Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Po części 13 czas na następny wątek zbiorczy.

I tutaj i tylko tutaj możecie do woli chwalić się swoimi zdobyczami z SH ;-)


Ale wprowadzamy NOWE zasady dodawania postów :

Dodajemy tylko zdjęcia z opisem ciuszków -ewentualnie koszty , ale nie pytamy o ocenę , bo wątek służy tylko do pokazania swoich zdobyczy a nie oceny .


Nie piszemy i nie dodajemy osobnych postów w stylu "super" "not" "3" - one będą usuwane żeby nie zaśmiecać danego wątku .

Proszę nie tworzyć kolejnych, osobnych wątków ze swoimi zdjęciami ciuchów z SH..
Każdy taki wątek zostanie usunięty .


Idealny przykład jest pokazany w dziale o wymiankach - każda oferując swoją szafę pisze tylko jeden post i liczę ze tutaj również utrzymany będzie porządek :)

Właściwie nie chodzę do sh, ale zdarzyło się...
Kupiłam spódnicę atmosphere, nową z metka za 35zł, cena z metki 12f ( w przeliczeniu poniżej 50zł ) i płaszczyk za 37zł
Czy też myślicie, że jak na sh to drogo? Moim zdaniem tak, i to powiedziałam sprzedawczyni, a ona do mnie, że wcale nie muszę kupować jak mi się nie podoba, bo w sklepach są droższe rzeczy, a ta spódnica jest nowa z metką. I co z tego kiedy i tak muszę ją uprać, bo niemiłosiernie śmierdzi. A różnica w cenie niewielka. Na wyprzedażach w orsay kupiłam piękne koronkowe bluzki za 30zł. Trochę drażni mnie ten "śmierdzący" biznes :)



Panterka ok 15 zł



a o to moje
sukienka atmosphere 24zł




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 21:03 przez iwka17l.

to teraz moje:)

po ostatnim środowym wypadzie kupiłam:

czarne leginsy atmosphere 5zł
bluzka floral denim co 9zł
dwie nowe bluzki DC dla brata nowe! jedna za 5zł druga za 2zł
do tych dwóch nie chce mi sie robić zdjęcia :)
do tego
koszula karmelowa h&m za 6zł
trampki CONVERSE ! za 9zł
trampki h&m czarne 5zł
baletki atmosphere 10zł nowe z metką!
baletki czarne firmy nie znam i zdjęcia też nie chce mi się robić 6,60
sweterek h&m z najnowszej kolekcji (2011) niebieski za 7zł


a to moje dzisiejsze za wszystko 20zł



żakiet, 3 zł. gdy kupowałam go nie byłam pewna czy w ogole bede w nim chodzic i mial plame. plama sprala sie, a zakiet jest teraz moim ulubionym ubraniem na kazda okazje :))



buty 15zl, znikome slady uzytkowania (nie sadzilam, ze kiedys kupie tam obuwie...ale spodobaly mi sie)

za reszte razem 25zl wyszlo:

gruby szary divided nowy z metka
fioletowy z perelkami florence fred
szary h&m
lososiowy (?) duzy gruby first avenue

**** co do nowego reg tego watku... nie mozna za kilka dni dorzucic kolejnych nowych zdobyczy ? tylko 1 post na osobe obowiazuje? dobrze czaje? *****





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 21:48 przez barbasia330.

To i ja się pochwalę dziś udało mi się upolować dwa sweterki:)



a mi spodniczka 7 złSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

moje torebusie niedawno zakupione nie wiem czy oryginalne czy nie ale mi się podobają..;) więcej na moim profilu o nich;) zapraszam


To i ja się chwalę ;-)

1. Sukienka Atmosphere -19 zł

2. Sandały Atmosphere- 3zł
3. Szpilki Marks & Spencer - 12 zł

Witam :)
Jestem tu poraz pierwszy, ale wątek mi się bardzo spodobał bo też często bywam w SH :)

Wrzucam kilka fotek zdobyczy z ostatnich wypadów, z których jestem najbardziej dumna.

Zdjęcie 1,2,3 marynarka. Nówka sztuka. (Massimo Dutti)
Zdjęcie 4,5 sukienka jedwabna (Ted Baker)
Zdjęcie 6,7 sweterek, jedyny minus obiera się i wszystko jest w białych kłaczkach (Esprit)
Zdjęcie 8 sweterek (nie wiem co za firma, nie moge tego rozszyfrować, ale bardzo mi się spodobał)



Moja ukochana koszula w kratę. Sama jej nie upolowałam, babcia mi ją wyszukała ;) Ale właśnie o takiej marzyłam, cięzko było ją gdziekolwiek znaleźć. Kosztowała 15 zł, może nie najmniej, ale i tak było warto :)



zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

następna dyskusja:

Dzisiejsze zdobycze z sh