Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafiarki na cekin.pl

07 wrz 2011 - 13:01:50

Kolejne szafiarki pojawiły się na serwisie cekin.pl :)

artykuł o obrazowo: http://cekin.pl/moda-kazdej-z-nas/szafiarkowe-stylizacje-784
artykuł o zanusia123: http://cekin.pl/moda-kazdej-z-nas/z-szaf-szafiarek-zanusia123-779

Wy też możecie mieć szansę na pokazanie się i przy okazji zareklamowanie swojego profilu na szafa.pl lub innej strony www. Wystarczy wysłać parę słów o sobie na adres info(at)cekin.pl -> zamiast (at) ma być @, a wszystko to wzbogacić o kilka zdjęć swoich stylizacji :)

Zainteresowane? Zapraszamy wszystkie pasjonatki mody!

Na publikację trzeba będzie troszkę poczekać, szczególnie, jeśli wiele z Was się zgłosi.

Szafiarki na cekin.pl

20 wrz 2011 - 16:35:05

fajnie by bylo gdyby jeszcze komentujace wykazywaly odrobine kultury , a nie wysmiewaly , drwily . to tak samo jak na szafie najwiecej do powiedzenia i super znawczynie sa te co w swoich szafach nie zaprezentuja nic
ja tez dzieki Madzi mialam swoj debiut na cekinach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 11:58 przez agata74.

Szafiarki na cekin.pl

05 mar 2012 - 21:51:33

Ja juz tam jestem ;) i to od dawna ;)

Szafiarki na cekin.pl

11 cze 2012 - 21:29:35

druga dziewczyna bardzo fajne :)

Szafiarki na cekin.pl

11 cze 2012 - 21:38:49

wszystko fajnie,ale komentarze do zanusia123-779 są troszkę prawdziwe. Pierwsza kobietka ma swój styl, jest interesujący, zmienny, wprowadza coś nowego. Za to drugie dziewczę ma,choć niesamowicie piękne,ale dość znane i 'łatwo' łączone ubranka. Oba style podobają mi się, obie Panie potrafią łączyć ciuchy w świetne stylizacje i za to należą sie gartulacje,ale stawiam na oryginalność obrazowo,mimo wszystko urzeka bardziej:)

Szafiarki na cekin.pl

22 lip 2012 - 12:39:54

bardzo fajny pomysl :)

Szafiarki na cekin.pl

22 lip 2012 - 12:45:25

ale ten komentarz, że zazdrościmy prawdziwym kobietom z mody na sukces to ktoś na serio napisał czy ja jeszcze kaca mam i czegoś nie łapię?

Szafiarki na cekin.pl

24 lip 2012 - 07:36:46

Zapraszam do obejrzenia i komentowania fotoartykułu o moim blogu :)

http://cekin.pl/moda-kazdej-z-nas/szafiarkowe-stylizacje-paulina-2972

Szafiarki na cekin.pl

24 lip 2012 - 08:19:22

Ta cała ZANUSIA to strasznie próżna i nadęta
a stroje mam ładniejsze , kupuje na bazarze w granicach 50 zł
ale mam mózg i głupot nie piszę

Szafiarki na cekin.pl

24 lip 2012 - 16:34:12

heh no widac po Twoich niektorych wypoweidziach ze masz mozg.... zazdrosc Cie dopadla, bo ona jest bardzo ladna i ma kase oraz gust ;]]], tobie pozostaje pluc jadem na inne szafiarki... jak to zwykle lubisz robic chyba... ;] ehem. tak nawiasem mowiac ja nie lubie stylu tylu ohh jestem taka indywidualna, zarzuce wszystko co mam pod reka brzdkie , niepasujace fasony ale to takie inne - bedzie sie wyrozniac , ten styl pokazuje ta druga dziewczyna na tamtej str ;p 'obrazowo'... wyroslam z tego jak mialam 20 lat juz, a zanusia ma fajny gust , z klasa, elegancko i bez tandety czy nieumiejetnego dobierania stroju, i to mi sie pdodoba.. kobieta z klasa musi rozumiec pojecie - 'nos mniej' tak cytat Armaniego byl "Zrozum siebie i noś mniej. Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty." i w tym caly sens:]
heh no widac po Twoich niektorych wypoweidziach ze masz mozg.... zazdrosc Cie dopadla, bo ona jest bardzo ladna i ma kase oraz gust ;]]], tobie pozostaje pluc jadem na inne szafiarki... jak to zwykle lubisz robic chyba... ;] ehem. tak nawiasem mowiac ja nie lubie stylu tylu ohh jestem ttaka indywidualna, zarzuce wszystko co mam pod reka brzdkie , niepasujace fasony ale to takie inne - bedzie sie wyrozniac , ten styl pokazuje ta druga dziewczyna na tamtej str ;p paulina chyba... wyroslam z tego jak mialam 20 lat juz, a zanusia ma fajny gust , z klasa, elegancko i bez tandety czy nieumiejetnego dobierania stroju, i to mi sie pdodoba.. kobieta z klasa musi rozumiec pojecie - 'nos mniej' tak cytat Armaniego byl "Zrozum siebie i noś mniej. Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty." i w tym caly sens:]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 16:37 przez sisi12.

Szafiarki na cekin.pl

08 kwi 2013 - 18:47:11

Oj przecież zawsze najlepiej krytykować stylizacje innych, a nie swoje :) Tak już jest.

Szafiarki na cekin.pl

12 kwi 2013 - 20:46:40

Wydaje mi się, że Pani nr.1 nie poprawnie uwydatnia swoją sylwetkę, ale mimo wszystko stroje mi się podobają, bardzo indywidualny styl
Druga Pani bardzo stylowa i kobieca co podkreśla stylizacjami;-)

Szafiarki na cekin.pl

28 kwi 2013 - 16:44:41

Cytat
agata74
fajnie by bylo gdyby jeszcze komentujace wykazywaly odrobine kultury , a nie wysmiewaly , drwily . to tak samo jak na szafie najwiecej do powiedzenia i super znawczynie sa te co w swoich szafach nie zaprezentuja nic
ja tez dzieki Madzi mialam swoj debiut na cekinach :)


zgadzam się w 100 % :)

następna dyskusja:

Lipsy london z SH :)))))