Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 1/5

jak dla mnie not

Pomysł na trampki...? Jedynie te sznurówki fajnie wyglądają. :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Przedstawiam wam dzisiaj sprytny sposób na wykonanie bardzo taniej jesiennej kopertówki. Jak zapewne wiecie już od wielu miesięcy prawdziwym powodzeniem cieszą się jedynie duże kopertówki. Czasami mam wręcz wrażenie, że czym większa tym lepsza, bo w tym przypadku rozmiar ma jednak znaczenie. Przez pewien czas byłam nawet w przysłowiowej kropce spowodowanej tym trendem, bo ja lubię jedynie duże torebki. Bardzo ciężko jest mi się zmusić do zakupu czegoś co nie przypomina swoim rozmiarem worka po ziemniakach lub torby na kombinezony lotnicze!!! Dodatkowo uwielbiam oczywiście długie uszy, przywieszki i wszystko co brzęczy, wisi i kusząco błyszczy się przy torebce. To właśnie dlatego tak długo zwlekałam z zakupem pierwszej kopertówki, która jednak chcąc nie chcąc jest prawdziwym must have na tegoroczną jesień. Mimo wszystko wydawanie całej masy pieniędzy na coś co planuję mieć w rękach zaledwie kilka razy wydawało mi się dość roztropne, więc zaczęłam zastanawiać się nad innym rozwiązaniem. Zgłosiłam się z moimi wątpliwościami nawet do koleżanki, której pasją jest szycie torebek, ale ona poinformowała mnie jedynie o szacunkowych cenach we wszystkich możliwych sieciówkach i wskazała kilka piekielnie drogich prywatnych projektów, które już całkowicie zniechęciły mnie do odwiedzania markowych sklepów. Na całe szczęście, od tamtego czasu minęło zaledwie kilkanaście dni, gdy podczas zakupów w jednym z łódzkich hipermarketów natrafiłam na wyprzedaż torebek firmy Cavaldi i nogi się pode mną ugięły ze szczęścia, bo za jedyne 15 zł kupiłam poniższe cudo, które postanowiłam w sprytny sposób przerobić na rasową jesienną kopertówkę w stylu do it yourself i teraz jestem z siebie wyjątkowo dumna! :)

Link do pierwszej stylizacji z nową kopertówką http://roxystyletv.blogspot.com/2011/11/jesienna-stylizacja-z-nowa-kopertowka.html

Link do calej przerobki: http://roxystyletv.blogspot.com/2011/11/jesienne-czary-mary-czyli-sprytna.html

masakra, co za błyskotliwy człowiek to wymyśla, nikt inny by na to nie wpadł, oryginalny pomysł, wow.

uwielbiam trampki, ale tylko czyste bez jakich kolwiek ozdóbek :)

Trampki są strassszne!

Odśwież swój look!-odsłona trzecia

01 paź 2012 - 21:54:38

wiele osób twierdzi że przerobione trampki są not not not.... nie jestem zwolennikiem trampek ale jeśli miałabym je kupić chciałabym aby się czymś wyróżniały,może przerobiłabym je inaczej jak wy,ale też zmieniłabym w nich troszkę,aby odbiegały od normy ;)

Odśwież swój look!-odsłona trzecia

09 paź 2012 - 21:50:11

zapraszam na bloga DIY www.wczesniej.blogspot.com

Niestety mi się przeróbka nie podoba, lepiej wygladały przed.

jak dla jakiejś gimbazy..

buty nawet, nawet, a kolczyki mi się w ogóle nie podobają, nie mój gust ;)

następna dyskusja:

nie wiem co ubrac aby nie wygladac jak balon