Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 14:54:31

a ja kupie to co bedzie wsklepach i mnie sie bedzie podobalo ;]

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 14:57:50

A czy to takie ważne co będzie modne jesienią??? i tak będę ubierała się w ciuchy które mi się podobają, inaczej sobie tego nie wyobrażam... :)

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 15:01:20

Cytat
poczwarka
Cytat
martischa
przeraża mnie jak niektórzy ślepo podążają najczęściej za kiczowatą modą a potem atak klonów blee ;/

Moda nie jest kiczowata , w końcu o tym co modne decydują ci najlepsi . Zresztą , nie chcecie sie ubierać w to co modne to po co w ogoóle czytacie ten wątek ;)???

Bo takie jest prawo forum :P Problem w tym, że w sklepach rzadko widać trendy, które dyktują prawdziwi projektanci :) No chyba, że dla niektórych tymi najlepszymi są np. Anna Mucha itp co niejednokrotnie można zauważyć

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 15:02:30

a ja lubie grochy ; P

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 15:05:44

Dzisiejsza moda jest czasami hmm dziwaczna... wiekrzosc zestawow na szafie "modnych" wygaldaja jak ciuchy za duze albo po babci/. Takei Moje zdanie ale wiadomo kazdemu sie podoba co innego.klasyka klasyka i jeszcze raz klasyka jesli chodzi o mnie.
Fajne obsisle modne jeansy rurki ,fajna koszula (nie koniecznie biala) wysokie szpilki i modna torebka, taki zestaw nigdy mnie nei zawodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-14 15:08 przez zabka211.

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 15:07:35

Cytat
zabka211
Dzisiejsza moda jest czasami hmm dziwaczna... wiekrzosc zestawow na szafie "modnych" wygaldaja jak ciuchy za duze albo po babci/. Takei Moje zdanie ale wiadomo kazdemu sie podoba co innego.klasyka klasyka i jeszcze raz klasyka jesli chodzi o mnie.

otóż to :)

Co modne tej jesieni?

14 sie 2010 - 15:10:24

korzuszki będą modne, i łatki na łokciach :)

Co modne tej jesieni?

16 sie 2010 - 10:41:37

No mi się na przykład bardzo podobała kolekcja Ewy Minge prezentowana w Paryżu. Bardzo lubię tą projektantkę bi wydaje mi się że ma niezłe oko do detali. Poza tym wchodzi we współprace z różnymi firmami i mozna wygrac jej kreacje jak w konkursie Dilmah Kreacje Smaku. To fajne bo nie każdego stać na taki luksusowy ciuszek.

Co modne tej jesieni?

16 sie 2010 - 10:46:26

Cytat
martischa
Cytat
zabka211
Dzisiejsza moda jest czasami hmm dziwaczna... wiekrzosc zestawow na szafie "modnych" wygaldaja jak ciuchy za duze albo po babci/. Takei Moje zdanie ale wiadomo kazdemu sie podoba co innego.klasyka klasyka i jeszcze raz klasyka jesli chodzi o mnie.

otóż to :)

zdecydowanie popieram.

następna dyskusja:

kamizelka, ktora lepsza?