Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

skuteczna dieta

21 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Mi sie nie podobają, okropnie infantylne, więc miej je sobie (nie zazdroszczę) :)

PS. To podróby :)
ooo chociaż jedna mądra co się nie podnieca podrabianymi gumiakami i nie chce je sprzedawać za 600 zł jak reszta

Mnie dziwi, że tyle lasek, które się tym badziewiem jarają nie potrafią odróżnić oryginału od podróbki :)
tutaj zazwyczaj badziewiem się jarają, a już butami zwłaszcza. a najlepsze że wystawiły by na all jako oryginalne za 600 zł:)))
haha dokładnie ;D znawczynie a nie widzą że te gumiaki dla desperatek to podróbki ;p

Zazdroszczę :D jaki rozmiar??

Cytat
muchaaa92
buty mi się nie podobają ale jak bym znalazła to bym kupiła i sprzedała:)

Bardzo fajne ;)

jeśli ktoś poszukuje - zapraszam do mojej szafy ;)

Cytat
xkira
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Mi sie nie podobają, okropnie infantylne, więc miej je sobie (nie zazdroszczę) :)

PS. To podróby :)
ooo chociaż jedna mądra co się nie podnieca podrabianymi gumiakami i nie chce je sprzedawać za 600 zł jak reszta

Mnie dziwi, że tyle lasek, które się tym badziewiem jarają nie potrafią odróżnić oryginału od podróbki :)
tutaj zazwyczaj badziewiem się jarają, a już butami zwłaszcza. a najlepsze że wystawiły by na all jako oryginalne za 600 zł:)))
haha dokładnie ;D znawczynie a nie widzą że te gumiaki dla desperatek to podróbki ;p

za chwilę kolejne 20 babeczek zachwyci się tym jaki biznes właśnie autorka może zrobić, haha :D

To , że wyrwales bardzo koszowne buty to plus , mozesz je sprzedac za duuuzo duuuzo wiecej niz kupilas ale osobiscie sorry ale nie wyszlabym w takich butach nigdy w zyciu bo sa smieszne i kiczowate

To , że wyrwalas bardzo koszowne buty to plus , mozesz je sprzedac za duuuzo duuuzo wiecej niz kupilas ale osobiscie sorry ale nie wyszlabym w takich butach nigdy w zyciu bo sa smieszne i kiczowate

zweryfikowana
Posty: 448
Ostrzeżenia: 1/5

Perełki...
Zazdroszczę takiego zakupu :)

Moim zdaniem są obleśne ;p

Cytat
zoladkowaostra
Cytat
xkira
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Mi sie nie podobają, okropnie infantylne, więc miej je sobie (nie zazdroszczę) :)

PS. To podróby :)
ooo chociaż jedna mądra co się nie podnieca podrabianymi gumiakami i nie chce je sprzedawać za 600 zł jak reszta

Mnie dziwi, że tyle lasek, które się tym badziewiem jarają nie potrafią odróżnić oryginału od podróbki :)
tutaj zazwyczaj badziewiem się jarają, a już butami zwłaszcza. a najlepsze że wystawiły by na all jako oryginalne za 600 zł:)))
haha dokładnie ;D znawczynie a nie widzą że te gumiaki dla desperatek to podróbki ;p

za chwilę kolejne 20 babeczek zachwyci się tym jaki biznes właśnie autorka może zrobić, haha :D
biznes życia nawet-jak to 1 szafowiczka ładnie określiła:)))

jestem w szoku, gratuluję zakupu rzecz jasna :)

gratuluję perełki,
ale nie w moim stylu, nie noszę takich z gumy butów

Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Cytat
xkira
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Cytat
teodor301
Cytat
zoladkowaostra
Mi sie nie podobają, okropnie infantylne, więc miej je sobie (nie zazdroszczę) :)

PS. To podróby :)
ooo chociaż jedna mądra co się nie podnieca podrabianymi gumiakami i nie chce je sprzedawać za 600 zł jak reszta

Mnie dziwi, że tyle lasek, które się tym badziewiem jarają nie potrafią odróżnić oryginału od podróbki :)
tutaj zazwyczaj badziewiem się jarają, a już butami zwłaszcza. a najlepsze że wystawiły by na all jako oryginalne za 600 zł:)))
haha dokładnie ;D znawczynie a nie widzą że te gumiaki dla desperatek to podróbki ;p

za chwilę kolejne 20 babeczek zachwyci się tym jaki biznes właśnie autorka może zrobić, haha :D
biznes życia nawet-jak to 1 szafowiczka ładnie określiła:)))

Jeżeli ona takie będzie robiła zawsze to daleko nie zajdzie :D
Ale faktycznie - niech wystawi na allegro, ktoś obeznany kupi a potem ją pozwie za to, że napisała oryginalne a to zwykłe podróby :D

a mi się bardzo podobają i sama chętnie bym takie kupiła, takie albo płaskie

ja kupiłam sobie takie baleriny do wody na kamienistych plażach co zważywszy na ten dziwny obcas ci się nie uda.
Mi osobiście się nie podobają i jeżeli nie będziesz w nich chodzić to nie wiem kto ci je kupi i po co dzielić skórę na niedźwiedziu.
Ala wczoraj kupiłam w lumpie śliczną sukienkę za 9 więc podzielam twój sh'mowski entuzjazm ;)

następna dyskusja:

rurki bershka h/n?