Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wlasnie nie wiedzialam czy wogole to wziasc zwlaszcza kurtke bo w sumie to kosztowala 38 zl ;) ale teraz chyba nie zaluje

Cytat
hammie
no dupy mi nie urwalo ;)
no wiesz:) mi dupy nie urywa po zadnym Sh az tak... wiadomo co mozna tam znalezc;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 13:25 przez Aniolek_88.

bardzo fajne rzeczy:) sama musze polatać po sh;]

Łoo kurtka za 38 zł to za dużo jak z lumpa, nie lepiej dołożyć a miec jakaś fajna, a nie swiecaca sie jak psu jajca ;):P

ona sie nie swieci ja zrobilam z lampa ;) to jest matowa eko skora no i nowa z metka wiec chyba 38 zl to nie jest duzo jak na atmosphere

Witajcie:)

Moje najświezsze zdobycze z niezastapionego sh:) W zasadzie wszystko poza neonowa bluzka kupiła mi mama bo jest w owym sh na biezaco a ja tylko okazjonalnie:) Jak sie podoba:) Nada sie?:) Najbardziej zadowolona jestem z czarnego kardiganu choc na zdjeciu wyszedł calkiem nijaki:) Co sadzicie o tej bluzie over szarej?

1. Bluza denim c.o
2. Bluza oversize nietoperz- moodo
3. Bluza z działu dzieciecego na mnie w sam raz:)
4. neonowy over- denim c.o
5. Long atmo
6. Kardigan atmo



jedynie czarny sweterek mi sie podoba, nic wiecej :)

Takie jakieś jak dziecinne, jedynie ostatni sweter jest ok, reszta mi się w ogóle nie podoba.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

nic szczególnego

Cytat
pakusia509
jedynie czarny sweterek mi sie podoba, nic wiecej :)

i neonowa bluzka w sumie ujdzie na wakacje

Cytat
madziutex
Takie jakieś jak dziecinne, jedynie ostatni sweter jest ok, reszta mi się w ogóle nie podoba.

jak dla mnie wszystko bylejakie :/

jedynie so mi się spodobało, to szary, rozpinany sweterek :)

oto moje dzisiejsze zdobycze:)
zaplacilam za wszystko razem 35zl.

a z tej sukienki jestem najbardziej zadowolona:) moze nie wyglada na zdjeciu najlepiej, ale jest dluuuga do kostek, dopasowana na biuscie i w talii, a im nizej tym bardziej sie rozszerza. na mnie wyglada po prostu bosko:D.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 15:49 przez orbitka92.

Dzisiejszy zakup oryginalna Primark z metkami :)



Fajne te rzeczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 15:52 przez Daglezja2011.

następna dyskusja:

Sukienka Atmo SH