Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 11:43:24

mam takie :) nie kupiłam ich w biedronce bo jeszcze nie było

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 11:48:50

swieeetneee :)
az chyba sama jutro zagladne do swojej bezdomki:P
i za taka cene..:)
coraz czesciej fajne rzeczy pojawiaja sie w biedronce, i to za grosze:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 11:49:28

Bardzo w porządku są i cena dobra :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 11:50:29

ja mam 3 pary takich ciapek i na razie mi wystarczy ale te też są ładne :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 12:32:00

oo widzę, że wątek został przeniesiony a już myślałam że się stracił :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 12:38:17

Ja wczoraj kupiłam 3 pary skarpetek z kappy za 9.99zł :)

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 12:42:37

a mnie biedronka ostatnio przerobiła i się zirytowałam... Zobaczyłam nowe M&M z chrupkiem w środku zamiast orzeszka, takie w niebieskim opakowaniu ale nie starczyło mi grosza więc chciałam iść na drugi dzień kupić, a tu zonk... Zabrali wszystkie, te zwykłe też... :( I teraz nigdzie nie mogę ich znaleźć... A taką miałam ochotę... :(

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 12:49:13

Cytat
ania_fry
hej dziewczyny, byłam dzisiaj w biedronce i od dzisiaj są w sprzedaży bardzo fajne trampki w paski- takie marynarskie :) coś ala z firmy atmosphere :) trampki są wygodne i fajnie wykonane, ja kupiła sobie jedną parę, ale już myślę o drugiej :D aha i na zdjęciu są tylko dwa kolory różowy i szary a w sprzedaży są jeszcze granatowe i czerwone :) także jak ktoś polował na takie trampki (bo ja tak) to fajna cena i jakość :)

[attachment 720490 trampki.jpg]

Kurczę,chciałam kupić te trampki,ale od wczoraj w mojej Biedronce jest jakiś remont i otwierają dopiero w środę:/
Napiszcie czy są fajne,jak już kupicie:))

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 12:51:37

Ja tez koffam kupować w Biedronce:D dziś byłam kupiłam proszek Ariel...a z ze standardowych rzeczy to jogurty, Dżem Rapsodia, bułki z ziarnami są pyszne, chipsy...płatki śniadaniowe JustFit! z polewą jogurtową są mniamiii:D kosmetyki też mają dobre:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 13:04:27

ja mam swoje stałe produty: plastry łososia, mleko dla synka, batoniki zbożowe, pierniki XXl..
chyba też skoczę dziś zobaczyć tenisówki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 13:06:30

zielona herbata z ananasem..mniamm..;D za około 2 zł :D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 13:09:02

Cytat
kinia2111
a mnie biedronka ostatnio przerobiła i się zirytowałam... Zobaczyłam nowe M&M z chrupkiem w środku zamiast orzeszka, takie w niebieskim opakowaniu ale nie starczyło mi grosza więc chciałam iść na drugi dzień kupić, a tu zonk... Zabrali wszystkie, te zwykłe też... :( I teraz nigdzie nie mogę ich znaleźć... A taką miałam ochotę... :(
Te M&M są bardzo dobre ale ja je kupowałam w niemczech kilka lat temu, były jeszcze inne rodzaje niż chrupek i orzeszek ale nie pamiętam już co
A tak to kiedyś kupowałam chipsy ale teraz już ich nie jem więc nie kupuję. Kupuję parówki, jogurty pitne, orzeszki w pikantnej posypce, i takie drinki kolorowe coś w stylu sobieski impress ale nie pamiętam jak się nazywają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 13:10 przez candy_sandy.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 13:13:55

Cytat
olla1510
a ja orzeszki w pikantnej posypce uwielbiam :P

są pyszne ;) a poza tym: ryż preparowany w czekoladzie, czipsy, chrupki serowe i keczupowe za 90 gr chyba. Ubóstwiam też chleb z biedrony.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

07 maj 2012 - 17:57:41

od dzis w biedronce są bardzo fajne wieszaki- cieniutkie, nie zajmują dużo miejsca, i wykonane z takiego materiały że ubrania się nie zsuwają. świetne! :)

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 maj 2012 - 12:01:25

ja kupiłam chipsy o smaku masła z ziołami bardzo dobre :)

następna dyskusja:

Na imprezę?