Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

39 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 15:11:29

Cytat
Adka410
Najlepsze są dekolty w serek, osoby o szerokich ramionach powinny unikać łódek i okrągłych dekoltów, bo to tylko optycznie poszerzy ramiona. Świetnie też będzie wygladała sukienka zawiązywana z tyłu szyi. Nalezy unikać tez wszelkich marszczeń, żabotów, kokard i innych falbanek na biuście, bo to nadmiernie go powiększy. Wcięcie w talii zawsze dobrze zaznaczyć paskiem, może być w kolorze lub zupełnie z nia kontrastować. Dół w Twoim przypadku najlepszy będzie lekko rozkloszowany ( w kształcie trapezu), by sukienka nie "piała" z tyłu. Marilyn Monroe miała figurę klepsydry, warto czasem spojrzec na jej zdjęcia, by coś od niej "ściagnąć".
Powodzenia w szukaniu zjawiskowych sukienek!
Dziękuję bardzo ;)

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 15:24:31

Cytat
alexis
w sumie te moje propozycje wzięłam z poradnika dobrego stylu i tam jest napisane że przy twojej figurze powinnaś nosić takie sukienki jak na fotkach:)))

w takim fasonie spódnic - niestety - tyłek wygląda na dwa razy większy :) a chodzi przecież o to, żeby go zbytnio nie eksponować.

zdecydowanie spódnice w kształcie litery A, zwiewne, nadają lekkości figurze. szerokie ramiona warto przykryć szerokimi, "motylowymi" rękawkami. na Twoim miejscu unikałabym bluzek tzw. Nietoperzy, bo optycznie powiekszają ramiona. i koniecznie dekolt w serek - optycznie wyszczupli ramiona :)))

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 16:12:30

Cytat
blue
Cytat
alexis
w sumie te moje propozycje wzięłam z poradnika dobrego stylu i tam jest napisane że przy twojej figurze powinnaś nosić takie sukienki jak na fotkach:)))

w takim fasonie spódnic - niestety - tyłek wygląda na dwa razy większy :) a chodzi przecież o to, żeby go zbytnio nie eksponować.

zdecydowanie spódnice w kształcie litery A, zwiewne, nadają lekkości figurze. szerokie ramiona warto przykryć szerokimi, "motylowymi" rękawkami. na Twoim miejscu unikałabym bluzek tzw. Nietoperzy, bo optycznie powiekszają ramiona. i koniecznie dekolt w serek - optycznie wyszczupli ramiona :)))
Oj w motylkowych rękawkach to ja nie wyglądam zbyt dobrze, mi się wydaje, że jeszcze gorzej poszerzają.

ja noszę się tak :)
Takie lubie najbardziej
Noszę też sukienki typu A.
Jestem klepsydrą o rozmiarze M/L
...
.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 11:57 przez pyska24.

następna dyskusja:

Dziewczyny! ile moge za nia wziąść:)