Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

Ten wątek zbiorczy powstał by podyskutować o popularnych ubraniach, butach i dodatkach Japan Style:)

Tutaj możecie wrzucać real photo ciuszków JS jakie kupiłyście, wymieniać się informacjami na temat zaufanych sprzedawców i pytać inne Szafowiczki o konkretne upatrzone modele.

Link do pierwszej części wątku:
JAPAN STYLE - TAJEMNICA 'JAPOŃSKICH' CIUSZKÓW CZĘŚĆ I



Zapraszamy do dyskusji!:)




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy ma ktoś z Was tą tunikę? Straasznie mi się podoba i kosztuje niecałe 40 zł, ale nie wiem czy kupować... Nigdy nie miałam rzeczy z japan style i czytałam opinie i jedne są takie, że nie warto kupować bo badziew, a inne, że b. dobra jakość i polecają ;/ Co o tym myślicie? [tunika jest bez paska]


Jeśli ma któraś z Was tą tunikę to bardzo prosiłabym o real foto i opinię. Z góry dzięki ; )

<moderacja - edycja tytułu i treści posta wprowadzającego>



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 11:58 przez moderator.

widziałam tą tunikę w tutaj w kreacjach , pewna Szafiarka pokazała jak wygląda na żywo i nie była to żadna szmatka ;) naprawde ok się prezentowała ;)

ale takie same sa po sklepach za 4o pare zł,imozna przymierzyc;-)

hm no szału to może ona nie robi ale skoro Ci sie juz podoba to zamów akurt jak Ci przyjdze to bedzie wiosna może lato hehe :P

macie dziewczyny racje, przesyłka trwa baardzo długo- no ale o tym informują w aukcji. ja kupiłam tą tunikę i w porównaniu ze zdjęciami to znacznie się różni. może są to szczegóły ale jednak płace więc wymagam. Tunika którą otrzymałam jest w bezowe kwiaty (nie połączone z czerwonymi czy niebieskimi) jej kolor jest dość wyblaknięty... ale materiał może być. tyle że teraz bym jej juz u nich nie kupiła- nawet na targu jest ich mnóstwo cena 25zł i są o wiele lepsze niz ta z all.. wiec radze Ci sie zastanowic;)

Jest to kontynuacja poprzedniego wątku, gdyż tamten osiągnął 100 stron i został zamknięty.

Link do poprzedniego wątku http://forum.szafa.pl/55/244063/japan-style--tajemnica-japonskich-ciuszkow.html

Mam nadzieję, że nie przeoczyłam i nie utworzyłam ponownie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-25 20:02 przez GlebokaCzern.

Ale o co chodzi bo nie jestem w temacie?:D

Ja tam się cieszę i czekam na posty, sama zrobię zdjęcie mojej rzekomej "obcisłej seksownej tuniki" jak będzie widniej, trochę ona nie za seksowna :)

nie mam real zdj ale chetnie pooglądam

2 część tego wątku już była, ale z niewiadomych przyczyn została ona skasowana, przez jakiegoś moderatora-,- a było już tam ok 10stron z nowymi realnymi zdjęciami tych ciuchów -.- nie wiem czemu ktoś go skasował -.-

Można wejść jeszcze na tamten poprzedni wątek? ;) Bo go chyba przeoczyłam a jeśli zrozumiałam jego idee to bardzo chętnie bym zerknęła ;)

tez poogladam chociaz mam tylko bluze japan i jestem mega zadowolona:)

ale popatrze na inne rzeczy

http:// forum.szafa.pl/55/244063/japan-style--tajemnica-japonskich-ciuszkow.html

proszę :)

Cytat
Leiloca
http:// forum.szafa.pl/55/244063/japan-style--tajemnica-japonskich-ciuszkow.html

proszę :)

Dzięki ;*

no w koncu powrocil watek Japan Style :))))) pozdrawiam zalozycielke!!!! jestem fanka JS...

następna dyskusja:

ładne ?brzydkie>?