Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

12 sty 2012 - 11:12:23

Cytat
02bezkitu11
Cytat
saavanah
moje dzisiejsze zdobycze z Biedronki :) zakolanówki, żel z solą morską i peelingiem (uwielbiam go) i śliczny kubek :)
tez kupilam wczoraj tez zel pod prysznic :D
żel mam i ja D
i zakolanówki :D:D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

12 sty 2012 - 11:16:38

wczoraj kupilam przepyszne muffinki w biedronce tylko 2 sztuki w opakowaniu ale za to jakie smaczne

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Biedronka! ach, Biedronka! :D

12 sty 2012 - 12:37:08

Cytat
01kika01
Sacrum jakie lampki? U mnie nie było żadnych.


Takie małe do kontaktu, na fotokomórkę (chyba).
Miały być w czwartek, ale nie widziałam. Ze strony www też zniknęły...

Biedronka! ach, Biedronka! :D

12 sty 2012 - 18:11:19

dzis w biedronce rajstopki 60 den, kupilam musztarowe i szare jasne :):):)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

13 sty 2012 - 17:58:31

U mnie(jak chyba w większości biedronek) była wyprzedaż kupiłam 3 okragłe, duże kosze na bielizne za 50zł i 3 koszyki na derobiazgi, roznej wielkosci za 10zł;) jestem zadowolona:)

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

13 sty 2012 - 18:00:55

Ja kupiłam sobie super kubek w grochy:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 17:29:43

Dziewczyny kupowała któraś z was ten zestaw do Pilatesu ?
chodzi mi głównie o tą dużą gumową piłkę, napisane jest że waży ona 0,9kg ale zastanawiam się jakiej ona jest średnicy (jak duża)

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 20:50:29

a ja dziś kupiłam sobie dzbanek różowy :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 22:42:27

ja rajstopy 60 den :D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 22:57:34

Moje drogie Panie:) niech kto chce niech się śmieje... ale uwieżcie mi że produkty sieciowe np, jak produkty wyprodukkowane dla biedronki są dobrej a moze jak najwyzszej jakości, zauwazcie że produkty rybne akurat w tym dyskoncie sa produkowane przez lisner (dlatego śledziki wyprodukowane dla biedronki są takie same jak pod marka lisner), a producentom żywności nie opłaca się zmienić technologii produkcji lub receptur wyłącznie pod sieci (pracuję w branży spożywczej także co nieco wiem o zagrywkach sieci), niektóre sieci nie życzą sobie aby na opakowaniu była nazwa producenta, dlatego też na produktach pochodzenia zwierzęcego jet zank weterynaryjny (zwana Pl-ką) i to po niej można dojść kto jest producentem tej żywności. a sieci naprawdę sa bardzo wymagające pod względem jakości, a dla producentów w czasch kryzysu stała produkcja jest niezbędna:) także czsami produkty sieciwe takiej samej jakości od tego samego producenta można zanleżć w dobrym sieciowym markecie jak i w biedronce. Ps. polecem chemię gospodarczą w Biedzie:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 23:11:36

Cytat
dorotti66
Dziewczyny kupowała któraś z was ten zestaw do Pilatesu ?
chodzi mi głównie o tą dużą gumową piłkę, napisane jest że waży ona 0,9kg ale zastanawiam się jakiej ona jest średnicy (jak duża)

pokręciłaś :))

jest jedna duża gumowa piłka taka no do siedzenia skakania,
według mnie spora, nie chce mi się jej mierzyc :D

a ta co waży 0.9kg to są dwie piłeczki różowe właśnie o tej wadze, takie małe, z 12cm średnicy.

do tego pas, taka guma
no i pompka do piłki.

w sumie polecma :) sama posiadam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 23:15:23

Też mam ten zestaw do Pilatesu
I jest tak jak napisała Paulinka_rybka

A ta duża piłka ma 65cm średnicy :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

14 sty 2012 - 23:23:46

Ja dziś kupiłam zestaw kartonów za 30zł ;) 3kartowy -25x20cm,30x24cm,35x26cm brązowe w kwiaty(toffi i beż) i metalowymi uchwytami,naprawdę porządne :) i białe kubeczki w niebieskie i różowe kwiaty 3,99zł za szt. ;) Jeszcze wczoraj był regał drewniany z wiklinowymi koszykami za 39zł,ale już go nie ma...szkoda,specjalnie po niego poszłam,a wróciłam z czymś zupełnie innym;)Ale jestem bardzo zadowolona!;)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

17 sty 2012 - 21:24:07

Dziewczyny, w biedronce jest skakanka z licznikiem obrotów za 9,99zł! :))
Ja już mam :D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

18 sty 2012 - 16:12:43

Byłam dziś w biedronce i kupiłam żel do mycia Johnson`s 1l za 9.90 :) a jak ładnie pachnie

następna dyskusja:

Moje zdobycze :) Co sie Wam z tego podoba, a co jest do kitu? ;)