Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

08 wrz 2010 - 12:54:27

Dziewczyny, wymieniajcie swoje MIASTO i nazwę / adres godnych polecenia SH w nim :))

chodzi mi głównie o miejsca, gdzie można wyszperać naprawdę niezłe perełki ;)


KATOWICE

ul. Zawiszy Czarnego.




EDIT: Wszystkie odnalezione wątki zostały połączone w jeden zbiorczy aby łatwiej Wam było odszukać informacje o SH w różnych miastach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-30 22:32 przez moderator.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

08 wrz 2010 - 12:55:57

Koszalin na Młyńśkiej ale wszyscy o tym wiedzą bo to centrum a ja mam rzut kamieniem i mam fajnie xD

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:02:51

Gdzie jest Waszym zdaniem naj naj naj pod względem towaru i cen SH we wroclawiu??:>

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:04:46

też jestem z wrocławia i też bym chciała wiedzieć, ale nie łudź się nikt Ci nie powie! ;p hehehe

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:07:36

Szczerze? Nigdzie. Oczywiście z miejsc w których byłam, a trochę lumpów już zwiedziłam we Wro. Dlatego jak przyjeżdżam do rodziców na wieś, gdzie jest zarąbisty megapotężny lumpeks, to się obkupuję jak szalona;)

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:08:57

Nikt nie powie bo nie ma żadnego ciekawego.... jak już są to drogo albo same szmatki nie warte złotówki...
Już się dziewczyny wypowiadały na ten temat....

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:10:05

no ale pocieszę Was że możecie spokojnie mi powiedzieć gdzie sa bo czas na zakupy mam tylko w soboty:P więc resztę tygodnia macie dla Siebie :P

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:13:38

Cytat
Sacrum
Nikt nie powie bo nie ma żadnego ciekawego.... jak już są to drogo albo same szmatki nie warte złotówki...
Już się dziewczyny wypowiadały na ten temat....

dokładnie

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:14:51

powiem tak - osoba, która wie gdzie szukać, znajdzie. trochę mnie śmieszy Wasze gadanie typu "wszędzie drogo a jak nie to szmatki". drogo, bo to wrocław, spore miasto. do tego bardzo dużo jest lumpów na wycenę, a tam zawsze jest drożej np. koszula ok. 15 zł. na szczęście nie jestem w sytuacji, by całą moją szafe zaopatrywać w sh i kupuję jedynie niepowtarzalne, ciekawe rzeczy, a wiesz mi - ich we wrocławskich lumpach jest na pęczki :> moje najlepsze rzeczy z szafy to często porządne jakosciowo ciuszki z sh.
polecam sieć sklepów kola. wiecej info na ich stronie :)
pozdrawiam i powodzenia! :)

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:15:36

Ja np chodzę (w sumie chodziłam bo już mi się nie chce) do tego wielkiego na Zielińskiego, na Chociebuską w tym 'blaszaku', czasem Świebodzki ale już go chyba nie ma, na Czystej za Renomą jest taki malutki ale bardzo drogo...

Krwawa "osoba, która wie gdzie szukać, znajdzie" jasne, ale ja np nie mam ochoty ścigać się po SH, wchodziłam jak miałam chęć czy coś było po drodze.... a latanie po SH na każdą dostawę bić się o ciuchy to nie dla mnie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:17 przez Sacrum.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:20:45

Cytat
Sacrum
Ja np chodzę (w sumie chodziłam bo już mi się nie chce) do tego wielkiego na Zielińskiego, na Chociebuską w tym 'blaszaku', czasem Świebodzki ale już go chyba nie ma, na Czystej za Renomą jest taki malutki ale bardzo drogo...

Krwawa "osoba, która wie gdzie szukać, znajdzie" jasne, ale ja np nie mam ochoty ścigać się po SH, wchodziłam jak miałam chęć czy coś było po drodze.... a latanie po SH na każdą dostawę bić się o ciuchy to nie dla mnie...

na Zielińskiego? przecież to targ, a nie ciuchland.
Też polecam Kolę.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:22:33

Nigdy nie wyrabiam sią na dostawę, zawsze zapominam...;pp Jak jestem obok to sią przejdę. No i znajduję super rzeczy, kiedyś też muszę się pochwalić w wątku o lumpeksowych zdobyczach... :>

Sacrum, a Ty w jakiej części miasta mieszkasz ?
Nigdy nic nie znalazłam na Zielińskim - wszędzie sztuczne złoto, plastik, kiczowate florale... ale po prostu nie umiem szukać na otwartych przestrzeniach :D Mówiąc szczerze, wolę małe lumpy, łatwe do ogarnięcia, w takich wielkich barakach nie potrafie się skupic...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:25 przez Krwawa.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:23:11

skasna tuż za jest taki wielki niebieski sklep po schodach do góry...
No chyba że już go nie ma... dawno tam nie byłam...

----------------------------
Za Nowym Dworem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:24 przez Sacrum.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:25:30

w koli taki szmateks sie juz raczej robi... ostatnio zajrzałam do dwóch i wyszłam bo serio serio ale tam NIC nie było !
o przepraszam chyba zapomnialam ze jest fajna KOLA na jednosci i jeszcze jedna obok pomorskiej (sa dwie naprzeciwko)
ja tez wole mniejsze gdzie mozna sobie po cichu poszperac:) a nie czekac w kolejce do wieszaka:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:27 przez milusia71.

SH w Twoim mieście ! ! ! :)

20 lut 2011 - 21:30:06

a słyszałam, że Nowy Dwór to skarbnica lumpów...
aaach, kola na Dednosci, mój szczęśliwy lump :D no i na Dubois!

zapomniałam, że otworzyli nowy kilka ulic ode mnie :)
swoją drogą, czy ktoś wie w jaki sposób przyznaje się ciuchy różnym sklepom Koli? czy to jest raczej takie obiegowe - gdzie się nie sprzeda to do następnego lumpa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:33 przez Krwawa.

następna dyskusja:

Marmurki, jak zrobić je samemu.