Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
jonasz71
a u mnie w sh wisza spodenki skora naturalna z wyzszym stanem czarne za 20 zł i mysle czy je wziasc czy nie

Ja bym od razu brała. Można je fajnie zestawić ^^

- plaszcz z lekkimi bufkami Evie okolo 7-8 zł
- kurtka jeansowa Only (zdjecie nie oddaje jej uroku, swietnie podkresla talie) tez jakies 6-7 zł
- taka kurtka na wiosne na dwór do chodzenia - 5 zł
- bolerko H&M moze z 2 zł wyszlo

Za wszystko zaplaciłam mniej niz 30 zł



ladny ten plaszczyk... u mnie by sobie zazyczyla min 25 zl za niego pff
A to evie to cos znanego jest ? ja dostalam ten turkusowy sweterk z tej firmy, myslalam, ze to jakies zwyklaki totalne ...
w kazdym razie nie cho o metke

u mnie w sh to jst masakra poprostu jak nie szmaty to ceny jak za nowe ubrania ;/
Ostatnio weszłam i była ładna sukienka ale kosztowała 49 zł ;/

EVIE to cos w stylu GEORGE, DOROTHY PERKINS - rowniez angielska marka, dosc dobrej jakosci ciuszki ale jeszcze nie tak znana jak np. atmosphere :) ja bardzo lubię buciki z evie - ciuszki tez niczego sobie :)

Niewiem czy to cos znanego :P Moze nie takie jak Zara ale pewnie cos jest ;) zreszta nie wazne, nie patrze na metki wazne ze ladny krotki. Tylko musialam guziki przeszyć i teraz lezy idealnie i go troche ogolić ;)

Cytat
xxRoSeSxx
EVIE to cos w stylu GEORGE, DOROTHY PERKINS - rowniez angielska marka, dosc dobrej jakosci ciuszki ale jeszcze nie tak znana jak np. atmosphere :) ja bardzo lubię buciki z evie - ciuszki tez niczego sobie :)

Yhy, dzieki, nigdy jeszcze nie trafilam na ich sklep stad niewiedza ... :)

moje ostatnie zakupy HM i Atmosphere


moja ostatnia 'zdobycz' ;d



U mnie w mieście jest taki LU gdzie w środy wszystkie rzeczy sąpo 1zł lub 2zł zawsze są kolejki i ciężko coś fajnefo wychaczyć ale poszłam w środe i związku z dużym mrozem było mało osób i o to moje zdobycze:)Myśle że za 6zł sie opłacało:)



NeLaaa007 Znalazłaś to w SH ?! Ile zapłaciłaś ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 16:32 przez O_N_A.

świetne ciuchy! :) szczególnie płaszczyk i żółta sukienka :) zazdroszczę takich sh :)

fajna mgiełka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 16:34 przez Aska002.

i jeszcze jedna, za 13 zł o ile dobrze pamiętam ;p





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 16:37 przez NeLaaa007.

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

19klaudia0989 jak będziesz chciała sprzedać tą bluzkę (tunikę) w białe grochy to daaaj znać!! ;D

chętnie ją odkupię :)


lobuzniuniaa- na pewno pokażę swoją stylizację, ale troszkę czasu zejdzie ;> bo muszę spódniczkę zanieść do krawcowej ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 19:24 przez justys2.

następna dyskusja:

Reeboki za 5zl