Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 16:32:49

golarki są super, potwierdzam ;D też się w nie zaopatrzyłam. 10 sztuk za 4zł, gdzie normalnie za jednorazówkę jedną trzeba zapłacić 1zł (przynajmniej u mnie) i to za taką niefirmową..
ach można tak wymieniać dużo rzeczy, bo w Biedronce wszystko jest super :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 20:08:29

Cytat
truskawka66
kupiłam sobie dzisiaj te koturny w Biedronce, na które czekałam.
niestety pojechałam za późno, bo po 14 i mój rozmiar został jeden jedyny, a byłam w dwóch Biedronkach ;( i to jeszcze kolor nie za bardzo taki jak chciałam.. bo polowałam na czerwone koturny. ale nie miałam wyboru, wzięłam czarne (nie ma ich w gazetce, ale w sumie są też bardzo ładne), no i w sumie jestem zadowolona :) naprawdę, jak za taką cenę to są jakościowo i wizualnie super!
podobne koturny były kiedyś w h&m i musze przyznać, że te są jakościowo o 100% lepsze. część jest ze słomki, która naprawdę mocno trzyma się buta. no i jest cieniutka podeszwa, więc słomka się nie zedrze. pięknie się prezentują i są w sam raz do biegania tu i tam.. naprawdę polecam :)

tyle że jak ktos dopiero teraz się zamierza wybrać do Biedronki to wątpię, że coś znajdzie ;/ jak napisałam wcześniej, ja pojechałam po 14 i mój rozmiar był jeden! oprócz moich zostało tylko kilka sztuk, same wielkie rozmiary.
ja polowałam na czerwone lub właśnie te czarne, byłam po 16 w 4 Biedronkach i nie ma, same resztki, zostały tylko te jakby dżinsowe :( jestem bardzo zawiedziona... w ogóle zauważyłam, że od nowego roku w Biedronce wykładają bardzo mało rzeczy z gazetki, kiedyś jak coś było to te kosze były wypełnione do dna a teraz tylko parę sztuk i niestety kto pierwszy ten lepszy.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

03 lip 2012 - 17:05:57

odżywka do włosów elisse (czy jakoś tak :D) najlepsza jaką miałam!

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:17:51

dziewczyny które mają te koturny pokażcie jak leżą na nodze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 17:18 przez egrewagra.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:22:12

Rolety.
Było w czym wybierac jeżeli chodzi o kolory.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:26:38

Czekam na 3- osobowy namiot za 99 zł, ktory ma byc jutro na promocji??? mysle ze warto , jakie jest wasze zdanie??

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:31:14

wzięłam sobie czarne, jest już przecena na 19,90 - trampki rzecz jasna ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 17:31 przez basicora.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:33:52

Ja lubię buraczki tarte w słoiczku, lubię kremy do rąk taki zielony i różowy i sporo innych rzeczy - często zaglądam do Biedronki bo taniej niż np. w Żabce
Z zabawek kupiłam kiedyś 2 wielkie ciężarówki z masą klocków - siostrzeńcy byli bardzo zadowoleni, a zabawki wytrzymały bardzo długo, i a kilka lat temu kupiłam sobie MP3, i nadal ją mam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 17:37 przez funia0525.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:36:55

Cytat
anilaho
Czekam na 3- osobowy namiot za 99 zł, ktory ma byc jutro na promocji??? mysle ze warto , jakie jest wasze zdanie??

Dwa razy kupiłam namiot w takich oto promocjach w markecie. Jedna ulewa i po namiocie :( Nie wiem jak z tym ...
Później kupiłam namiot z Campusa i mam już go 5rok i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy nie lepiej trochę dołożyć ...

Biedronka! ach, Biedronka! :D

04 lip 2012 - 17:40:23

Skrzydełka w panierce! Prawie jak z KFC, pyszności \o/

Biedronka! ach, Biedronka! :D

05 lip 2012 - 12:36:43

Czy ktoś zakupił może golarkę z firmy Clarus w biedronce? widziałam je wczoraj za 19.90zł. Proszę o opinię jeśli ktoś ją ma :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

05 lip 2012 - 12:37:43

Czy ktos zakupil juz ten namiot i moze cos powiedziec na jego temat?????

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

05 lip 2012 - 15:24:24

Potwierdzam skrzydełka są przepyszne , prawie jak z kfc ;PPP dużo lubię rzeczy z biedry ;)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

05 lip 2012 - 15:26:14

NAMIOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macie juz??????

Biedronka! ach, Biedronka! :D

05 lip 2012 - 15:36:38

czekolada z ryżem- najlepsza!! i orzechy w czekoladzie i kolorowych skorupkach lepsze nić M&M'sy!!!

następna dyskusja:

ZDOBYCZE Z WYPRZEDAŻY