Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Sklepy z ubraniami online

30 gru 2011 - 20:27:40

Czesc dziewczyny. Zmacie moze jakies inne sklepy internetowe z fajnymi ubraniami?

Sklepy z ubraniami online

30 gru 2011 - 20:31:20

ciezko jest znalezc jakis fajny z NORMALNYMI cenami, podbijam

Sklepy z ubraniami online

31 gru 2011 - 09:28:46

A ja się chętnie dowiem, czy istnieją jakieś znane i polecane sensowne strony konkurencyjne dla asos? Mam na myśli dobre, fajne i ładne sukienki, ot tyle.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Sklepy z ubraniami online

31 gru 2011 - 09:32:45

też jestem ciekawa : )

Sklepy z ubraniami online

31 gru 2011 - 09:48:49

avaro.pl bardzo tanio, fajne ubrania
feeri.pl tanio, modne fasony
sklep.modema.pl ubrania bardziej eleganckie, świetne sukienki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-31 09:49 przez PatrycjaForsycja.

Sklepy z ubraniami online

31 gru 2011 - 12:59:03

stylio.pl

Sklepy z ubraniami online

13 kwi 2012 - 15:25:09

"feeri.pl tanio, modne fasony"

Chyba żartujesz! To oszuści, sprawdźcie opinie o tym pseudosklepie.

Sklepy z ubraniami online

16 gru 2012 - 19:01:31

Ostatnio przyjaciółka poleciła mi sklep www.ewenement-sklep.pl mają tam markową odzieży, a ceny super niskie:) Teraz jak tylko coś potrzebuje to robie tam zakupy, no i te PROMOCJE hmmm... :) :) :)

Sklepy z ubraniami online

16 gru 2012 - 19:04:07

feeri.p nie polecam to oszuści!

Sklepy z ubraniami online

16 gru 2012 - 19:04:54

Ja polecam dunkashop.com, ja akurat lubię markę vila więc tam nie raz fajne ciuchy można znaleźć, ale kupuję jak bardziej przecenione rzeczy tam są

Sklepy z ubraniami online

28 gru 2012 - 13:07:55

Wszystko zależy od tego, na czym nam zależy - na kupnie jak największej ilości ubrań czy jakości oraz rozsądnych zakupów uzupełniających obecną garderobę? Dla mnie przede wszystkim liczy się jakość, więc uważam, że czasami warto trochę więcej zapłacić i mieć coś wartościowego w swojej szafie. Znam świetny sklep internetowy z odzieżą markową pochodzącą prosto od znanych i cenionych producentów włoskich. Osobiście dla mnie najmodniejsza jest właśnie moda włoska. Sklep internetowy Neypo www.neypo.pl, który poleciła mi moja szwagierka, jest miejscem, w którym w końcu znalazłam ubrania wyrażające mój własny styl ;). Wcześniej trochę obawiałam się zamawiania ubrań przez Internet, bo jak tu kupić właściwe spodnie czy bluzki nie przymierzając ich w realu? A w dodatku jak wiadomo - włoskie ubrania mają trochę inną numerację niż polskie. Kolejna kwestia to sama transakcja. Jednak w razie pytań i wątpliwości zawsze można zadzwonić i popytać się. Obsługa sklepu jest bardzo sympatyczna i pomocna. Zamówione ubrania doszły w nienaruszonym stanie, ładnie zapakowane i bez żadnych uszkodzeń ;). Uważam, że Neypo jest idealnym sklepem internetowym dla kobiet, które podobnie jak ja uwielbiają wysokiej jakości modę włoską ;). Włoska odzież damska jest jedyna w swoim rodzaju!

Sklepy z ubraniami online

28 gru 2012 - 13:10:56

romwe.com
sheinside.com
nastygal.com (zamawialam od nich, baardzo polecam!)
oasap.com
oysho.com
localheroesstore.com
qqone.com
parfois.com

Sklepy z ubraniami online

12 mar 2013 - 18:42:50

Ja jestem zadowoloną klientką sklepu tanieciuszki.eu :) można sie ubrać od stóp po samą głowę ;)

Sklepy z ubraniami online

10 lip 2013 - 16:47:22

aoutlet.pl właśnie trwa wyprzedaż.

Sklepy z ubraniami online

26 sie 2013 - 15:48:56

Jeżeli szuka ktoś fajnych i niedrogich sukienek to proponuje zerknąć do sklepu Danvera.pl :)Jestem stałą klientką i nigdy nie zawiodłam się na zakupach w tym sklepie:) Gorąco Polecam:)

następna dyskusja:

w czym WY idziecie na sylwestra ?