Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Miesięcznik Dziewczyna wspólnie z serwisem Szafa.pl zaprasza do nowej superakcji. Pokażemy Wam jak niewielkim kosztem wyczarujecie nowe kreacje z niepozornych ciuchów leżących na dnie szafy. Potrzeba tylko kilku trików by odświeżyć swój look!

[embed_image be26f9d982189f89701ea0105cf8762c]

[embed_image 422f57da073305f810cc016b220850e4]

[embed_image 72a402b4b36da0089e3d23f59257d1a5]

[embed_image 3f5501cf8b45b08347a1939da9c0f254]

Tekst pochodzi z marcowego numeru miesięcznika:
[embed_image f6f24e392a6e2c7cbc3cd7664da25dd9]



Czekamy na Wasze pytania, pomysły, komentarze i sugestie. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania a już wkrótce fajne konkursy i quizy z nagrodami :)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 15:36 przez Ekspert-Dziewczyny.

Wszystko fajnie, ale gdzie zdjęcie z efektem końcowym, albo nie ma albo przeglądarka mi szwankuje ;)
Poza tym super pomysł, ja już od dawna się bawię w Małą Projektantkę :)

dobry pomysl, moje starsze bluzeczki niedlugo znowu nabiora swiezosci :-)
dzieki za inwencje ;-)

niezweryfikowana
Posty: 1.345
Ostrzeżenia: 1/5

właśnie effekt koncowy ? :D

a na koniec jak to wyszło?

nie wyszło ,specjalnie nie pokazują żeby kupić tą gazetę
bo tam napewno jest

pierwszy pomysł - a po grzyba tyle tych błyskotek?
drugi - oklepaaany :D

lepiej w chwilach nudy ruszyć samemu głową. od dawna bawię sie w odnawianie ciuchów, nawet specjalnie ich nie wyrzucam - wszystko dla przeróbek :) pomimo że nie szyję jak krawcowa, zrobiłam sobie już piękny piórnik, ozdobiłam koszulkę własnoręcznymi kokardkami, przerobiłam dziecięcy garniturek na super marynarkęi wiele wiele więcej. No i oczywiscie biżuteria - tu akurat mogę się pochwalić zdolnościami - nawet ją sprzedawałam (i było niezłe zaiteresowanie :>;)
Tak wiec dziewczyny - do nożyc, igieł, nici, materiałów! Na podbój unikalnego stylu!

w pierszym za dużo ozdób barakuje jeszcze tylko cekinów
a drugi nie widzi mi się

Cytat
normalnie99
właśnie effekt koncowy ? :D
kup gazetę to się dowiesz ;)

aaaaaaaaaaaa to już dziękuję..pójdę sobie do kolportera i zajrzę szybciutko hahahahaaaa

te opaske w sklepie za 5 zł też kupie

niezweryfikowana
Posty: 1.146
Ostrzeżenia: 1/5

oklepane ;p

fajnie ale szkoda ze efektu koncowego nie ma..

o Jezzzuuuu sorry ale ja i bez "dziewczyny" lepszą małą Minge jestem ;) żadna rewolucja,jakby mi się chciało to porobiłabym fotki ale po co mam sprzedawać własne oryginalne pomysły ;)

aj...nie ma sie nad czym zachwycać. ile takich i duzo lepszych pomysłów jest na naszej "kochanej" szafie?
niedługo beda pokazywać jak z babcinej spodnicy zrobić sukienkę :) czyli guma nad biust i pasek na talie hehehe

następna dyskusja:

pagony - stwórz je sam