Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Sacrum
Chyba tylko mi jednej się nie podoba ;)


mylisz sie mi tez nie :p

śliczna gratuluję !

ciekawe czy kazdej zwracasz uwage co zalozy nowy watek o swojej zdobyczy , bo wydaje mi sie ze nie wiec traktuj wszystkich rowno a nie wybiorczo :P

beżowa mgiełka TOPSHOP - 1,5 zł


hm... powiem szczerze takie sobie, ale może na żywo są o wiele ładniejsze

Cytat
silija
Mi się nie podoba

Przedstawiam moje dzisiejsze zdobycze z SH:) Ceny nie są najniższe, bo to tzw. "ekskluzywny butik" (choc dla mnie to żadna różnica, najwazniejsze zeby ciuchy były w naprawde bardzo dobrym stanie,a te takie są). Niektóre rzeczy są nowe, były jeszcze z metkami papierowymi (dotyczy to marynarki Tally Weijl i mgiełki), niestety nie wiem czy we wszystko sie zmieszcze po ciąży, tzn. na pewno nie od razu, ale pewnie wróce do dawnej figurki szybciutko..taką mam nadzieje;) Póki co ciuszki zmierzylam na siostrze o moich gabarytach sprzed ciąży, marynarka chyba nie bedzie pasowac,ale i tak nie żałuję;)))

- spodenki zielone (turkusowe)- 8zł
- bokserka w serduszka long - 8zł
- bluzka mgiełka z guziczkami (nowa z metką papierową była) - 17zł
- żakiet Tally Weijl S (nowy z metką papierową) - 17zł



mgielka swietna ;))i spodenki tez:D

Cytat
agata74
Cytat
abotak
kochana, gdzie Ty masz te lumpeksy?!? Ja nigdy nie znajduję takich perełek!!! :)
u mnie na osiedlu otworzyli jakis czas temu sh i maja nawet fajne ciuszki tylko czasami przeginaja z cenami ale mozna zawsze cos upolowac . byl swietny pudrowy sweterek over size ale kosztowal 25 zl i byl pozaciagany gdyby nie to to moze bym sie skusila na niego

Nienawidzę takiego nabijania sobie kabzy. U mnie też jest taki jeden, jeśli ciuch ciekawszy albo firmowy to 30-50zł, litości, za tyle można w sklepie kupić na pierwszej lepszej wyprz. A czar "polowania" w takim SH od razu pryska... A spódniczka słodka i firma też świetna, niestety u nas mało doceniana:/

Moje 2 zdobycze kamizelka 2.5 a kurtka 1zł ;)



proszę o więcej opinii na temat moich dzisiejszych zakupów;) (fotki wyzej)

podoba mi się ta mgiełka ;)

zgrywa-ubrania jak na "ekskluzywny lumpeks" są kiepskie.

botki MAX shoes , ze skóry,zdjęcie nie ukazuje ich całkowitego uroku,ale są naprawdę ładne, z możliwością "regulacji" długości,mogą być podwinięte,bądź długie jak na foto.niecałe 7 zł



następna dyskusja:

Moja nowa torba GUESS :)