Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Pogrzeb

11 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:26:34

Tak tak macie racje,jestem złym sprzedawcą ,mało się znam.Jesteście nie zastąpione bez waszych rad pewnie nie dożyłabym jutra.Dziękuje za odpowiedzi !

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:28:00

autorko, a kto ci powiedział, że ty masz styl? A tak przy okazji - kwiatki wyszalały się rok temu, to nie jest hit tego sezonu, więc czas się obudzić. Twoje podejście do klientów jest chamskie. Bardzo chamskie

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:28:15

hehe, ktoś tu strzela focha :D
żałosne

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:29:04

Dopadła mnie irytacja

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:30:04

Cytat
amazing69
Tak tak macie racje,jestem złym sprzedawcą ,mało się znam.Jesteście nie zastąpione bez waszych rad pewnie nie dożyłabym jutra.Dziękuje za odpowiedzi !
nie jesteś złym sprzedawcą, tylko złą osobą. Sprzedawać może umiesz, ale szacunku do swoich klientów nie masz za grosz. Możesz mieć jakiś tam styl, ale klasy ci zdecydowanie brak

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:30:58

Nie kupiłabym okularów za 10zł (w sensie: sam plastik) bo to się trochę mija z celem noszenia okularów w ogóle. A te takie ot zwyklaki jakich wiele na każdym stoisku. Pytanie o co chodzi w tym wątku, dziwisz się, że Ci towar schodzi? Skoro go brałaś to chyba musiałaś chociaż jakieś przypuszczenie mieć, że ludzi to zainteresuje? Nie znam osoby, która inwestowałaby w coś kompletnie pozbawionego sensu.

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:32:51

Cytat
Zuosnica
Nie kupiłabym okularów za 10zł (w sensie: sam plastik) bo to się trochę mija z celem noszenia okularów w ogóle. A te takie ot zwyklaki jakich wiele na każdym stoisku. Pytanie o co chodzi w tym wątku, dziwisz się, że Ci towar schodzi? Skoro go brałaś to chyba musiałaś chociaż jakieś przypuszczenie mieć, że ludzi to zainteresuje? Nie znam osoby, która inwestowałaby w coś kompletnie pozbawionego sensu.

Widzę ,że jedna dziewczyna jest zorientowana o co chodzi.
Kupuje je bo wiem ,ze są modne w tym sezonie i tyle.
A chodzi mi o to ,ze dodałam wiele innych pięknych klasycznych olularow ,ktore bedą modne przez wiele lat i nie bylo zainteresowania.

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:32:54

Chyba autorka nie przeczytała w odpowiedziach tego, co oczekiwała...

Mnie moda "drażni" o tyle, że nie umiem nosić tego, co aktualnie modne, czuję się z tym jakoś źle psychicznie, choć nigdy nie zagłębiałam się w powody. Dlatego choć bardzo podoba mi się kolor seledynowy, zwany przez masy "miętowym" (na co bym nie wpadła swoją drogą) cokolwiek w tym kolorze założę najwcześniej za dwa sezony. :D Chyba nie lubię być pod dyktatem czegokolwiek, mody też.

A okulary fajne. Nosiłabym, ale tylko na plaży.

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:35:25

Cytat
taran
Chyba autorka nie przeczytała w odpowiedziach tego, co oczekiwała...

Mnie moda "drażni" o tyle, że nie umiem nosić tego, co aktualnie modne, czuję się z tym jakoś źle psychicznie, choć nigdy nie zagłębiałam się w powody. Dlatego choć bardzo podoba mi się kolor seledynowy, zwany przez masy "miętowym" (na co bym nie wpadła swoją drogą) cokolwiek w tym kolorze założę najwcześniej za dwa sezony. :D Chyba nie lubię być pod dyktatem czegokolwiek, mody też.

A okulary fajne. Nosiłabym, ale tylko na plaży.

Kolejna mądra wypowiedz to o to mi chodzilo.
Komuś się podoba ok ja nie musze w tym chodzic!

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:35:29

Cytat
amazing69

Widzę ,że jedna dziewczyna jest zorientowana o co chodzi.
Kupuje je bo wiem ,ze są modne w tym sezonie i tyle.
A chodzi mi o to ,ze dodałam wiele innych pięknych klasycznych olularow ,ktore bedą modne przez wiele lat i nie bylo zainteresowania.
To takie smutne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 21:38 przez oryginal.

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:36:51

Cytat
oryginal
Cytat
amazing69

Widzę ,że jedna dziewczyna jest zorientowana o co chodzi.
Kupuje je bo wiem ,ze są modne w tym sezonie i tyle.
A chodzi mi o to ,ze dodałam wiele innych pięknych klasycznych olularow ,ktore bedą modne przez wiele lat i nie bylo zainteresowania.
To takie smutne.

Mam wrażenie ,że Ci się nudzi?

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:37:11

Cytat
amazing69


Kolejna mądra wypowiedz to o to mi chodzilo.
Komuś się podoba ok ja nie musze w tym chodzic!

Kto konkretnie Cię do tego zmusza? Trzeba wysłać brygadę RR na ratunek!

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:37:42

no ale sama chodzisz w tym co jest modne, więc czemu masz pretensje, że 9/10 kobiet nosi to samo bo taka jest moda???

chyba jestem inna?

05 cze 2013 - 21:38:22

Cytat
amazing69

Komuś się podoba ok ja nie musze w tym chodzic!
a ktoś cie zmusza?
Tak na prawde założyłas wątek po to aby po podniecac się tym, że nie podazasz slepo za modą i oczekujesz noszenia na rekach z tego powodu. a i, żeby posmiac sie z klientów, że kupują od ciebie modne rzeczy chociaż sama tez to robisz, ale oczywiście w twoim przypadku to "co innego".
Cytat
basia150609
no ale sama chodzisz w tym co jest modne, więc czemu masz pretensje, że 9/10 kobiet nosi to samo bo taka jest moda???
No własnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 21:38 przez oryginal.

następna dyskusja:

SALE H&M