Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

11 mar 2011 - 20:28:15

Ten koło superjednostki o którym mówiłyście wcześniej już nie istnieje;/ Dzisiaj tam byłam...

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

13 mar 2011 - 19:15:14

Cytat
Animagus
Ten koło superjednostki o którym mówiłyście wcześniej już nie istnieje;/ Dzisiaj tam byłam...

tego koło Superjednostki (chodzi Wam o dawny Junior) nie ma już od grudnia czy nawet listopada)
ale zaraz obok koło kiosku ruchu jest Retro - Polecam! mam stamtąd moje ulubione perełki vintage :)
tak poza tym to 2poziomowy na warszawskiej 13 (w bramie)
no i bardzo dobrze się poluje w Tychach :) ja mam swoje ulubione miejsca na żer :P

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

17 mar 2011 - 21:15:40

Ktoś jeszcze?

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

17 mar 2011 - 21:21:10

Cytat
ssylwia92
podbijam :) Do Katowic mam trochę drogi, ale chetnie się dowiem :)

Aaa w Gliwicach ? Może się orientujecie ?

w Gliwicach ten duży koło dworca tam jest 18zł/kg
jeden jest na dworcowej malutki taki koleś ma różne ceny ostatnio wszystko miał 1-3zł wcześniej 10zł/kg
jest też jeden dość fajny na bocznej zwycięstwa dokładniej nie znam nazwy tej ulicy (ta sama ulica na której stoi dawny promil, i kiedyś była to ksiegarnia) tam jest wycena i sobota za pół ceny a poniedziałek za 1 zł jak dobrze pamiętam :P

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

17 mar 2011 - 21:32:36

ja polecam w piekarach ślaskich na przeciwko bazyliki jest odziez używnaa BIGA :)
ceny mają wysokie ale ciuszki ładne :)
no i oczywiście w bytomiu naprzeciwko operu
oraz dwupiętrowy za agorą :)

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

10 cze 2011 - 13:18:08

Fajny i duży jest lumpeks na Ligocie nad biedronką ;P W każdy poniedziałek są dostawy.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

12 cze 2011 - 13:52:38

Do góry ;)

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

12 cze 2011 - 13:55:53

nie znam

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

16 cze 2011 - 11:10:52

Czy ktoś kiedyś wybrałby sie współnie? na takij jakiś rajd?

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

18 cze 2011 - 14:19:51

Zamość ul. Lwowska 13

Większość ubrań jest markowych - najczęściej Atmosphere , często Marks&Spencer.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

30 cze 2011 - 16:34:16

nie wie ktos gdzie sa fajne sh w radomsku albo piotrkowie tryb??

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

30 cze 2011 - 16:37:19

chetnie sie dowiem ! ;_) ewentualnie jeszcze belchatow ;)

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

30 cze 2011 - 16:38:35

mój ulubiony w Piotrkowie to chyba "Skandynawska odzież" na ul. Wojska Polskiego ;) zazwyczaj najwięcej tam znajduje, fajny jest też "BEMA" który jest w trzech miejscach ;-) Polecam

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

30 cze 2011 - 16:55:25

Cytat
biedroneczka1
mój ulubiony w Piotrkowie to chyba "Skandynawska odzież" na ul. Wojska Polskiego ;) zazwyczaj najwięcej tam znajduje, fajny jest też "BEMA" który jest w trzech miejscach ;-) Polecam



Wiesz co na Wojska sa fajne buty , ubrania rzadko mi sie trafiaja , a w tej bemie tez na nic nie trafilam jeszcze fajnego, dla mnie tam nic nie ma , ale bylam tylko tam kolo torów nie wiem jak w innych.

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

01 lip 2011 - 11:41:18

Szukam jakichś fajnych tanich ciucholandów. Ogólnie mieszkam w Lubinie i lubię grzebać po SH, ale tutaj często ceny znoszonych ciuchów są zbliżone do cen nowych ubrań i po prostu wolę w takim wypadku kupić nowe. Jak widzę jakie rzeczy za grosze nie raz wykopujecie w SH to normalnie oczy mi się świecą, więc proszę o pomoc laski z Lubina, Legnicy i Wrocławia( we wrocławiu bardzo często bywam) o jakieś namiary na niedrogie kopalnie ciuchów :)

następna dyskusja:

H/N BUTY