Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

24 cze 2012 - 23:14:59

szkoda że trampki takie fajne a za 44.99:( czekam na przecene:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

24 cze 2012 - 23:21:40

kubek i cholernie cieply koc :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

24 cze 2012 - 23:31:37

Cytat
ilayla
ja uwielbiam powidła śliwkowe biedronkowe:P
i żurawinkie suszonom:)

nie jadłam 'zurawinke suszonom' ale probowałam suszonĄ i była dobra.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

25 cze 2012 - 10:24:22

ja jeszcze baaardzo lubię te czekolady z ryżem preparowanym, kokosowa mój faworyt ;)!

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 09:46:30

kobitki, jak któraś kupi espadryle na koturnie to niech się pochwali jak leżą i jak z jakością!:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 09:50:24

Ostatnio kupiłam fajną piłkę do skakania dla córeczki i sandały:)

Za niedługo mają być piżamki:)
Planuję jeszcze zakup hamaka:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 09:56:02

Ja ostatnio w biedronce natknęłam się na pastę oliwkową, jest mega !

Cytat
ChocolateeStar
ja jeszcze baaardzo lubię te czekolady z ryżem preparowanym, kokosowa mój faworyt ;)!
moja to truskawkowa z białą czekoladą :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-02 09:57 przez lejlak.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 09:57:35

Ja tam kupuję sól do kąpieli ale używam do moczenia stóp w wodzie z tą solą właśnie
Poza tym mleko w butelce jest ok
serki wiejskie
makarony
warzywa na patelnie
waciki i patyczki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 10:08:02

Ja oczywiście za każdym razem gdy jestem w biedronce kupuje Chipsy bo są naprawdę dobre a po za tym to uwielbiam tą półeczkę z książkami, filmami bądź grami zależy co mają można kupić to naprawdę w groszach ;)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 10:10:52

Lody arietta za 1,69! Omonomnomnomnom! serce

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 16:00:29

kupiłam sobie dzisiaj te koturny w Biedronce, na które czekałam.
niestety pojechałam za późno, bo po 14 i mój rozmiar został jeden jedyny, a byłam w dwóch Biedronkach ;( i to jeszcze kolor nie za bardzo taki jak chciałam.. bo polowałam na czerwone koturny. ale nie miałam wyboru, wzięłam czarne (nie ma ich w gazetce, ale w sumie są też bardzo ładne), no i w sumie jestem zadowolona :) naprawdę, jak za taką cenę to są jakościowo i wizualnie super!
podobne koturny były kiedyś w h&m i musze przyznać, że te są jakościowo o 100% lepsze. część jest ze słomki, która naprawdę mocno trzyma się buta. no i jest cieniutka podeszwa, więc słomka się nie zedrze. pięknie się prezentują i są w sam raz do biegania tu i tam.. naprawdę polecam :)

tyle że jak ktos dopiero teraz się zamierza wybrać do Biedronki to wątpię, że coś znajdzie ;/ jak napisałam wcześniej, ja pojechałam po 14 i mój rozmiar był jeden! oprócz moich zostało tylko kilka sztuk, same wielkie rozmiary.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 16:03:11

przede wszystkim płatki kosmetyczne hehe tanie i fajne ;p;p

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 16:10:59

Cytat
bl0ndie
Cytat
WhiteSky
Zdecydowanie najlepszy moment jest odchodzenia od kasy - "dziękujemy i zapraszamy ponownie", wypowiedziane z niesamowitym znudzonym entuzjazmem setnego klienta ;)

Z drugiej strony nawet ich rozumiem - cóż mają zrobić, takie wymagania. Tylko zastanawiam się czy... takie przez siłę "zapraszamy" na pewno dobrze wpływa. Na mnie nie, a na Was?

Ja tego nie mówię znudzonym głosem a nawet przyzwyczaiłam się haha :D
Niestety mamy swoje 5 kroków kasjera w biedro.
No właśnie, kiedyś coś kupiłam Pani nabiła już paragon zapłaciłam i ona powiedziała "dziękujemy i zapraszamy ponownie" i nie odeszłam od kasy, wzięłam jeszcze coś i ona znów "dziękujemy i zapraszamy ponownie" :D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 16:16:32

ja lubie czekoladkę taką z ryżem prażonym:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

02 lip 2012 - 16:17:41

Ja z niezdrowych kocham chipsy i cole :) Ze słodkich na piekarni są rogaliki paczkowane - szczególnie lubię smak adwokatu :) Ze zdrowych - grupoziarniste paluchy - te ciemne. Zabawki mają fajne np. zwierzaczwek wielkanocny, który spiewa - taka mini zabawka, teczki, zeszyty ogólnie artykóły do szkoły, karteczki samoprzylepne. Zakochałam się w mrozonej kawie na lodówkach i takich różowych golarkach dla pań :)

następna dyskusja:

wypada na wesele?