Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:20:25

Cytat
zaratrend
Straszna:/ Jak dla 5-letniej rozkapryszonej księżniczki. Z całą pewnością nie pasuje na poprawiny.
To,że czujesz się mało dowartościowana,czy ważna,ta sukienka z całą pewnością Ci nie pomoże. Może jedynie rozbawić gości,bo wygląda komicznie. Każdy wie,że jesteś panną młodą i z całą pewnością ni będzie chciał się przyćmić.Trochę pewności siebie,uśmiech i będzie dobrze;)


Wcale nie czuje sie mało dowartościowana, czy ważna? Nie wiem skąd taki wniosek? Jesteś złośliwa i tyle :)

nie potzrebuje komentarzy typu "pokaż zdjecie miny gości".

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:20:28

Cytat
kleidungen
wiesz, każdy ma swój gust. ale ja osobiście bym nie założyła takiej kiecy na poprawiny :)..
ja nie załozyłabym takiej nigdzie :/ straszna jest :/ jest tyle ładnych sukienek za niewielkie pieniądze.... naprawdę jest w czym wybierać

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:20:57

wygląda trochę jak haloweenowe przebranie za księżniczkę :))

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:22:43

obrzydliwa... jak dla wrózki

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:22:44

Cytat
lady-blue
Fajna alternatywa na poprawiny :) sukienka nie do końca trafia w mój gust ale pomysł jak najbardziej na tak :) ostatnio byłam na weselu na którym panna młoda w dniu ślubu miała piękną długą klasyczną białą suknię a na drugi dzień czyli w dzień poprawin założyła długą do ziemi turkusową suknię nie pamiętam dokładnie dodatków i wykończenia sukienki ale wyglądała olśniewająco :)) dlatego mi się alternatywa innej sukienki niż "ślubna" na poprawiny bardzo podoba a wygląd tej sukienki zależy już tylko i wyłącznie od gustu :) Pozdrawiam i życzę udanego wesela :)


Dziękuję :)
właśnie o taki efekt mi chodziło. Nie chciałam kupować żadnej baskinki lub koronkowej , których będzie pełno na weselu.
kurcze, pytałam czy kolia będzie pasować, a nie czy sukienka jest ładna.

Nie umiecie czytać ze zrozumieniem??????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 21:24 przez Leeti.

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:24:25

Szczerze mówiac koszmar...

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:24:35

Jeśli Ci się podoba ta sukienka i będziesz czuła się w niej komfortowo to jak najbardziej dobrze, że taką sukienkę będziesz miała na poprawiny. Jednak biżuteria do niej powinna być nieco skromniejsza bo sama sukienka sprawia "wow" więc nie ma co przesadzać z taką kolią.

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:25:11

Cytat
nataliaaa
Nie mówię tego ze złośliwości - ale ta sukienka jest okropna :(
Jeśli już postanowisz ją ubrać, to nie zakładaj już kolii bo góra jest zdobna, ewentualnie jakąś bransoletkę.
zgadzam się, będzie tego zdecydowanie za dużo

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:26:00

oj oj taka ładna i zgrabna dziewczyna na pewno znajdzie coś lepszego na poprawiny :)
czasami mniej znaczy więcej(błyszczące kamyczki, tiul?,kolor rzucający się w oczy)- pamiętaj to, bo oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale będąc pewna tej sukienki nie zakładałabyś wątku

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:26:36

kochana , to po co nas pytasz o zdanie , jesli juz zadecydowałas ,że taka bedzie kreacja i dodatki ?

mnie sie osobiscie nie podoba sukienka ani naszyjnik

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:28:41

Cytat
magi85
kochana , to po co nas pytasz o zdanie , jesli juz zadecydowałas ,że taka bedzie kreacja i dodatki ?
,
mnie sie osobiscie nie podoba sukienka ani naszyjnik



sukienka i tak zostanie bo specjalnie ją szyłam na tą okazję. ale szukam dodatków!?

wiekszość osób tylko ocenia sukienkę, a nie chce mi doradzić co do niej założyć.

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:29:19

Cytat
blair8
oj oj taka ładna i zgrabna dziewczyna na pewno znajdzie coś lepszego na poprawiny :)
czasami mniej znaczy więcej(błyszczące kamyczki, tiul?,kolor rzucający się w oczy)- pamiętaj to, bo oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale będąc pewna tej sukienki nie zakładałabyś wątku

Bez przesady przecież Ona nie prosiła o porady typu "Czy ta sukienka jest odpowiednia, czy się podoba" itp. musiała pokazać jej zdjęcie żeby zapytać o dodatki.
Dziewczyny przeczytajcie to ze zrozumieniem bo ręce opadają.

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:30:25

Cytat
blair8
Bez przesady przecież Ona nie prosiła o porady typu "Czy ta sukienka jest odpowiednia, czy się podoba" itp. musiała pokazać jej zdjęcie żeby zapytać o dodatki.
Dziewczyny przeczytajcie to ze zrozumieniem bo ręce opadają.


Dzięki! :) przynajmniej jedna szfowiczka zrozumiała.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 21:33 przez Leeti.

Re: sukienka PANNA MŁODA

11 lip 2013 - 21:33:20

nie, za duzo tego wszytskiego juz, bedzie przepych

następna dyskusja:

Co z szafy wyżej..???