Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

No no widze ze niektorym sie naprawde poszczescilo :) zapraszam do siebie, osobiscie najbardziej zakochalam sie w bialej torebce. na zdjeciach nie wyglada tak dobrze jak w rzeczywistosci :( znalazlam ja na all za 380zl, w sh dalam 25 :)

Cytat
semiramida1
Cytat
Ayushi
zgrywa-ubrania jak na "ekskluzywny lumpeks" są kiepskie.

botki MAX shoes , ze skóry,zdjęcie nie ukazuje ich całkowitego uroku,ale są naprawdę ładne, z możliwością "regulacji" długości,mogą być podwinięte,bądź długie jak na foto.niecałe 7 zł
Chyba maja mocno zdarte obcasy? Tak wyglądają.

ktoś miał trochę "krzywy"chód,ale aż tak zdarte nie są,zresztą wizyta u szewca,wszystko zmieni :D

bluzeczka cieniutka, prawie jak mgiełka
F&F z metkami była ;D
dałam za nią 2,10 zł :)
fotki nie oddają jej uroku :)


To są moje zdobycze:
KAŻDA SZTUKA ZA 2 ZŁ:D



czerwonych rurek zazdroszczę :D

Cytat
Bazucik
Cytat
Sacrum
Chyba tylko mi jednej się nie podoba ;)

Bazucik we Wrocławiu nie znajdziesz...

heh, zauważyłam już, że tutaj lipa panuje... A może bywam w z złych miejscach, w Bydgoszczy miałam wszystko obcykane i łowy zawsze były owocne. We Wrocławiu raz weszłam do SH (między Arkadami a Renomą) i wszystko super, ciuszki porozwieszane rozmiarami, pewłno torebek i butów, problem w tym, że jak na butach zobaczyłam cenę 300 zł to mi szczęka opadła :D fakt, że buty były od Karen Millen, ale na Boga, toż to był lumpeks :D aha, do tego rezerwacja ciuszka 5 zł :D


Możesz mi wyjaśnić o co chodzi z ta rezerwacją ciuszków?
Jak prosisz sprzedawczynie żeby ci coś zostawiła pod ladą to musisz za tą przysługę jeszcze zapłacic?
Coś nie tak z tymi lumpkami, u mnie ostatnio 49 za kilogram w dniu dostawy a ciuchy tragedia.

A ja bym chciala ale nie moge kupic bo zbieram na kiecke ne wesele siostry i pozbywam sie moich perelek co kupilam zagranica.Moze wspomozecie-ciuchy mam zadbane,jak nowe,jestem tu od 3 tyg mam malo wyrobiona opinie wiec pomozcie-moze cos wam wpadnie w oko


jeszcze te wczoraj upolowalam dla dziecka i bokserke dla SIEBIE



zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

witajcie ja mam większość ciuchów z sh mam swój ulubiony którego nie zdradzę ;) oto część moich zdobyczy szyskie to ciuchy markowe najczęściej H&M bardzo lubie tezciuszki z giny tricot niedostępnej w PL ale tutaj ich nie umieściłam
zaluje ze dopiero teraz zaczelam chodzic po lumpeksach ale nigdy nie jest za pozno :)



marynarka i legginsy super ;)

Cytat
samanta1989
witajcie ja mam większość ciuchów z sh mam swój ulubiony którego nie zdradzę ;) oto część moich zdobyczy szyskie to ciuchy markowe najczęściej H&M bardzo lubie tezciuszki z giny tricot niedostępnej w PL ale tutaj ich nie umieściłam
zaluje ze dopiero teraz zaczelam chodzic po lumpeksach ale nigdy nie jest za pozno :)

Fajne te leginsy i marynarka i oczywiscie fioletowa bluzka nietoperz, sama pare dni temu dorwałam taką w SH tylko ze czerwoną:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 14:02 przez malwina18.

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

ja najbardziej z tego zestawu lubie oversize biały i katankę jeansowa :)
i narzutke z H&M-u jest w kolorze pudrowym aparat nie uchwycil tego ;)
jest wykonana z super materialu jakby byla nie z H&M-u hehehe :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 14:09 przez samanta1989.

A to mała część garderoby mojej córki :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 15:09 przez BrownEyedGirl.

ja chce takie sh w Poznaniu!! :(

następna dyskusja:

Moja nowa torba GUESS :)