Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was zamawiala te jeansy z japan style? wiem , ze jakosc co nie ktorych ubran jest tragiczna. Jezeli ktos sie zaopatrzyl w takie prosze o opinie. zastanawiam sie nad ich zakupem i niewiem Pozdrawiam
ten watek chyba umarl





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-14 12:22 przez sunfruit6.

Czy ktos moze kupowal panterkowy zakiet albo szara bluze? Jaka jest ich jakosc? Czy zdjecia oddaja ich prawdziwy wyglad?



Sukienka japan:



przyszło:

dekolt w ogóle nie obszyty, tylko obcięty, materiał lekko prześwituje do noszenia samodzielnego się nie nadaje, ogólnie chodzić się da.


Tunika:

przyszło:
kompletna porażka, zupełnie coś innego, szyte przez ślepą szwaczkę. Nie nadaje się nawet na ścierke do połogi, bo słabo pije wodę. Reklamowac w tej firmie nie ma sensu. Wrzucam ku przestrodze.

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Różnie bywa. Nie która są badziewne, niektóre bardzo fajne. Ja mam jadną, ma już chyba 3 lata i trzyma się bez żadnych większych wad. ;)

Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)Ja do dzis nie mam kurtki z Japan Style, a w styczniu minal rok:)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Kilka razy miałam okazję kupić ciuchy Japan style. Niezależnie, czy zamawiane bezpośrednio z Chin czy Allegro - wszystkie, które mi się trafiały to buble.

Teraz czasem zdarza mi się przeglądać te ciuszki na allegro, ale tylko w poszukiwaniu inspiracji, stylizacji. Zdjęcia są słodkie, ubrania wyglądają na modelkach super, ale teraz już wiem, że niezależnie od ceny i ilości pozytywnych komentarzy nie chce się już więcej rozczarować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-24 15:24 przez www_onlyfashion_pl.

Hej, mam sklep, w którym sprzedaję dodatki i biżuterię JAPAN STYLE. Przesyłka idzie z Polski więc trwa od 2 do 5 dni :)

Zapraszam do oglądania i kupowania!

http://sklep-taki-ladny.mamfirme.pl/

Pozdrawiam :)
Jeśli chodzi o ubrania to sama się parę razy rozczarowałam. Za to biżuteria, torebki, paski itd są dobrej jakości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 22:01 przez taki-ladny.

Bluza ta jest bardzo fajna i ciepła . 4 moje koleżanki takie mają . Mają one 3 różowe i 1 szarą. Są z nich mega zadowolone i najważniejsze są ciepłe i trwałe.



następna dyskusja:

buty z ktorych czuc stopkami