ma nic;]

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:42:08

aneek89 - masz fajne treginsy :)

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:43:36

jeżeli jesteście zainteresowane podawajcie ceny za która byłbybyście skłonne coś kupić.. nie chcemy tutaj chwalić ciuchów tylko pomagać sobie nawzajem:)

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:51:57

mysia666 - fajne spodenki topshop i biała mgiełka :)

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:53:40

paulinakro czerwoną koszula w kratkę wpadła mi w oko :-)

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:54:45

Cytat
nikita1982
paulinakro czerwoną koszula w kratkę wpadła mi w oko :-)
to zapraszam do negocjacji :D

niezweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 8/5

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:54:55

Cytat
aneek89
Witajcie dziewczęta..:) Wpadłam gdzieś ostatnio na taki wątek, ponieważ nie znalazłam takiego tutaj może uda się go jakoś rozkręcić i kogoś zachęci?:) Sprawa wygląda następująco, często znajdujemy u kogoś w szafie rzecz która wpada nam w oko jednak cena naszym (subiektywnym) zdaniem jest nieodpowiednia, również czasami tak mam ale wiadomo.. same nie lubimy wiadomości z propozycją ceny innej niż taką którą wystawiłyśmy.. więc zabawmy się!! Zaglądamy do szafy użytkowniczki wyżej, proponujemy w odpowiedzi swoją cenę (wraz z nazwą przedmiotu) i czekamy na odzew sprzedającej jeżeli jest zainteresowana:)

odgapiasz z vinted...

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:56:33

Cytat
5ewa182
Cytat
aneek89
Witajcie dziewczęta..:) Wpadłam gdzieś ostatnio na taki wątek, ponieważ nie znalazłam takiego tutaj może uda się go jakoś rozkręcić i kogoś zachęci?:) Sprawa wygląda następująco, często znajdujemy u kogoś w szafie rzecz która wpada nam w oko jednak cena naszym (subiektywnym) zdaniem jest nieodpowiednia, również czasami tak mam ale wiadomo.. same nie lubimy wiadomości z propozycją ceny innej niż taką którą wystawiłyśmy.. więc zabawmy się!! Zaglądamy do szafy użytkowniczki wyżej, proponujemy w odpowiedzi swoją cenę (wraz z nazwą przedmiotu) i czekamy na odzew sprzedającej jeżeli jest zainteresowana:)

odgapiasz z vinted...

możliwe... a czy to jakiś problem?:) przecież to ma służyć wszystkim, Tobie być może również..:)

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:58:14

Fajny pomysł, podbijam :)

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:58:28

u koleżanki wyżej nic nie widzę niestety

Co z szafy wyżej..???

23 lip 2013 - 11:59:05

Cytat
mysia666
u mnie będzie ciezko bo mam większe rozmiary :P

mi się podobają koronkowe fioletowe szorty :)

następna dyskusja:

Moje zdobycze z SH