Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:08:37

Zauważyłam u kilku osób (oraz u wieeeelu gwiazd - dzięki czemu twierdzę, że raczej są modne) srebrne bransoletki z blaszką na której napisane było 'dawca organów' czy coś w tym stylu. Bardzo spodobały mi się te bransoletki, gdyż sama po śmierci chciałabym oddać swoje organy. Ciekawa jestem czy w Polsce można gdzieś dostać takie bransoletki? Wiecie może coś o tym? Bo z tego co mi wiadomo, dostępne są CHYBA tylko w Anglii :(

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:09:55

tez bym taka chciala

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:10:15

Ja widziałam na allegro ;D

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:11:35

A ja właśnie przejrzałam caluśkie allegro i nigdzie nie znalazłam :(

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:16:16

hahaha nie no bez przesady :P

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:18:28

Cytat
modystka
taaa i podpatrzą że masz coś takiego i Cie zabiją za rogiem :P
dobre i jakaś nere sobie wezmą ;D żartuje

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:20:10

oj nie musisz miec bransoletki, w Polsce (nie wiem jak zagranica) kazdy kto nie wyraził za zycia sprzeciwu jest traktowany po smierci jako dawca i nie trzeba miec ani zgody noszonej przy sobie, ani niesmiertelniow z wybita zgoda ani bransoletek, :)

pozdrawiam

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:20:51

Diana nosi na lewym nadgarstku pomarańczową bransoletkę. Niby nic w tym szczególnego, bo przecież ostatnio taka kolorowa biżuteria stała się - za sprawą różnych akcji i kampanii - modna, jednak nie najnowsze trendy skłoniły Dianę do założenia bransoletki, na której widnieje szczególne zdanie, słowa przekraczające granicę śmierci: „NIE ZABIERAJ SWYCH NARZĄDÓW DO NIEBA, TAM WIEDZĄ, ŻE POTRZEBNE SĄ NA ZIEMI".

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:21:14

ja również bym się 10 razy zastanowiła zanim bym założyła coś takiego....

modystka dobrze pisze...

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:22:52

kim jest Diana?:P

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:24:31

Cytat
BonbonGirl
kim jest Diana?:P
Nie wiem znalazłam na jakieś stronie ;p http://www.krewniacy.pl/?action=showArticle&id=24119 -może tu znajdziesz bransoletka ?

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:24:45

przecież wystarczy miec w portfelu informację ze zgadzasz sie po smierci oddac narzady, nie widze powdu by ze swoim humanitarnym podejsciem sie obnosic, to taka chwilowa moda jak bransoletki anty rasizm... każdy to nosił a nie kazdy wiedzial co to znaczy....

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:25:34

Cytat
-Sandra
Cytat
BonbonGirl
kim jest Diana?:P
Nie wiem znalazłam na jakieś stronie ;p http://www.krewniacy.pl/?action=showArticle&id=24119 -może tu znajdziesz bransoletka ?

aha;D myslalam ze cos przegapiłam;p

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:25:35

Mi tu nie chodzi tyle o modę. Po prostu zauważyłam i spodobały mi się bardzo. Aczkolwiek mogłabym również zamiast tego nosić bransoletkę z napisem załóżmy grupy krwi, ale nigdzie też czegoś takiego znaleźć nie mogę.

Modne Bransoletki Dawcy.

29 kwi 2009 - 12:29:28

Cytat
modystka
taaa i podpatrzą że masz coś takiego i Cie zabiją za rogiem :P
hehe. ale niestety to prawda. ja słyszałam o ludziach, których zabili(w biały dzień!) i wyjęli im organy.... ble!

następna dyskusja:

PLATFORMY, CZÓŁENKA, KOTURNY