Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

lumpeksy- bydgoszcz!

28 kwi 2009 - 14:19:13

znacie jakieś fajne lumpeksy w bydgoszczy ?:)
mój ulubiony w tucholi zaczyna podbijac ceny.
bluzeczki które normalnie kosztowaly od 8 do 18 zł teraz kosztują ponad 20 no i odzież już nie ta co kiedyś.

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

lumpeksy- bydgoszcz!

28 kwi 2009 - 14:40:56

nikt nie zna..:(

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:10:22

wszelakie angielsko-irlandzkie, przy starym rynku tez jest całkiem fajny, na dworcowej jest kilka...:)

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:27:18

przy Placu Poznańskm są dwa nawet fajne

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:32:03

no, te na poznańskim tez fajne, i jeszcze jest taki na wage, na powst.wlkp. w takim pawilonie na piętrze, ciezko tam trafic ,ale fajny jest

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:34:07

fajne sa te z nietoperzem ^ ^

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:35:22

na granicznej są 2 fajna

1, na wagę w czwartek od 4 do 10
a ten 2 po 2 zł wszystko



a zniecie gdzies lupeksy w bydzi gdzie można kupić od 1 do 4

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:40:20

Cytat
emilia89
na granicznej są 2 fajna

1, na w czwartek od 4 do 10
a ten 2 po 2 zł wszystko



a zniecie gdzies lupeksy w bydzi gdzie można kupić od 1 do 4

chyba coś Ci się Emilia znów pomyliło.. na granicznej są fakt dwa fajne, ale nie w czwartki a w soboty są tam dostawy i proponowałabym stać od 8 rano (otwarcie 8.30) kobiet jak bydła.. masakra, trzeba uważać by Cię nie pobiły.

prócz tego:
-warszawska
-z nietoperzem- rondo grunwaldzkie
-u mnie za domem, nie powiem gdzie:D:D
-kapuściska- koło hermesa,kiedyś były fajne rzeczy, teraz tak średnio..

ale ogólnie to GRANICZNA RULEZZ!!

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:41:09

Cytat
Anoushka
wszelakie angielsko-irlandzkie, przy starym rynku tez jest całkiem fajny, na dworcowej jest kilka...:)

gdzie dokładnie, ten całkowicie w centrum, koło Diverse? jest tam coś wartego uwagi?:> zawsze jak byłam to w sumie nic nie widziałam..

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:46:55

jesli chodzi o ten an starym runku, to takie z pomaranczowym napisem Second Hand, dziwnie tam bo nie ma zadnego dnia zeby zmeiniali 100% towaru, ani zadnych obnizek nie ma..ale kilka fajnych apaszek/chust tam kupiłam, no i big stary za 4 złote:D
a takie angielskie, gdzie wszystko jest 1-4 zeta, to wiem,ze jest pod rondem jagiellonów, ale trzeba trafic,zeby cos fajnego zdobyc, bo z racji usytuowania ruch tam spory, i stare baby niewyobrazalnie sie rozpychają..no i na kapach jest jeden, ale chociaz mieszkam niedaleko to rzadko tam bywam...i koło kładki od niedawna jest skandynawski na wagę, tez warto zajrzec:)

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:50:21

aa i jeszcze jeden- na skrzyżowaniu ulicy glinki i jana pawła II- polecam jak ktoś potrzebuje wszelakie dodatki, szczególnie chusty!:)

a gdzie koło kładki?:D po lewej niedaleko weterynarza?


kurcze mówicie, że te z nietoperzem takie świetne? może się przejdę, w sumie to mam niedaleko jeden, ale byłam raz i załamka jakie ceny.. jest on w tesco(małym tesco na wzgórzu) na przeciwko biedronki, niedaleko biziela

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:50:58

ja polecam lumpeks na Curie Skłodowskiej naprzeciwko balatonu,obok Biedronki,uwielbiam tam chodzic :)

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:54:17

Cytat
silver22001
ja polecam lumpeks na Curie Skłodowskiej naprzeciwko balatonu,obok Biedronki,uwielbiam tam chodzic :)

jejku, a gdzie to:> bo mam zajęcia na Curie, ale w bibliotece, to jest na przeciwko stadionu.. a ten lumpek jest dalej w stronę szpitala, tak? baardzo daleko na pieszo?:>

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:55:59

nie pomiliło , prosze grzecniej proszę

lumpeksy- bydgoszcz!

01 maj 2009 - 13:57:40

dostawa moze jest ale jest otwarta w piątek ukladają nowe rzeczy a w sob jest juz drogo

następna dyskusja:

co myslicie ????????????????????????????????