Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

24 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

45 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:09:01

Witajcie :) Planuję zakupić na lato sukienkę, tylko nie bardzo wiem jaka do mojego typu figury pasuję. Ja jestem klepsydrą, X, czyli mam szerokie ramiona, duży biust, okrągłe biodra, wcięcie w talii. A no i mam odstający tyłeczek, co też robi sporo problemów, bo często spódnice mi odstają :P A no i odpadają miniówy, bo jestem gruba ;d Mój rozmiar to tak M/L.
P.S. w tym wątku szukam porad, a nie propozycji zakupu!

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:26:01

Czy na szafie na prawdę nie ma żadnej klepsydry, która mi doradzi?

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:28:21

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:32:28

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:36:52

obcisła dopasowana podkreślająca kobiece kształty tak powinna wyglądać sukienka do figury klepsydry



zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:38:29

Treść posta została usunięta automatycznie

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:40:55

powinnaś podkreślać talię, unikać odkrywania masywnych ramion, a na odstającą pupę pilsowanki, zakładane spódniczki;)

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:45:01

Dziękuję za porady ;) Tylko jestem zmieszana co do "obcisłych sukienek" w końcu mam ich unikać czy nie? :]

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:46:50

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:48:42

w sumie te moje propozycje wzięłam z poradnika dobrego stylu i tam jest napisane że przy twojej figurze powinnaś nosić takie sukienki jak na fotkach:)))

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:49:25

Też jestem klepsydrą i lepiej wyglądam w tych o kształcie A. Wydaje mi się, że klepsydry wyglądają w obcisłych wulgarnie;p

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:50:36

oh kobieto, nawet nie wiesz jakie masz szczescie. masz najbardziej sexy typ figury :)
polecam obcisle olowkowe spodnice za kolano z rozporkiem i wysokim stanem (moze byc sukienka), glebszy dekolt plus pasek w talii :)

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:56:50

Najlepsze są dekolty w serek, osoby o szerokich ramionach powinny unikać łódek i okrągłych dekoltów, bo to tylko optycznie poszerzy ramiona. Świetnie też będzie wygladała sukienka zawiązywana z tyłu szyi. Nalezy unikać tez wszelkich marszczeń, żabotów, kokard i innych falbanek na biuście, bo to nadmiernie go powiększy. Wcięcie w talii zawsze dobrze zaznaczyć paskiem, może być w kolorze sukienki lub zupełnie z nia kontrastować. Dół w Twoim przypadku najlepszy będzie lekko rozkloszowany ( w kształcie trapezu), by sukienka nie "piała" z tyłu. Marilyn Monroe miała figurę klepsydry, warto czasem spojrzec na jej zdjęcia, by coś od niej "ściagnąć".
Powodzenia w szukaniu zjawiskowych sukienek!



typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 15:07:29

Cytat
nightmare84
oh kobieto, nawet nie wiesz jakie masz szczescie. masz najbardziej sexy typ figury :)
polecam obcisle olowkowe spodnice za kolano z rozporkiem i wysokim stanem (moze byc sukienka), glebszy dekolt plus pasek w talii :)
Może i mam szczęscie, ale nie jest łatwo znaleźć coś dla siebie w polskich sklepach ;p A szczególnie jak się jest trochę przy kości ;d

następna dyskusja:

MOJA SZAFA DO LIKWIDACJI .!