Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Dobry psycholog

26 minut temu

Druk ścienny

33 minut temu

Nowy samochód

53 minut temu

Montaż Klimatyzacji

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

No no widze ze niektorym sie naprawde poszczescilo :) zapraszam do siebie, osobiscie najbardziej zakochalam sie w bialej torebce. na zdjeciach nie wyglada tak dobrze jak w rzeczywistosci :( znalazlam ja na all za 380zl, w sh dalam 25 :)

Cytat
semiramida1
Cytat
Ayushi
zgrywa-ubrania jak na "ekskluzywny lumpeks" są kiepskie.

botki MAX shoes , ze skóry,zdjęcie nie ukazuje ich całkowitego uroku,ale są naprawdę ładne, z możliwością "regulacji" długości,mogą być podwinięte,bądź długie jak na foto.niecałe 7 zł
Chyba maja mocno zdarte obcasy? Tak wyglądają.

ktoś miał trochę "krzywy"chód,ale aż tak zdarte nie są,zresztą wizyta u szewca,wszystko zmieni :D

bluzeczka cieniutka, prawie jak mgiełka
F&F z metkami była ;D
dałam za nią 2,10 zł :)
fotki nie oddają jej uroku :)


To są moje zdobycze:
KAŻDA SZTUKA ZA 2 ZŁ:D



czerwonych rurek zazdroszczę :D

Cytat
Bazucik
Cytat
Sacrum
Chyba tylko mi jednej się nie podoba ;)

Bazucik we Wrocławiu nie znajdziesz...

heh, zauważyłam już, że tutaj lipa panuje... A może bywam w z złych miejscach, w Bydgoszczy miałam wszystko obcykane i łowy zawsze były owocne. We Wrocławiu raz weszłam do SH (między Arkadami a Renomą) i wszystko super, ciuszki porozwieszane rozmiarami, pewłno torebek i butów, problem w tym, że jak na butach zobaczyłam cenę 300 zł to mi szczęka opadła :D fakt, że buty były od Karen Millen, ale na Boga, toż to był lumpeks :D aha, do tego rezerwacja ciuszka 5 zł :D


Możesz mi wyjaśnić o co chodzi z ta rezerwacją ciuszków?
Jak prosisz sprzedawczynie żeby ci coś zostawiła pod ladą to musisz za tą przysługę jeszcze zapłacic?
Coś nie tak z tymi lumpkami, u mnie ostatnio 49 za kilogram w dniu dostawy a ciuchy tragedia.

A ja bym chciala ale nie moge kupic bo zbieram na kiecke ne wesele siostry i pozbywam sie moich perelek co kupilam zagranica.Moze wspomozecie-ciuchy mam zadbane,jak nowe,jestem tu od 3 tyg mam malo wyrobiona opinie wiec pomozcie-moze cos wam wpadnie w oko


jeszcze te wczoraj upolowalam dla dziecka i bokserke dla SIEBIE



zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

witajcie ja mam większość ciuchów z sh mam swój ulubiony którego nie zdradzę ;) oto część moich zdobyczy szyskie to ciuchy markowe najczęściej H&M bardzo lubie tezciuszki z giny tricot niedostępnej w PL ale tutaj ich nie umieściłam
zaluje ze dopiero teraz zaczelam chodzic po lumpeksach ale nigdy nie jest za pozno :)



marynarka i legginsy super ;)

Cytat
samanta1989
witajcie ja mam większość ciuchów z sh mam swój ulubiony którego nie zdradzę ;) oto część moich zdobyczy szyskie to ciuchy markowe najczęściej H&M bardzo lubie tezciuszki z giny tricot niedostępnej w PL ale tutaj ich nie umieściłam
zaluje ze dopiero teraz zaczelam chodzic po lumpeksach ale nigdy nie jest za pozno :)

Fajne te leginsy i marynarka i oczywiscie fioletowa bluzka nietoperz, sama pare dni temu dorwałam taką w SH tylko ze czerwoną:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 14:02 przez malwina18.

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

ja najbardziej z tego zestawu lubie oversize biały i katankę jeansowa :)
i narzutke z H&M-u jest w kolorze pudrowym aparat nie uchwycil tego ;)
jest wykonana z super materialu jakby byla nie z H&M-u hehehe :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 14:09 przez samanta1989.

A to mała część garderoby mojej córki :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 15:09 przez BrownEyedGirl.

ja chce takie sh w Poznaniu!! :(

następna dyskusja:

Moja nowa torba GUESS :)